KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Melek, Şeytan ve Azrailler ölünce nereye gider?

Casisback Seviye 7

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
TheKing
O değilde purgatoryde ölenler noluyor 2. Ligemi düşüyolar zaten ölüler
TheKing 893 YIL ÖNCE3YANITLA
Auwlano
Dizide her şey bir döngü içinde. Kurgu bunun üzerine yazılmış. Mesela herhangi bir yaratık/varlık dünyaya geldiğinde insan bedenine ihtiyaç duyuyor.

Şeytanlar, melekler, azrailler.. hepsi bir bedene sahip. Ve hiçbirinin bedeni kendilerine ait değil.

İnsanların ruhu cehenneme gidince, şeytanlaşıyor. Daimi artışı olan bir şeytan ordusu olmaz mı yani? Ancak melek sayısı azalabilirken artma şansına sahip değil.

Gelelim benim çıkardığım sonuca: bence insan, şeytan, melek ve diğer varlıkların sayısı sabit. Dizide değişmiyor. Melekler ölüyor, yeni bir insan olarak dönüyor. Şeytanlar ölüyor yeni bir insan olarak dönüyor. Arınmış ve hafızası boş bir şekilde. (Örnek: Dean, saf ve hafızası boş olarak döndü diziye. Cehennemden sonra.)

Ve dizi biterken savaşların gereksiz olduğu, Tanrı'nın da bu yüzden karışmadığı bir dünyanın var olmasına izin verdiğini göreceğiz. Sayınız ölseniz de doğursanız da değişmezken savaşmak çok saçma olmaz mıydı ?
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
angell123
Onlar ölmez ki. Bir yere falan hapsolur belki ama ölmez yok olmaz bence.
angell123 63 YIL ÖNCE0YANITLA
s__d
Ben şöyle bişey hatırlıyorum.Galiba eğer şeytanlara,ayin uygulanırsa cehenneme gidiyolar ama öldürülürlerse yok oluyolar diye biliyorum.Öyle değil miydi?Melekler cennete gidiyodur heralde azraillerde zaten melek.
s__d 43 YIL ÖNCE0YANITLA
karamelli
Azrail ölmez bikere Emoji dünyada en son o ölecek... şeytanlar ölünce cehennemin zindanlarına melekler ölünce de cennetin alt tabakalırna gidio bence....
karamelli 53 YIL ÖNCE0YANITLA
b_kirdar
melekler cenneti şeytanlar cehennemi boylar
b_kirdar 153 YIL ÖNCE0YANITLA
busterbas
Arafa sadece dünya üzerindeki yaratıkların ruhları gidiyor.
busterbas 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Casisback
Supernatural'da melekler şeytanlar vs ölünce nereye gider demek istemiştim Emoji
Casisback 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Deniz#
Bence tamamen yok oluyorlar hiç yaratılmamış gibi.
Deniz# 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Shenko
Diğer canavalar gibi Purgotary denen mekana giderler heralde
Shenko 263 YIL ÖNCE0YANITLA
Orome
Yaratıklar arafa gidiyor melek cenette şeytanlar ise ceheneme gider.
Orome 313 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeren☆
Bildiğim kadar insan dışındaki varlıklar ölünce arafa gidiyorlarmış ama ne kadar doğru bilemem kulaktan dolma Emoji
Zeren☆ 103 YIL ÖNCE0YANITLA
gayeprtkl
Bence arafa gidiyorlar ve cennetteki gibi hepsinin kendi arafı var
gayeprtkl 133 YIL ÖNCE0YANITLA
Hael
Azrailler zaten melek değil mi, Tesa falan melekti Emoji Ve benim bildiğim (araştırmıştım yabancı forumlarda okumuştum) melekler öldüklerinde varlıkları yok oluyor. Belki de cennete gidiyorlardır, belki de onların tıpkı insanlarınki gibi kendilerine özgü cennetleri vardır ama benim okuduğum yerde melekler öldüklerinde var olmayı bırakıyorlar. Yani siliniyorlar ama emin değilim yine de. Şeytanlar için de aynısı geçerli olabilir. Ama pPurgatory(Araf)'e gitmiyorlar, yoksa Dean ve Cas'in üzerlerine atlarlardı Purgatory'de.
Hael 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Hunt_girl
Bence Melekler Cennete gidiyor. Orda kısılı kalıyolar gibi birşey olabilir. Ama şimdi Cennet kapandığına göre büyük ihtimalle Purgatory'e gidiyolardır. Şeytanlar kesinlikle Cehenneme gidiyorlar. Azraillerde büyük ihtimalle Purgatory'e gidiyorlar.
Hunt_girl 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Casisback
mantıklı gelmedi
Casisback 73 YIL ÖNCE0YANITLA
_oguzsen
diziden bahsediyoruz Emoji
_oguzsen 123 YIL ÖNCE0YANITLA
_oguzsen
yok oluyorlar herhalde.
_oguzsen 123 YIL ÖNCE0YANITLA
yunusxy
muslumanliga gore melekler olur cennete gider azrailler diye birsey yok bitane azrail var oda kendi canini alir cennete gider seytan olur cehenneme gider...
yunusxy 43 YIL ÖNCE0YANITLA
ÜnaL
hatırlarsanız meleklerin ilk çıktığı zamanlar melekleri öldürülme durumu vardı dean alastairi sorgulamıştı o bölümde alastair sadece cennete gönderiyorum sizi öldürmesini bilmiyorum demişti aynı şeytan çıkarma gibi uzun lafın kısası öldükleri zaman başka bir yere gittiklerini zannetmiyorum sadece ölüyorlar. benim görüşüm Emoji
ÜnaL 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle