KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Karanlığın güçleri ve yetenekleri

People12 Seviye 3

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 19B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rihastle
Yani diyor ki; Sam ve Dean ayvayı yedi
Rihastle E2 YIL ÖNCE24YANITLA
Jarobyn
Sam ve Dean bunun da üstesinden gelir sezon finalinde ikisinden biri ölür bence flallsjfajd
Jarobyn 782 YIL ÖNCE7YANITLA
MelisA016
olmasın öyle bişey ya sjsjjs
MelisA016 32 YIL ÖNCE1
jivel
İngilizcem orta seviye hatta biraz daha düşük olmakla beraber biraz çevirmeye çalışayım çünkü sabah sabah işim yok lol Sonra sorumlulardan biri düzgünce çevirir zaten lkqwje

Ölümsüzlük; Ölüm'e göre Karanlık her şeyden önce ortaya çıkmış, buna Tanrı da dahil. O asla yaşlanmayan ve asla zarar görmeyen ölümsüz bir güç. Ayrıca baştan beri hiç gerçekten yaşamadı.
Hemen hemen her şeye gücü yetme; Bilinmeyen güçlerle tamamen dolduğunda, bilinmeyen bir zamanda Tanrı'ya ve başmeleklere karşı savaşabildi, ölüm Kabil'in mührünü sağlama almaya çalışıyordu ve üstündeki kilit kırık değildi. Gücünü dikkate alarak onu sadece tekrardan hapse atabildiler.Muhtemelen, Karanlık Supernatural evrenindeki en güçlü kötü güç.
Süper Güç; Kısa bir süreliğine de olsa Tanrı ve meleklerine karşı durmasını göz önüne alırsak, Karanlığın hayal edilemez bir güce sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Uçuş; Karanlık ruhani bir varlık olmakla beraber her hangi bir alete ihtiyaç duymaksızın iblisler ve melekler gibi uçabilir.
Sağlamlık; Tanrı ve meleklerine karşı durmasını göz önüne alırsak Karanlık fiziksel ve doğaüstü saldırılara karşı oldukça elastik bir yapıya sahip.

Olduğu kadar şey ettim ama aynen, kısaca Hasan'ın da söylediği gibi Sam ve Dean ayvayı yedi de diyebiliriz Emoji
jivel 872 YIL ÖNCE6YANITLA
Mel-sin
Diziye hangi kurguyu getireceklerini ve nasıl sonuçlanacağını tahmin edemez hale geldik artık. Basta Crowley ve Cass cephesi var. Herkes farklı bir düşünceyle karşımıza çıkıyor ve tüm teoriler mantıklı. Bi Cass ölecek diyorum bi Crowley. Ama karanlığın, Tanrıdan da önce var olduğunu düşünürsek ve tüm iyi kötünün bir arada savaştığını varsayarsak ikisininde kurtulacağına inanmak istiyorum sadece. Megatron 'Nehir, kaynağında son bulur' demişti sözde. Ama bunun izinden gidip hala kaynağını o çukurdan çıkaramadılar. Umarım Lucifer gelir 11.sezonda da daha fazla serüven yasayabiliriz :-)
Mel-sin 52 YIL ÖNCE4YANITLA
misha789
hapı yuttular o zaman:/
misha789 42 YIL ÖNCE2YANITLA
cansanlii
Burası Supernatural Velkamtu Vietnaaaammm
cansanlii 52 YIL ÖNCE2YANITLA
grayangel
Tarzları ve kaliteleriyle Dean ve Sam bunlarla da başa çıkar Emoji Emoji
grayangel 222 YIL ÖNCE1YANITLA
ilyas85
Karanlık ortaya çıktığına göre ortada görünmeyen (sözde) tanrı gelecek melekler sam ve dean ile birlikte olup savaşacak buna Lucifer de dahil ve ayrıca dean mühürü son taşıyan kişi olduğundan onunla ilgili durumlar farklı olabilir bakalım neler olacak zamanla görürüz
ilyas85 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Ezioo
karanlık çok fena ve tehlike bişey 11.sezonda mükemmel olucağa benziyor Emoji
Ezioo 692 YIL ÖNCE1YANITLA
yawuz
Sanırım daha Heyecanlı Bölümler bekliyor her sezon finalinde 1 sezondan izlemeye başlıyorum ilk 3 sezon gerçekten güzel
yawuz 22 YIL ÖNCE1YANITLA
SPN1D
Eğer Cass ve Crowley de ölürse pohu yediler demektir. Bu karanlık denen illet Sam ve Dean'ı bayağı zorlayacak gibi. Ve üstüne üstlük Rowena cadısıda geldi. Bence yeni bir karakter katılabilir. Şuan Supernatural'a bakış açım: 'Cass ölmesin yether.'
SPN1D 262 YIL ÖNCE1YANITLA
TheanRty
yeni sezon yazılanları kaydeye alırsak karalık dediğine göre yeni bişeyler karsı karsıya olacaklar ve yine dean ve sam'i zorlucak gibi.
TheanRty 492 YIL ÖNCE1YANITLA
BirSpnTR
11. Sezon bence tamamen sam üzerine olacak.
BirSpnTR 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Zazaza
Bu kadar güçlüyse dizinin geleceği açısından kötü yani. Daha ne kadar büyük güç çıkarabilirler ki ortaya. Umarım söylenilen kadar güçlü değildir. Çünkü beklentiyi çok yükselttiler. Biraz beklenti düşürülürse dizinin daha akıcı ve anlaşılır olacağına inanıyorum.
Zazaza 42 YIL ÖNCE1YANITLA
mel_ih
Kimse karanlığın kötü bir şey olduğunu veya tanrının iyi bir şey olduğunu söylemedi. Belki de iyi bir ruhani varlık olan karanlık bizi zalim ve diktatör olan tanrıdan kurtaracak. Sonuçta bu dizinin senaryosu dini ögelere dayanıyor ve bizim dünyamızdaki farklı din anlayışları konu edilebilir. Aramızda tanrıyla yüz yüze konuşan yok dimi onun karakteristik özelliklerini bilmiyoruz. Her insan kendi mantıklı gördüğü dini görüşe sahip. Dizinin başlarındaki Dean gibi başlarda ateist bir politika izleyip tanrının olmadığını düşünürken belli bir sezondan sonra onunla konuşmaya bile başladı (tabi ki bir cevap alamadı o ayrı tabi). Bence şimdi tam da benim dini görüşüm olan satanizme bağlamanın sırası dizi senaryosu açısından. karanlık kötü tanrı ve baş meleklere karşı savaşır belki lucifer karanlıktan yana olur. Dean ve sam de bunca zamandır onlara bu zulümleri çektiren tanrıya karşı gelip karanlığın yanında taraf alır. belki cass de cennetteki melekleri biz insanların iyiliğini düşünmeliyiz deyip ikna eder ve tanrıyı el birliği ile yok ederler. Hatta crowley bile yardımda bulunur.
mel_ih 352 YIL ÖNCE1YANITLA
Ezioo
İlginççç
Ezioo 692 YIL ÖNCE0
Exorcismy
En uzuldugum seyde impala parcalanicak
Exorcismy 22 YIL ÖNCE0YANITLA
desaa
Başlarda karanlığın günahların bileşimi olduğunu düşünüyordum anlaşılan o ki çok daha güçlü bir varlık teori üretmek gerçekten çok zor ama her sezon söylediğim bir şekilde söyleyebilirim bu sezon harika olacak bu defa kesin ortada muhteşem bir malzeme var herkesi ayağı kaldıracak bir şey büyük bir ittifak görür gibiyim sadece karanlığın yok edilmesiyle ilgili teorim var oda yine hapsedilerek bunun son sezon olacağını varsayiyorum Sam lucyi hapsetmek için fedakarlık yaptı bu hapis olayında ise her iki winchesterinda bir fedakarlığıni görebiliriz.
desaa 152 YIL ÖNCE0YANITLA
DeSam
11.sezonu gerçekten çok ama çok merak ediyorum karanlık geliyor lucifer geliyor john geliyor !!!! Sam ve Dean ahhhh... Çok heyecanlıyım ve çok meraklıyım acaba neler olacak ... Keşke balthazar ve Gabriel de gelse bide Chuck !!! Ufffffff heyecandan ölmek üzereyim umarım 11.sezonun finalinde kardeşlere bişey olmaz ve 12.sezonuda görürüz umarım
DeSam 292 YIL ÖNCE0YANITLA
ahmttsn
Lanet olası Tanrı gelicek mi artık =?
ahmttsn 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucifer#
Baş melekler geri dönmeli Emoji
Lucifer# 232 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle