KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Legend of the Seeker

Acciothei Seviye 6

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Caestia
Yeğeğeğeğğeğeğğeğeğs başladım! 1.06'dayım. ALLAHIM BRIDGET REGAN İNSAN MIDIR? BİR BAYAN İZLEYİCİ OLARAK AĞZIM AÇIK İZLİYORUM VALLAHİ KADINI. DİZİYE DALIP KAHLAN'IN KOLUNDAN TUTUP "KADINIMSIN!1!!1!" DİYESİM VAR.
Kahlan faktöürünü geçecek olursak hoş dizi evet. Şimdilik güzel gidiyor. Merlin tarzı şeyleri sevenler varsa izlemekten keyif alacaklardır muhtemelen.


EDİT:OH MY GOD,2000.MESAJIMDA BRIDGETTAN BAHSETTİM. NE GÜZEL NE GÜZEL<33
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
bazzinga
Çok başlamak istedim de bittiğini öğrenince insanın izleyesi gelmiyor çok erken final yaptılar. camelot gibi Emoji
bazzinga 55 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Benimde öyle bir üzüntüm var Emoji Bir yandan da rahat oluyor ama insan "eheh bitmiş zaten yavaş izlesem sorun olmaz" diye Emoji Ama dediğim gibi sırf Kahlan'ın güzel hatrı,gül yüzü için bile izlenir.
Camelot'u da ağırdan ağırdan izliyorum ona da üzülmüştüm bitince. Emoji
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Yazın kesinlikle başlayacağım dizilerden biri Emoji Yalnız 2.sezonda final mi yapmış öyle duydum ben? Yoksa sezon finaliydi de beni mi kekliyorlardı Emoji Aslında şimdide kalkıp bakmaya üşeniyorum Emoji
Neyse, teşekkürler Emoji
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Acciothei
Sanırım 2. sezonla final yapmış, evet yazın ben de başlamayı düşünüyorum. Emoji Rica ederim Emoji
Acciothei 65 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
Fox'da Türkçe dublaj veriyor sanırım cuma geceleri.. Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Eveet Emoji Fox öle bir güzellik yaptı bu sene ama bazı sahneleri de kesiyorlar Emoji Ki iyi cesaret etmişler yayınlamakta bence çünkü televizyonda RTÜKün onaylamayacağı epey sahne var ileriki bölümlerde, şaşırdım da ben yayınlamalarına Emoji Ama dublaj fena olmamış, izlenilirliği var yani.
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
katılıyorum Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA