KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Lucy (2014)

Alegria. Seviye 68

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
FeeLucky
W0w Cerenim , sevmişsiniz siz bu filmi xd 15 tatilde patlamış mısır, battaniye ve de kayfemizle izleyelim biz bunu. Bizimgiller , seslenişim sizedir!
FeeLucky 713 YIL ÖNCE3YANITLA
Jerk
Film genel olarak ilgi çekici ve hem senaryo olsun hem oyuncular olsun başarılı denilebilecek bir film. Fakat birde bilimsel açıdan bakıldığında tam bir felaket. Film bilim kurgu türü altında çekilmiş fakat bilim kurgu filmleri her ne kadar hayal ürünü olsa da bir o kadar da bilime dayalı olmalıdır. Bilim kurgu filmleri genelde uzun araştırmalar sonucu çekilir ve insanlara yanlış bilgiler ışığında bir kurgu sunmamak için çok çaba sarfedilir. Ama filmin konusu insan beyninin yüzde yüzünü kullansaydı ne olurdu ? sorusu üzerine kurulmuş ve bunun bilimle uzaktan yakından ilgisi yok. İnsanların beyninin yüzde yüzünü kullandığı bilimsel araştırmalarla ortaya konulmuş bir gerçek fakat halk arasında kulaktan kulağa yayılan sadece yüzde on beşini kullanırlar bilgisi bu filmde kullanılmış ve bu açıdan bakıldığında film başarısız denilebilecek kadar kötü bir hal alıyor.

Ve bence insanın beyniyle yapabileceği şeyler çok fazla abartılmış. Bunları es geçtiğimiz zaman oyuncuların başarısını unutmamak lazım tabiiki.
Jerk 332 YIL ÖNCE2YANITLA
heloboys
fragmandan baska ekstra bişey yok son 10 dk sı bıraz ılgınc okadar:D
heloboys 83 YIL ÖNCE2YANITLA
Jerk
Bu filmi sinemada izlemek istiyordum fakat bir türlü nasip olmadı. Konusu bakımından bana biraz "Limitless" filmini anımsattı fakat bu film daha ayrıntılı ve ilginç bir kurguya sahip sanırım. Morgan Freeman ve Scarlett Johansson gibi başarılı oyuncular varsa her türlü izlenir zaten, mutlaka izleyeceğim filmler arasında.
Jerk 333 YIL ÖNCE2YANITLA
CupCake
Oooooooo dün gittim sinemasına, ilk yarım satini az önce izledim yorumumu yapıyorum şimdi. (Sinema başladığında üzerime ayran ve mısır döküldüğü için izleyemedim xD)

Şimdi şöyle, zaten Morgan Freeman reyiz oynuyorsa güzeldir diyerek gittim filme. Scarlett Johansson'u skype sohbetinde duymuştum, dedim aha bu bizimkilerin konuştuğu kadın. İlk kez izledim o bağyanı ve oyunculuğu on numero beş yıldız idi. Film hem kurgu, hem kalite bakımından fevkaladeydi. Sinemaya giderseniz mutlaka ama mutlaka izleyin derim.
CupCake 803 YIL ÖNCE2YANITLA
Lion
Gerçekten muhteşem bi film, fazlasıyla emek harcanmış ve çok da başarılı yansımış... Bugün Nöbadi'nin tavsiyesi üzerine gidip bu filmi izledik Ceren ile... Gerçekten çok beğendik. Özellikle bu olayların ekrana bu denli güzel yansıtılması, bu kadar emeğin boşa gitmediğini gösteriyor. Çoğu şeyde güldüğümüz de oldu, şaşırdığımız da... Birçok yönünü ortaya çıkartabiliyor insanın. İzlenmeye değer. Şiddetle tavsiye edip, ilgimi çeken sahnelerden birinin fotoğrafını koyup gidiyorum. Emoji

Not: Kasım'a bu güzel filmi bizlere tavsiye ettiği için teşekkürler, izleyin; izlettirin canlar.
Lion 473 YIL ÖNCE2YANITLA
MJ2_
Fragmanı çok dikkat çekici Emoji
Paylaşım için teşekkürler, hemen listeye alıyorum, en kısa zamanda izleyip yorumu düzenlerim Emoji
MJ2_ 223 YIL ÖNCE2YANITLA
Deusa
Özledim harika öneririm Emoji
Deusa 183 YIL ÖNCE1YANITLA
joenna
Scarlett Johansson filmleri genelde güzel olur zaten Morgan Freeman'da aynı şekilde
Güzel film mutlaka izlenmeli diyemem ama boş vaktinizde izleyebilirsiniz
Sonu iyi diyenlerin aksine bence çok iyiydi lucy biraz tanrısallaştırılmış gibi geldi ama tabi bu benim fikrim
joenna 72 YIL ÖNCE1YANITLA
tr4744
Filmin konusu değişik, güzeldi ama Scarlett ve Morgan dan daha çok şey bekliyor insan. Ama gayet başarılı bi film (y)
tr4744 233 YIL ÖNCE1YANITLA
Jnsenfact
Bi ara izlemek lazım çok iyi görünüyor Emoji
Jnsenfact 633 YIL ÖNCE1YANITLA
Gazeel
Harika film başı belki saçma gibi geliyor ama inananılmaz Emoji
Gazeel 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Welorian
Morgan Freeman'in olduğu her film izlenir. Scarlett Johansson oyunculuğu da tartışmasız harika. Ama sonu gerçekten bağlanamamış gibi geldi bana. Ama yine de izlemeye kesinlikle değer bir film.
Welorian 452 YIL ÖNCE1YANITLA
busebru
daha iyi olabilirdi, konu güzel ama bazı yerleri çizgi filmden farksız. oyunculuklara diyecek lafım zaten yok ikisi müthiş
busebru 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
Sinemada gidemedim,internete düşmüş yeşesene diye sevinemeden sinema çekimlerini bile ağlatacak bir çekimle karşılaştım. Fragmanı görüntüleri falan müdiş zaten,sinema çekimiyle kıymayayım dedim daha net bir şeyler düştüğünde inşallah artık.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
zehraezgi
Çok güzeldi u.u
zehraezgi 13 YIL ÖNCE1YANITLA
HuanPa
Bir film de 'Scarlett Johansson' gibi bir kadın oynuyorsa o film izlenir.
HuanPa 573 YIL ÖNCE1YANITLA
DavyJones
Sonu dışında beğendiğim bir filmdir.
DavyJones 493 YIL ÖNCE0YANITLA
Keci
Sinemada izleme fırsatı buldum iyi ki izlemişim ben beğendim
Keci 133 YIL ÖNCE0YANITLA
Nlfr
Film çok güzeldi çok uzun değildi ve sıkmadı.
Nlfr 242 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle