KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Kendi kendine hipnoz hedesi

Revenant Seviye 9

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sinemgfb
Herşey tamamen hayal gücünüz ve farkındalıkla alakalı..
Hipnoz sadece sıfat tanımı..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE2YANITLA
aryemu§
Edit: Okuyan okudu yazdığımı nasıl olsa.sildim. Biline.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE2YANITLA
deanwin
hep denedim böyle seyleri ama boyle bi üşüyorum soguyor bedenim acikcasi sessizlik gözlerim kapalıyken beni korkutuyo bu benim guvensizlik ve insanlara olan yaklasmimdan olabilirm pek sen bunu denedin mi yani bunu bilmek daha etkili olacaktır eminim yada. kendi kendini hipnotize eden var mi?
deanwin 564 YIL ÖNCE1YANITLA
Revenant
Kesinlikle denedim ve işe yaradı . Biraz astral seyehat gibidir.tam anlamıyla odaklanman gerekir.Ve korkunu yenmen gerekir,unutma bu dünyada korkman gereken canlılardır ölüler veya diğer metafizik canlılar değil.Kendine güvenin olduğu bir vakit denersin,kendini zorlama.Zaten bu uygulama telkin yöntemiyle yapılır.Sen istersen,yapamıcağın birşey yoktur.
Revenant 94 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
Benim gideceğim yer pek hayırlı olmaz :

Paylaşım için teşekkürler Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE1YANITLA
Revenant
Aslına bakarsan bende merak ediyorum,çok özel değilse paylaşırmısın kardeşim?
Revenant 94 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Hipnoz tehlikeli bir şey gençler. Tecrübe sahibiyim bu konuda. Amman dikkat derim. Bir uzman olmadan da kesinlikle ama kesinlikle denemeyin!

Paylaşım için teşekkürler. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
deanwin
özel degilse tecrübeni paylassan ne gibi bi zarar yani Emoji
deanwin 564 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Arkadaşlar size bir şey diyeyim mi
bunlar var ya tamamen bilincinizin size yaptığı aslında sizin kendinize yaptığınız şeyler bu hipnoz değil arkadaşlar bu yazıyı okuduktan sonra bu moda girmeye çalışırken bilincinizi en ön safaya atarsınız ve okuduklarınıza hatıralarınıza dayanarak bilinciniz size istediğiniz şeyi verir yani hipnoz olayı farklı bir boyut hipnoz enerjisel bir olay
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA
Revenant
Ağır bir travma geçirmişsin dostum.Ama bu herkes ' de göstercek anlamına da gelmez.Ayrıca senin bahsettiğin biraz daha Astral seyehatcilik yani uyanamama durumunun telkinle alakası yoktur .Astral Seyehat tehlike içerir fakat hipnoz daha masumhanedir.
Revenant 94 YIL ÖNCE0YANITLA