KAYIT GİRİŞ

Kaia Nieves

Maleficent - Malefiz

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mervei
Masallara takınsı olan , çoğunu tekrar tekrar okuyup ,uyarlama film , dizi ,animasyon tekrar tekrar izleyen birisi olarak bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum Emoji
mervei 383 YIL ÖNCE0YANITLA
Voldemort
once upon a time ın verdiği mesajla eşleştiği söylenebilir
ben beğenmesem de iyi filmdi aslında Emoji
Voldemort 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Gypsy
İyi ki gidip sinemada izlemişim dediğim filmlerden. Gözümü bi saniye Angelina'dan ayıramadım. İnsan utanır bu kadar güzel olup bu kadar iyi oynamaya. Well well.
Gypsy 103 YIL ÖNCE0YANITLA
B.Hunter
İyi ki sinemada izledim dediğim filmlerden. Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim. Güzel bir mesaj barındıran, zevkli bir film.
B.Hunter 263 YIL ÖNCE0YANITLA
cehennem
harikaydı her kezin izlemesi gerek Emoji
cehennem 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Cleage
-Spoilersız başladım devam edemedim. İzlemeyen okumasın,tişikkir. -

Sonunda izleyebildim yahu. Beklediğim gibi çok harika olmuş. Hiçkimse kötü doğmazı desteklemesiyle daha bir sevdim. Onca şeyden sonra bitmeyen merhametiyle,Aurora'yı bir türlü korkutamayıp kendini sevdirmesi komiklikleriyle,gerçek aşk öpücüğünün gerçek sevgi öpücüğüne dönüşmesiyle sevdim. Bizim hatunun güzelliğiyle,karga beyimizin sadakatiyle sevdim. Neysem,izleyin.
Cleage 563 YIL ÖNCE0YANITLA
Keepsake
3d li izlediğim ve gözlüğümün üstünden üç boyut gözlüğünü takarak can çekiştiğim ama buna rağmen filmin gerçekten çook güzel olması sebebiyle izlenilmesi gereken bir film Emoji
Filmde ki kadınlar gerçekten baya güzel asdfg arkadaşlarımla hayran kalmıştık yani Emoji Ben böyle filmleri severim o yüzden baya beğendim yani izleyin pişman olmazsınız Emoji
Keepsake 213 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
30 Mayıs çok çabuk gelsin o zaman.Merakla bekliyorum, Malefizin hikayesi bizleri sürükleyecek masalsı bir dünyaya...Paylaşımın için teşekkürler Tufancım.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA