KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Mark Sheppard, Rowena hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 2B okunma
E! Online, Mark Sheppard ile Crowley ve Rowena hakkında bir söyleşi gerçekleştirdi.Crowley’in annesi ile tanışacağımız kimin aklına gelirdi ki? Evet, Crowley’in annesi Rowena bir şeyler yapmak için geri döndü. Henüz kendisinin neyin peşinde olduğunu tam olarak bilmiyoruz ama Sheppard diyor ki, “O bir cadı ve muhtemelen pek iyi şeyler yapmak için geri dönmemiştir.”

Sheppard da senaryoyu okuyup, bu sezon Crowley’in annesinin geleceğini öğrendiğinde oldukça şaşırmış.

“Harika bir konuya değindiler bence, çünkü dizide aile bağları çok önemli bir konumda.” diyor Sheppard ve devam ediyor sözlerine, “Ama sorun şu ki, Rowena Crowley’in değil, Fergus’un annesi ve Crowley kendini asla Fergus olarak görmüyor. Yine de Rowena Crowley’in annesi olmasa da aralarında bir bağ var.”Bizler de en az Sheppard kadar şaşırdık Rowena kendini tanıttığında.

“Senaryoyu ilk okuduğumda epey ilginç bir konu olacağını düşündüm. Acaba çekimlere başladığımızda olay nasıl şekillenecek diye merak içindeydim. Ruth(Rowena) harika bir oyuncu. Bir de şu “cadının oğlu” esprisini çok önceden yapmıştık ve gerçekten de Crowley’in annesi bir cadı çıktı, bu epey ilginç bir durum oldu. Supernatural izleyicileri, konu cadılar olunca işin sonunun kötü biteceğini tahmin edebiliyorlardır zaten.”

Sezonun başından itibaren Rowena’nın Crowley’i manipüle ettiğini izlemek hem güzel hem üzücü, çünkü Crowley gibi zeki bir karakteri bu durumda hiç görmemiştik daha önce.

“Crowley manipüle edildiğinin elbette ki farkında.” diyor Sheppard ve ekliyor, “Rowena’nın neler çevirdiğini tabii ki de biliyor. Fakat, etrafında oldukça fazla dikkat dağıtıcı sorun var şu an, Dean olsun, yarınki bölümde dönecek olan Kabil olsun, bunlar epey büyük olaylar. İlk Bıçak da tekrar gündeme gelecek mesela. Yani demek istediğim, bunca olay varken Crowley’in annesinin tam olarak neyin peşinde olduğunu öğrenememesi çok normal.”Acaba Crowley’e insan kanı enjekte edilmeseydi de böyle kolay manipüle edilebilir miydi?

“Sekizinci sezon finalinde Crowley’e insan kanı enjekte edilmesi tabii ki onu etkiledi. Biraz insani duyguları oldu diyebiliriz. Ayrıca, Crowley daima her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyordu. Kendini asla yok edilemez ve dokunulmaz biri olarak görüyordu. Ama ne olacağını asla bilemezsiniz. Sanırım Crowley biraz fazla abartılı düşünüyordu.”

Peki, Rowena’nın oğlu hakkındaki planı ne olabilir?

“Size her şeyi söyleyemem ama!” diyor Sheppard gülerek ve devam ediyor sözlerine, “Rowena’nın neyin peşinde olduğunu çok net bir şekilde göreceğiz ve de gerçekte nasıl biri olduğunu. Rowena’nın Crowley’den ne istediğini, Crowley’in içindeki insanlığının durumu nasıl etkileyeceğini ya da bu durumun bir anne/oğul dayanışmasına mı yoksa bir düşmanlığa mı dönüşeceğini açıkça göreceksiniz.”

Yarınki bölümde, her ne kadar Rowena bu durumdan memnun kalmasa da, Crowley Kabil sorununu çözme konusunda Winchesterlar’a yardım edecek.

“Crowley daima istediğini yapmıştır. Dean ile olan arkadaşlıkları bittiğinden beri, ilk defa kardeşlerin Crowley’in yardımına ihtiyacı oluyor. Rowena, Crowley’in Dean’e yardım etmesinden rahatsızlık duyacak. Rowena’nın planları arasında Crowley’in Dean ile yakınlaşmasını sağlamak olduğunu hiç sanmıyorum, bu durum bazı sorunlar açacak diyebilirim.” diyerek bitiriyor sözlerini Sheppard.
YORUMLAR
Yusuf
Çeviri için teşekkürler,Crowley Rowena'ya bir ayar vermeli yoksa pek iyi şeyler olmuyacak Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Ben çok seviyorum rowenayi dizide eksik bir türdü*bir de kedi eksik* hikayeye kattigi mistik hava İngiliz aksani benim için yeterli. Umarim uzun sure gitmez ve senaryoyu agdalastirabiligi kadar agdalastirsin.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Amphitrit
Bence Crowley burda çok saf olacak
Amphitrit 182 YIL ÖNCE1YANITLA
Mrs.W_
Umarım Ruth Connell yakında konuk oyunculuktan çıkar da dizinin tam zamanlı bir oyuncusu olur.
Mrs.W_ 72 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Ben seviyorum Rowena'yı ne kadar Crowley'i öldürmeye çalışsa da ya da öldürttüyse de Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
berserk92
Rowena eski cadılık günlerin peşinde. Rahat peşinde.
berserk92 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Myscherzo
aynen bu kadına ayar şart Emoji
Myscherzo 62 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Rowena beni çok üzdü kendi öz oğlunu öldürtüyor -_-
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
jj.rk
Crowley in Rowena nin kendisini yönlendirdiğinin farkında olması güzel. Sevindim buna. Emin olamıyordum belki inanıyordur diye.
Ama hâlâ Rowena nin Crowleyin evinde misafir olmasından başka birşey çıkmadı. Ileriki bölümlerde nefes kesici olaylar olmazsa bu cadiyla ilgili iyi olmaz.
Dizide genel olarak cadilardan hoşlanmıyordum hâlâ da hoşlanmıyorum. Ama konuşması bi harika yine de izletiyor kendini bu cadı kadın Emoji
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Crowley kendini asla manipüle ettirmez zira Fergus olmayı kabul etmez. Tabiki bir insan olsaydı durum değişirdi. Ama kimin umurunda, cehennemin kralından bahsediyoruz. Annesinin birtanecik oğlu olmadığının da farkında. Ama bu Rowenaya saygı duymadığı anlamına gelmiyor. Zaten röportajda da belirtmiş. Winchester kardeşlerin hayatında Crowley her zaman var olacak.

Çevirine, emeğine çok teşekkürler canım Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA