KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Led Zeppelin

venator Seviye 6

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
All my love..Stairway to Heaven..Kashmir..Black Dog..
Lucitiel 694 YIL ÖNCE3YANITLA
venator
Rock N'Roll'un gerçekten de tatlı gelmesinin ve tanımlayamadığın "o" hissi yaratmasının bir sebebi var.. Bu iş melodik bir meditasyon Emoji en iyi yapanlardan biri de Led Zeppelin
venator 64 YIL ÖNCE2YANITLA
Zafi
Bir sürü şarkısını dinledim ama aklımda bir tek stairway to heaven kaldı. Çok iyi takipçisi olduğumu söyleyemem ama kült gruptur.
Zafi 294 YIL ÖNCE1YANITLA
ireem
https://www.facebook.com/photo.php?v=1390336764519883

Konuyu görünce aklıma bu geldi Emoji Ayrıca güzel gruptur,şarkıları öyle boş beleş değildir.
ireem 274 YIL ÖNCE1YANITLA
mel_ih
Zamanında Orhan Gencebay'dan esinlediklerini ilan etmişlerdir. ki bazı şarkılardaki ritim kalıpları ve riff kalıpları aynıdır. Benim için rock müziğin en iyi grubudur. Niye mi? Bas ve klavye ezgileri (John Paul Jones) süper, Vokal tonu ve ses aralığı (Robert Plant) mükemmel, bateristleri John Bonham zaten bateristlerin tanrısıdır. Jimmy Page den ise tapılası sololar çıkıyor. E bir grubun bütün elemanları çok aşırı iyi ise niye bu kadar bilinmiyor arkadaş bu grup? Anca gidip metallica dinleyip metalciyiz deyip şekil yapsınlar yeni dönem poserları. (bu arada metallica kötü grup demiyorum.) ( ve ben bu saatte nerden geldim bu konuya ya, galiba önerilen konularda çıktıydı.)
mel_ih 352 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
jimmy page in söylediğine göre bu yıl içinde yeniden düzenlenmiş ve mastering yapılmış bir albüm geliyor.
sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Whovian
Gelmiş geçmiş en iyi gruplardan kesinlikle çok büyük bir hayran kitlesi yok ama gerçekten muhteşem. İnsanı dinlendiren bir grup.
Whovian 414 YIL ÖNCE0YANITLA
godledzep
Stairway to Heaven ezoterik bir şarkıdır. Her anlam çıkarılabilir yani. Ama şöyle bir yer var "evet iki yol var gidebileceğiniz ama uzun vadede ,hala vakit var değiştirmek için yolunuzu" Burayı şarkıda ters dinleyince " İşte benim sevimli şeytanım , Bu küçük patikada ilerleyen beni hasta eden şey, şeytanın gücüdür" gibi bir cümle oluşacak. Doğrudur. Atıp tutma değil. Ama anlam şu ki normalde iyi yoldan bahsediyor ama iyi yolun tersi kötü yoldur ve o yolu değiştirmek için hala zaman var. Ama sadece Stairway to Heaven değil ki LZ , Going to California , Ten Years Gone , Over the Hills and Far away gibi çok güzel şarkılar var. Bir daha bakındım da bütün albümleri çok güzel bunların ha
godledzep 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Stairway to heaven diyorum başka bir şey demiyorum.:D
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Korndan sonra en en en çok dinlediğim efsane grup..
Bakın korn'dan hemen sonra dedim, ne kadar sevdiğimi anlamışsınızdır yani.. Emoji
Ayrıca jonathan davis'imin minik oğlunun ismi de zeppelindir dipnot belirteyim istedim.. Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA
littlepie
kaliteli müziğin gerçek adı
littlepie 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Sed_J
Çok sevdiğim bir grup birşey öğrendim geçen bölümümüzünde adı olan Stairway to Heaven şarkısının Led Zeppelin'i mahkemelere kadar götürdüğünü biliyor musunuz illüminati yüzünden..
Sed_J 203 YIL ÖNCE0YANITLA
MelHunter
Kashmir'i duyduktan sonra resmen aşık olduğum çok klas, çok efsane bir gruptur. Hayran kitlesi hak ettiği kadar çok değil ama, müziği cidden iyi olan gruplardan biri.
MelHunter 44 YIL ÖNCE0YANITLA