KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Megadeth

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Whovian
En en en sevdiğim gruplardandır. Dave'in kitabını bir solukta bitirmiştim şimdi Junior'ın kitabının gelmesini bekliyorum. İsimlerini görünce bile heyecanlanıyorum. Kısmetse ağustosta huzurlarına ilk defa çıkacağım Emoji Muhteşem bir konser olacağına eminim Emoji
Whovian 413 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Cryptic Writings albümünün gülüdür Trust. Birçok metal müzik dinleyicisi tarafından albüm thrash metal klasikleri arasında sayılır ve Megadeth'in müzikal bakımdan ulaştığı doruk noktalarındandır. Megadeth' in 1997' de çıkan yedinci stüdyo albümüdür aynı zamanda...Albümdeki şarkıların gitar partisyonları o kadar zordur ki, piyasada bu gitar partisyonlarının bulunduğu kalın kitaplar mevcuttur. Edit : Whovian Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
-Khaleesi
Çok sevdiğim bir grup. Dün Nihan ile biraz konuştuk da fena kıskandırdı beni. o konserde en önde izlerken ben müzik çalarım ile mutlu mesut yaşayacağım artık. Bu arada Dave benim!
-Khaleesi 753 YIL ÖNCE1YANITLA
SüprDeliC
vaaauuuuvvv ................ kelime yok
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
Zaten seviyorum, okuldaki en sevdigim hocanin da favorisi olunca ayri bir seviyorum..
ayseegul 803 YIL ÖNCE0YANITLA