KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Kocan Kadar Konuş

Sindel Seviye 67

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Hic begenmedim olmamış ya. Yine yapamamisiz. Yerli sinemaya destek ama izlemeye değmez. Sıkıldımm ayni konulardan bıktım hatta. Kadının birinci vazifesi ne;çalışkan olmak
Bilemedin trip atmak. Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
mistake
Türkiye'deki asıl sıkıntılardan biri bu aslında. Sürekli aynı tema, benzer konular, benzer özelliklere sahip karakterler, hep bir dram. Fantastik, bilim kurgu türünde bir şeyler bulamazsın, çok zor. Benim de hoşuma gitmedi. Vermek istediği mesaj güzel ama olmayınca olmuyor. Bir de dediğin her şey iyi güzel de son dediğine katılmıyorum, hatta bir miktar alındım...
mistake 132 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Onu ben demedim iste filmden alıntı yaptım. Ben öyle şey hayatta demem. Filmin bayaligina dikkat çekmek için yazdım. Filmde geçen komiklik olsun diye konmus replik:(
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
mistake
Ha anladım. Bir eksi puan daha aldı gözümde dizi. Fantastik dizilere sarılmak lazım, allahım.
mistake 132 YIL ÖNCE1YANITLA
Batgirl
Taraftarlık karesinde kendimi gördüm gibi hissettim haşa
Batgirl 132 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
Ezgi mola "hemşehrim" murat yıldırım sevdiğim oyuncular eğlenceli olacağını düşünüyorum filmlerde çoğunlukla az gerçekçilik çok abartı olur tür : komedi, romantik: arada güldürmek amacı saçma şeyler koyabiliyorlar hemen hemen bütün komedi filmlerde oluyor bu bir filme fazla mana yüklememek lazım benim şahsi düşüncem:)
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
şimdiki çocuklar zehir gibi akıllılar okumaya daha hevesliler bence şimdiki nesli çok küçümseme doğruyu yanlışı öğrenmek için bir sürü seçenekleri var sadece tv değil bir film, diziden etkilenemezler öyle olsaydı spn seyredenlerin çoğu çocuk senin dediğin ben isterim muhteşem yüzyıl: tarihi dizisi diye haremden başka birşey yoktu içi boş eskiye dönmeyiz çünkü kafalar deyişti artık fikirler, düşünceler artık başka artık konuşuyoruz tartışıyoruz doğruyu buluyoruz ben diyorum ki filmler, dizilerden birşey öğrenmek değilde sadece eğlence olarak olsun Emoji
Çanakkale şehitlerimizi burda katılıyorum sana
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Bneı bazı konularda yanlus anlamıssınız sımdının cocukları zeka yonunden oldukca ustun,hatta ıq sevıyesı her 10 yılda duzenlı olarak artıyor benım bahsettıgım bu tur yapımlar ne yazık kı oldukca zekı olan bız genclerın ve cocukların dıkkatlerını farklı yonlere cekmelerı. Zekanın yuksek olması kullanılana kadar bırsey ıfade etmıyor,dahı de olsa bır ınsan aksama kadar bu tur sacmalıklarla ıste bu tarz senın bu sekıl benım gıbı yarısmlarla yada hayat hep laylaylom gıbı gosterılen programlarla yıkanırsa sadece zekı bır populer kultur malı o kadar... Okumaya heveslı demıssınız ama katılmıyorum,oldukca dusuk kıtap okuma yuzdesıne sahıp bır ulkeyız otekı anlamda okumaksa maalesef anne babaları tarafından ıtekaka bır yerlere getırılmıs cocuklar aılesının suyasabuna dokunmadıgı cocuklar var,hıcbırı kendı kararlarını kendı vermıyor. Ulkenın ve neslın durumu hıc ıc acı degıl. Ayrıca dızıler ve fılmler sıze gore eglence amacı,haberlerı goruyorsunuz kendını polat a. sananlar soyadını jackson yapanlar,vucutlerını sevdıklerı unlunun fotograf albumune cevırenler vs. ben bu manzaraya baktıgımda ıse eglence amacı degıl sadeceyın yıkama ve ıstenılen kıvama getırılme goruyorum: ne yazık kı
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
mnemrl
Valla arkadaşlar siz beğenmeyerek hep ayni şeylerin olduğunu soylemissiniz ama ben size katılmıyorum.Yani bence bazı Türk filmleri de gayet güzel olabiliyor.Eğer siz hicbir filmi begenmezseniz zaten film sektöründe gelişmemiz olanaksız görünüyor.Bence gayet hoş, keyifli zaman gecirebileceginiz içinde ince esprileri olan güzel bir film.Ama zevk meselesi tabiki... Herkesin zevki düşüncesi kendine.bu da benim dusuncem ve gitmeyi dusunenlere gerçekten tavsiye ediyorum.
mnemrl 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Ay çok ilginç bir filme benziyor izlenesi sanki Emoji Çok içten ve tam bir Türk aile yapısını göz önüne yaşatacaklar gibi geldi bana. Yerli yapımlara destek Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Güzel bi filme benziyor.:)
Misha# 732 YIL ÖNCE1YANITLA
DefDefBuk
Ben hala kitabını okumaya çalışıyorum Emoji
DefDefBuk 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Nlfr
dün izledim güzeldi izlenebilir ama ikinci yarıda baya sıkıldım
Nlfr 242 YIL ÖNCE0YANITLA
Moliarty
Ben size katılmıyorum kesinlikle:bir film milyonlarca kişi ve televizyonlar sayesinde her yas grubundan çocuk tarafından izleniyor.
Yaşınız küçük değil biliyorum benim de çok büyük değil ama gelecek nesil hayatı maalesef reel yerine sanaldan öğreniyor boyle saçma sapan filmleri bilincaltlarina özenle yerleştirip gelecekte ortaya çıkarıyorlar. Hayattaki tek arzuları kendilerini karşı cinse beğendirme ve boş işlerle uğraşma olarak görüyorlar.
Örneğin siz guldunuz gectiniz ama bunu izleyen yada izlettirilen küçük bir kız düşünüyor :ya iste ben de büyüyünce boyle olacak. Okulmus dersmis idealmis ya da ülkeyi bi tık ileri tasimakmis haberi bile olmayacak çünkü bizden istenen bu: sözüm meclisten dışarı ot gibi bir nesil olmamız isteniyor ne diye canavar gibi mühendisler doktorlar siyasetçiler yetiştirsin ki bu ülke. Aklı ojesinde kupesinde olan kızlar aklı sakalından bıyığında olan erkekler oh mis.
Kısacası biz boyle filmleri komedidir izleyip gelecelim dedikce zehirli bir sarmaşık gibi bizi sarıp çok yakında bogacaklar.
Başka bir konu da yine bu filmle ilgili filmin çıkış tarihi Çanakkale şehitlerimizi anma haftası ile ayni haftaya tekabül ediyor. Buna harcayacaklari bütçeyle ki öyle her yıl belgesel gibi yaptıkları ayni konunun işlendiği filmimsi değil adam gibi tarihimizi anlatan bir film yapsalar ne iyi olurdu. Bu aynı şeye benziyor seker bayramı, 23 nisan gibi gunlerde konulan Amerikan filmleri gibi amacı:tatilin esas amacı olan birlik ve beraberlik,kutlama gibi fikirleri sildirmek evde yan gel yat,tarihini unut geleneği atayi salla film izle fikrini aşılamak
Yazım hataları olabilir anlayışımıza sığınıyorum o konuda
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
evlenmemiş erkek kız kaç yaşında olursa olsun o kadarda serbest olmamalı bence
kendini polat vs. çocuklar anne babaların suçu gerçekle sanalı ayırt etmeyi öğretmeliler küçükken verilen birşey bu benim iki tane yiyenim var çok akıllılar zekiler ama biz büyükler olarak neyin gerçek , sanal, doğru, yanlış öğretmek bizim görevimiz tabiki bende isterim senin dediğin gibi olsun tv,film,diziler. Ama değil bunda elimizden birşey gelmiyor zaman zaman zaman yapacak birşey yok ne yazık ki?
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Moliarty
@hulyaasla
Yetişkinler bile neyin doğru neyin yanlis olduğunu sapitmis üzere ayrıca herkesten böyle bir hassasiyet göstermesini beklemek de sadece ütopya. Devletin yapımcıların buna el atması izleyicilerin de tepkilerini koyması gerekir,herşeyi gecistirerek bu hallere geldik izleyici kitlesi taktir ettikçe bilip bilmeden bunun gibi ceren ile celal gibi filmler hatta film değil filmimsiler tutuldukca ne bunun önlemi alınır ne de onu arkası kesilir.
Ayrıca evlenmemiş erkek yada kadın kaç yasında olursa olsun o kadar serbest olmamalı: bir insanın özgürlüğünü ne yapıp yapmayacağını belirleyen onun kocası veya karısı mıdır? Kimse 30 yaşına da gelse istediğini yapamaz mi? Oldukça yanlış düşünüyorsunuz bana göre kişi dogdugu andan itibaren kendinden sorumlumludur belki aileye muhtaçtır ama zaman geçtikçe onlara olan ihtiyacı biter ve gelecekte de onun kararlarına karisabilecek hic kimse yoktur. Dizilerin ve filmlerin hepsinin muhteşem olmasını beklemek imkânsız bunu biliyorum ama yapılabilecek birşeyler var bu konuda:gecistirmemek ve takdir etmeyerek devamının çekilmesi için gereken kitleyi dağıtmak oluşmasını engellemek.
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA