KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Mark Sheppard, Dean/Crowley arkadaşlığı hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 1B okunma


Dean’in insana dönmesiyle Crowley ile olan arkadaşlıkları da sadece iki bölüm sürebilmişti.

Dean ile Crowley’in arkadaşlıklarının çok kısa sürdüğünden yakınan birçok hayranın olduğunu söyleyen Sheppard, “Yine mi Dean ile ilgili soru? Burada Cehennemin Kralı ile söyleşi yapma fırsatı bulmuşsunuz ama hala Dean hakkında sorular soruyorsunuz. Tamam Dean tatlı ama tüm soruların onun hakkında olmasını gerektirecek kadar tatlı mı? Bilemiyorum.” diyerek takılıyor zap2it.com’a.

Bizim cevabımızsa evet, Dean kesinlikle o kadar tatlı. Sheppard da sorduğu sorunun cevabını biliyordu aslında. Şaka yapmayı bir yana bırakan Sheppard, Dean ile Crowley’in arkadaşlığının çok kısa sürdüğü konusunda hayranlar ile hemfikir olduğunu ve Crowley’in şeytan arkadaşını çok özlediğini söylüyor.

“Çok ilginç bir arkadaşlıkları vardı ve epey iyi bir ikili olmuşlardı, canlandırması da epey zevkliydi benim açımdan.” diyen Sheppard devam ediyor, “Birbirleri hakkında ne hissediyorlarsa hissetsinler, birbirlerine ihtiyaçları vardı. Bunu inkar edemeyiz. Crowley de bu arkadaşlıktan oldukça keyif almıştı ve bu kadar kısa sürmesin de dolayı o da mutsuz.”

Ama merak etmeyin, bu arkadaşlık Çarşamba günü yayınlanacak olan 14.bölümde biraz olsun geri dönecek. Kardeşler Kabil’i bulmak ve Dean’i mühürden kurtarabilmek için Crowley’in yardımını isteyecekler. Ama kardeşlere yardım etmek Crowley açısından o kadar da kolay olmayacak.

“İlk Bıçak Crowley’de ve Dean’in bıçakla neler yapabileceğini, ne kadar tehlikeli olabileceğinin farkında. Bir de Kabil sorunu var tabii, ‘Kabil, bıçağa sahip olan Dean’den daha tehlikeli olabilir mi?’ diye düşünüyor Crowley.” diyerek bitiriyor sözlerini Sheppard.

Evet bu oldukça zor bir ikilem, Dean’in de sezonun ikinci yarısında içindeki öldürme içgüdüsünün hiç azalmadığını varsayarsak. Ama Crowley, Dean ne kadar tehlikeli olursa olsun Winchesterlar ile takılmayı Rowena ile uğraşmaktan ya da cehennemde kendisine karşı gelen şeytanlarla başa çıkmaktan daha çok seviyordur. Umarız bu bölümde Dean ile tekrar bir araya gelmek Crowley’i biraz olsun neşelendirir.
YORUMLAR
kocakedaa
Crowley i özlemiştik Emoji
kocakedaa 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Dean ve Crowley ilişkisi Sam ve Dean ilişkisinden çok farklı tabiki. Birisi koşulsuz eğlence ve umarsızlığı diğeri ise kardeşliğin nasıl yaşandığını gösteriyor. Crowley ile fazla samimi olmaları taraftarı olmasam da Crowleyi Winchester kardeşlerin yanında görmekten her zaman hoşlanmışımdır. Bakalım, Kabil sorunu sorun olmaktan çıkacak ve cehennemin kralı biraz olsun katkıda bulunabilecek mi bu duruma, merakla bekliyoruz.

Haber için çok teşekkür ediyoruz Gizemcim.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
PsycoGirl
Bu arkadaşlık daha uzun sürmeliydi...
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Hocam çeviri için çok teşekkür ediyorum.Crowley'i yeni bölümde görmek için sabırsızlanıyorum.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Keşke bitmeseydi bu sahneler bu kadar çabuk
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
jensenwnc
Crowley kendini özletti cidden ayrıca her türlü paylaşım ve haberi bize ulaştırdığın için iyiyki varsın sonsuz teşekkürler gizem
jensenwnc 22 YIL ÖNCE0YANITLA