KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Man of Steel - (2013)

MerveS Seviye 59

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 713 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Her ne kadar inanılmaz bir Batmania olsam da, tabi ki Batman'i bize sunduğu için DC Comics'e ve DC Evreni'nin tüm kahramanlarına sonsuz saygım ve sevgim var. Superman her ne kadar 'süper' terimine aşırı derecede uyacak şekilde ütopik, hayalgücünü zorlayan bir kahraman olsa da yine de bir saygı duyuyorum Emoji 89'da ki fiyasko bir filmle yerle bir olan Batman'in beyaz perde karizmasını dillere destan bir üçlemeyle yeniden oluşturan Nolan, bakalım uzun süredir beyaz perdede gözükmeyen ve beklediğini alamayan Superman'i dirilten adam olabilecek mi. Ben bu güzel kadroyla beraber bunu başarabileceğine inanıyorum. Ayrıca Kara Şövalye Üçlemesi'nin ilk filmi Batman Begins'e bakarsak, orada da kahramanlığın zorluğu ve Bruce Wayne'in çektiği acılar gösteriliyor. Fragmanda anladığımız üzere bu filmde de bunları göreceğiz, ve belki de bu sefer bir Superman üçlemesi geliyordur. Bende merakla bekliyorum Emoji Ama şu anda sinemayla ilgili tüm planlarım 2015'e. JUSTICE LEAGUE geliyor! Emoji Teşekkürler Emoji
ErdiDSC 885 YIL ÖNCE1YANITLA
Antidote
tabi ki "DC Universe".Adamlar yapıyor valla hi, fragmanı izledim harbiden çok iyi.Biz niye yapamıyoruz? Çünkü Aselsan mühendisleri gibi ülkenin 3D'ye, görüntü yönetmenlerine hatta daha çok iyi olana pek önem vermemesi gibi.Sen 3D Animator'e veya teknikere asgari maaş verirsen adam o işi yapmaz.Şöyle açıklayayım, siyasi almayın ama ülkenin başına her gelen daha ne kadar çok soyarım diye uğraşmasa biz çok daha iyisini yaparız.Devlet herşeyi uvey evlat gibi özele satmasa daha iyisini yaparız.Malum GTA-IV'den tutunda, Batman'in filmlerine kadar bir sürü Türk işin içinde ama ülkesine değil, başka devlete kazandırıyor.. O yüzden bizden bir K.Vadisi veya kuzeyguney' den fazla bir şey çıkacağını sanmıyorum Emoji .. Kısaca not düşmek gerekirse, "NEFES" filminde bile oynayan askerlerin çoğu perde arkası elemanlar.Oyuncuların çoğu hava şartları ve çekim sıkıntıları nedeniyle terk etmiş.Tabi ki herşey yapımda bitmiyor birazda fedakar olmak gerek, çok ayıp mesela ama çoğu kişi bilmez, bende o filmin 3D işleriyle uğraşan biriyle tesadüfen karşılaştığım zaman haberim oldu.
Antidote 345 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Rica ederim herkese Emoji
Bende çok izlemem ama ekip güzel olunca izlememek ayıp olur diye düşündüm o yüzden günü iple çekiyorum Emoji
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
Super kahraman fobisi var bende Emoji Ama sırf namı diğer Charles Brandon için izleyeceğim.

Paylaşım için teşekkürler Emoji
Marla 365 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Sabırsızlıkla bekliyorum ama yeni superman i beğenmedim bence brandon routh çok daha iyiydi ama olsun sonuçta superman.İzlenir.
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Hersey tamam cok saglam film falan ama su cok sacma degilmi maske falan takmayan bi karakter bu sonucta, bi gozluk takinca clark kent oluyor da kimse nasi tanimiyor arkadasim sacmalik resmen Emoji
Jnsenfact 631 YIL ÖNCE0YANITLA