KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Korku Kapanı 2

RuLing Seviye 49

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Teostair
Korku filminde mantık aramak en büyük mantıksızlıktır ama bu Korku Kapanı serisi tam bi mantıksız. Öyle böyle değil. Ancak kesme biçme sahneleri falan güzel.

En son 5. filmini izledim. Hihihi diye gülen salak bi yaratık vardı. İşte o favorim. Emoji
Teostair 384 YIL ÖNCE1YANITLA
Hopewell
Biri o "hihihi" diye gülen saçaklı abiyi (!) tokatlasın lütfen , yetti canıma.

Bu kızın bacağını pişirip yedikleri , sonra kızın bacağındaki yamulmuyorsam yılan dövmesinden o olduğunu anlayıp böğrüştükleri film değil mi? Serinin tövbe tövbe dedirten bir yandan güldürüp bir yandan "hadi be" tepkisi verdirten bölümüydü. İğrençti işte ne diyelim. Emoji
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
Hatta aynı gruptaki kızlar bunların evlerine girip resimlerini görünce "ailece özürlüler herhalde" repliğiyle yanımda kusmak için hazır bulundurduğum kovayı kafama huni gibi geçirmemi sağlamıştı. Uh be ne cümle kurdum yalnız Emoji
Filmde seri olarak beni etkileyen tek sahne, bağladıkları bi kıza zorla o iğrenç şeyden yedirdikleri bölümdü.midemin sağlamlık sınırlarını zorladı resmen ki ben jackass la büyümüş insanım..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
Clarkent
Fazla korkunç olmayan korku filmi daha çok asmalı kesmeli saçma sahneler var
Clarkent 294 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Yurtta oda arkadaşlarımla izlediğimde karnımıza ağrılar girmişti gülmekten. Emoji
Yukarıdaki arkadaşlara tamamen katılıyorum. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA