KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

lucifer ve michel :D düştümü?

TayfunSPN Seviye 4

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
eda54
lucifer cehennemde bi kafestesydı bıldıgım kadarıyla . mıchael lucı yle bırlıkte kafese gırdı. atlıların yuzuklerıyle acılan cukuru dıyyosanız eger o kafesın kapısı gıbı bırseydı sanırım. cennet ın kapanmasından sonra( eger cennete gıtmıs olsalardı) luci ve mıchael ortaya cıkardı ama yok en azından sımdılık kım bılır belkı sonradan bısıyler cıkar ( ınsallah cıkar luci yı sevıyom ben yaa adam ı da ) Emoji
eda54 193 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
yahu o ikisinin kafesi cehennemde değil mi?
Visur 763 YIL ÖNCE0YANITLA
DE-hunter
Kafes cennete değil diye biliyorum ama nerde bilmiyorum Emoji
DE-hunter 423 YIL ÖNCE0YANITLA
ventus
Kafes, cennette değil. Hatırlatırsak eğer Lucifer cennetten kovuldu. Kafesin cenette olması komik olurdu. Kafes cehennemin en derinliklerinde.
ventus 62 YIL ÖNCE0YANITLA
ventus
Kafes, cennette değil. Hatırlatırsak eğer Lucifer cennetten kovuldu. Kafesin cenette olması komik olurdu. Kafes cehennemin en derinliklerinde. Çukurda.
ventus 62 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
öyle bir konu vardı metat cenneti kapattı luci ve mic cennette değil çukur diye tasfir edilen yerde zaten cennette olsa lar dizi büyük bir mantıksızlığı ortaya atar luci gibi mic gibi buyükler nasıl olur da düşüşten beri kendini göstermez yani diziye göre yorumluyorum işte şu şu melek bile otoriteyi kurmuş isimini duymadığımz adam ordu kurmuşken böyle buyuk kavramlar nasıl kendini göstermez değil mi Emoji
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA
TayfunSPN
yürü bee Emoji Emoji
TayfunSPN 43 YIL ÖNCE0YANITLA