KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Küçük Prens'i nasıl sansürlediler ?

Daeva Seviye 74

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 858 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Beyzaebru
Eh, sansürsüzünü bu zamana kadar görmemiştim ama şimdi neden sansürlendiğini anlıyorum. Zaten böyle bir paragraf yazıp tepki çekmeyeceğini düşünmek saçma olurdu. Teşekkürler Emoji
Beyzaebru 342 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Küçük Prens, dünyanın en çok okunan kitaplarından biridir ve 15 dile çevrilmiş artık evrensel bir kitap. Küçük bir çocuğun gözünden büyük insanların dünyasının anlatıldığı bir eser. İlla ki bazı yazarlar birilerini eleştirecek bunun içinin dolu yahut boş olduğunu bizler zaten biliyoruz gönlümüz rahat. Lütfen kitapları sadece bir mızrak gibi okuyucusuna saplamaya çalışmasın yazarlar, sonra döner dolaşır onlara saplanır.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
PsycoGirl
Oha çok güzel çok teşekkür ederim güzel bir konu ^_^ niye kızsınlar Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE1YANITLA
Daeva
bazı kara taassup sahibi kişiler çıkmıyor değil Emoji
Daeva 742 YIL ÖNCE0