KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Medcezir (Yerli THE O.C.)

Zafi Seviye 29

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 834 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Mollary
İlla yerli yabancı olsun yapıyoruz bi şekilde dizileri çaba var hoş iyi güzel. Bazıları gerçekten çok güzel oluyor - eski dizilerin tadı olmasada - ama ben Seth Cohen sevgisi aşılanmış bir kız olarak o çocuğa Seth'i hiç mi hiç yakıştıramadım ondan izlemiyorum bile.
Mollary 554 YIL ÖNCE2YANITLA
Gülay_J
Benim de gençliğimin dizisi -çok yaşlanmışım da sanki.- Hatta ilk izlediğim yabancı dizilerden sanırım. Şu an duygulandım. İlk Türk versiyonunun çıkacağını duyduğumda şok geçirdim. Fazlasıyla ön yargılı davranıyorum diziye. Ondan izlemiyorum. Ama Warner'ın yorumunu gördükten sonra bir şans vermek istedim. Kesinlikle o Seth'in hali nedir ? Kıvırcık bulacaklar diye n'apmışlar Seth'e. Bir nevi protesto edip izlemiyorum. Ama bir bölüme bakabilirim sanki.
Gülay_J 644 YIL ÖNCE1YANITLA
Dexter
yanlış anladım başta Emoji S:D:
Dexter 274 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Artık Türkiye'de hikaye bulamamanın yan etkileri kendini gösteriyor. 10 dakika falan izledim diziyi, oldukça beğendim gibi ama tarzım olmadığı için devam edemedim.

Edit. Keşke bir de dizinin konusunu yazsaydın.

Büdüt. Paylaşım için teşekkür. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
odettedl
The OC benim küçükken en sevdiğim diziydi ve Medcezir'i hiç izlemedim, isterim bakmak
odettedl 74 YIL ÖNCE0YANITLA
ikush
İlk yabancı dizimdi ortaokulda izlerdim benim için önemi büyük bu yüzden medceziri izlersem the oc ye ihanet etmiş gibi hissediyorum kaldı ki oyunculara bakınca da doğru karar verdiğimi düşünüyorum. bknz:seth cohen summer roberts vs.
ikush 44 YIL ÖNCE0YANITLA