KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Lorde

Thatcher Seviye 54

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 655 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
FeeLucky
Tennis Court ve Royals şarkılarıyla daha da bir tanındı sanki. Sesi güzel kendisi güzel aldığı ödüller de güzel Emoji Arada açıp dinlerim paylaşım için teşekkürler Beys ! Emoji
FeeLucky 713 YIL ÖNCE2YANITLA
Rosenuf
Öncelikle big şaşırdım, bu da mı 96'lı! Ayrıca Royals'i duymadan önce de dinleyenlerdenim, şükür ki. Bu kadar ödül aldığını da görmemiştim, annem o nedir. Sesi ayrı güzel, kendisi ayrı güzel, kliplerine diyeceğim yok. Her şarkısını dinlemesem de favori şarkılarım arasında şarkısı var. Konu için teşekkürler, ellerine sağlık :')
Rosenuf 293 YIL ÖNCE2YANITLA
ayseegul
Royals'ten ziyade Team'ciyim. Grammy ve diğer ödüllerinden sonra "senden 1 yaş büyükler Grammy alıyor sen evde oturmaya devam et" dedirtti kendime, konu için teşekkürler Emoji
ayseegul 803 YIL ÖNCE2YANITLA