KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Karakter Tartışmaları

Bobby Seviye 76

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 7B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-poine
En sevdiklerim: Dean ve Castiel başı çekiyor, ardından Balthazar, Crowley, Bobby, Meg, Sam, Death, Lucifer, Benny, Charlie, Samandiriel, Frank, John, Abaddon, Alastair, Azazel, Ruby (bkz: crowleyin cehennem sırası) falan falan gidiyor. Kötü karakterlerin hemen hemen hepsini seviyorum, Dick, Uriel, Gordon, Zachariah vs. de dahil.

Benim sevemediğim kişiler ters köşe yapıp insanların baya baya sevdiği kişiler, bakalım:

Jo Harvelle: Yapamıyorum, ben bu kızı sevemiyorum. İlk bölümlerde nötrdüm, Dean'e "sizin babanız babamı öldürdü" hede hödösü yapınca orda koptu gitti. Sevdiğim tek sahnesi herkes gibi ölüm sahnesi ve REO Speedwagon açtığı kısımdı sanırım.

Samuel Campbell: Crowley için çalışmasıyla alakası yok, bu adam ilk çıktığı andan beri kıl oluyorum ben buna. Sevmiyorum seni.

Anna Milton: Ben bu kıza da ısınamadım, o hastane sahnesinden beri bir negatif enerji yüklüyordu bana. Sonradan zaten Sam'i öldürmeye çalıştı vs. Ellerinden öpüyorum Michael abicim.

Amelia: Sen neyin tribini yapıyosun kızım? Seni seven adam Cehennem'den döndü, sen hala "uff kcm öLdü iştHé" yapıyosun. Yemin ederim 8 yıllık SPN hayatımda bi senin çıktığın sahneleri şu tiple izledim. Yaa, böyle dumur ederler işte adamı, iyi ki gitmedin Sam, canını yerim.

Ava: Kızım sen ne suratsız şeydin ya. İlk çıktığın an "ıyy alın bunu sahneden" dedim. Ben ilerde kazıklayacakları önden seziyorum, benim bu özelliğimi kullanın bence.

Ek:
1- Meg'in ilk bedenini ikincisi kadar olmasa da (bkz: rachel miner etkisi) seviyorum.
2- Ruby'nin ilk bedenine ölüp bitmekle beraber, Gen'in oynadığını da gayet tatlı buluyorum.
3- Seviyorum olm, Naomi'yi de, Metatron'u da, Dick'i de, Edgar'ı da, Uriel'i de Zachariah'ı da, Raphael'i de Michael'ı da, Gordon'ı da Rufus'u da, Azazel'i de Lilith'i de, Bela'yı da Becky'i de seviyorum. Bence benim bu dizide sevmediğim biri olman için baya itici olman lazım, şayet kötü ya da iyi olmanın bunla pek bi alakası yok gibi. Emoji

Not: Ben sevdiklerimi neden sevdiğimi yazmaya başlasam, efenim 8 yıl eskisine dayanıyor, ne siz okursunuz, ne de ben oturup bidaha okurum. O yüzden yazmıyorum.
-poine 294 YIL ÖNCE4YANITLA
aryemu§
En Sevdiklerim.

Garth: Eğlenceli, komik ve sempatik. Seviyorum kendisini. Dizideki favori erkekim. DJ Qualls'ı çok sevmemden kaynaklı da olabilir.

Sam: O olmasa dizi olmazdı. Azazel'in favorisi, Mary'nin ve Jess'in ölümüne dolaylı yollardan sebep olmuş kişi, Lucifer'in bedeni, şeytanın birine güvenmek zorunda kalıyor, psişik güçlerini kötüye kullanıyor... Herşey kötü neredeyse onun hakkında. Onun ise tek istediği hukuk fakültesini bitirip sevdiceği ile mutlu olmak. Canavarlara, şeytanlara bile acıyacak kadar merhametli olup yaşadıklarınla berbat birine dönmek, ruhunu kaybetmek, Lucifer'la uğraşmak... Ona acıyorum çoğu kez. "İyi" olan Sam'di hikayede "huysuz" olan Dean'ken Sam "kötü" oluyor. Sam hayranların çoğu tarafından sevilmiyor bile. Bu bile Sam'i sevmek için büyük bir neden.

Sevmediklerim:

Ruby: Sam'i kandırıyor. Luci'yi kafesten çıkarmak için sinsi oyunlar oynuyor.

Castiel: Sevmemek değil aslında sağolsun çok yardımı dokundu bizimkilere. İtici geliyor bana. Hem de fazla itici. Ne bileyim yakışıklı üstüne de melek ama sevmiyorum. Sam gibi çok hata yaptı. Sam'i sevip onu sevmememin nedeni ise belki de Dean ile aralarında olan o duygu her ne ise Sam'i dışarda tuttu. Belki de bu yüzden sevmiyorum.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE2YANITLA
ErdiDSC
Sevdiklerim:

Crowley: Her ne kadar kötü bir karakter olsada karizması beni benden alıyor. Dizideki en sevdiğim karakter.
Lucifer: Yine kötü bir karakter ve yine karizması Emoji

Sevmediklerim:

Azazel: Neden bilmiyorum ancak çok itici buluyorum.
Naomi: Gıcıklıktan öldürecek bir başka karakter, düşman başına.
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE1YANITLA
angell123
En Sevdiklerim:
Cass: Çok farklı gerçekten. Winchester'lar için isyan etti, fedakarlık yaptı. Hatalar yapmış olsa da çok seviyorum.
Lucifer: Havalı şeytan ^^ Geri gelsin istiyorum.
Abaddon: Bunun yüzünden mühür başlarına dert oldu ama seviyodum keşke ölmeseydi de gitseydi. En sevdiğim şeytanlardan
Hannah: Gitmesine en üzüldüğüm karakterlerden biri, çok seviyodum.
Gabriel: Komik ve iyi bir melekti. Geri gelmesini isterim.
Ayrıca Dean, Sam, Crowley, Bobby, Ellen, Jo, Charlie
En Sevmediklerim:
Claire: Bu kızdan nefret ediyorum, hiçbir karakterden nefret etmediğim kadar. Cass'e söylemediğini bırakmadı, hakaretler etti ama Cass ona koşulsuz yardım etti. Oysa hiçbir iyiliği hak etmiyordu bence.
Metatron: Melekleri düşürdü, Cass'i kullandı ve özünü aldı. Bence Metatron melek değil şeytan olmalıydı, bu ne biçim melek? Ölmedi de bir türlü teallam. Öldüğü gün halay çekicem.
Hael: Belki kimse hatırlamaz ama Cass'in kafasına odun mu ne geçiren itici melek. Hiç sevmemiştim zaten öldü gitti.
Zachariach: Çok uyuz olmuştum iyi ki öldü.
Samuel: Dirildikten sonra kendi ailesini satıp şeytanlarla çalışmaya başlamıştı nefret ediyorum.
Gordon Walker: İlk sezonlarda Sam'i canavar sanıp öldürmeye çalışıyordu çok gıcık oluyordum iyi ki öldü bu da.
Dİck ve diğer Leviathanlar: Herkesin başına dert açmışlardı bir sezon boyunca hiç sevmedim. Cass'i öldürdüler -_-
Ha ayrıca Novak ailesini de hiç sevmiyorum. Jimmy'i Cass öldürmüş gibi davranıyorlar. Başmelekler Cass'i parçaladığı içim öldü Jimmy, bunda Cass'in suçu ne Allah aşkına? Amelia ve Claire Novak'ı hiç sevmiyorum gerçekten iyi ki dizideki şu Novak ailesi konusu bitti.
Dövmeyin ama Dean ve Sam'e de gıcık olduğum zamanlar oldu. Mesela Cass Dean için cennete isyan etti, o kadar yardım etti, kaç kez onların hayatını kurtardı ve onlar için öldü. Ama bir hata yaptığında Dean anında hiç anlamadan Cass'e demediğini bırakmadı. Cass Raphael'e karşı bir ordu kurup cenneti kurtarmaya çalışırken Crowley ile çalışmak gibi bir hata yapmıştı, yaptığı doğru değildi ancak Dean Cass'i dinlememişti o zaman. Orda gıcık olmuştum. Hele Cass'in hayatını anlattığı (6. sezonda bir bölüm) bölümden sonra sinirim iyice artmıştı. Cass'i kullandıklarını düşünmüştüm o derece, ihtiyacı olunca ''Bze yrdm et çk çresiziz Cass.'' Hata yapınca ''Hrşy btti sn bze ihnt ettn Cass'' Cidden sinir olmuştum. Ama şuan hala sinirli değilim.
Bir de Kevin'in ölümü var. Belki saçma olacak ama Cass ölünce bir damla gözyaşı dökmeyen Dean, ergen bir çocuk için o kadar ağladı, sinir krizi geçirdi. Bir şey demiyorum ya.
Adina ve Daniel: Cennete geri dönmeyip özgür olmak isteyen melekler, hatırlarsanız. Daniel'i severdim, aslında ikisini de haklı bulurdum ancak Adina Hannah'yı öldürmeye çalışana kadar. Daniel'dan değilde, Adina'dan nefret ediyorum. Hannah'yı öldürmeye çalışmış olmasa bile nefret edecektim çünkü bana çok itici geliyordu.
angell123 62 YIL ÖNCE1YANITLA
B'Sasha4
Sevdiklerim:
Dean: Kardeşine olan sevgisi ona sahip çıkmaya çalışması beni çok etkiliyor.
Sam: Uzun saçlarına ve turtayı sürekli unutmasına bayılıyorum. Emoji
Castiel: Winchester kardeşleri korumaya çalışmasını çok seviyorum.
Bobby: Dean ve Sam'e babaları gibi davranmasını seviyorum.
Balthazar: Çok sempatik geliyor.
Crowley: Hello boys deyişini çok seviyorum Emoji
Gabriel: Onun oldugu bölümler çok eğlenceli olduyo ve Samle Dean'e çok yardım etti.
Sevmediklerim:
Dick: Bobby'i oldurdu dean ve cass onun yüzünden purgatorye gitti
Anna: genç mary ve John'u oldurmek istedi
Raphael:Dean ve Sam'e çok çektirdi.
Azazel: John onun yüzünden öldü
B'Sasha4 284 YIL ÖNCE1YANITLA
MrAzazel
Azazel ulan.!
MrAzazel 922 YIL ÖNCE1YANITLA
Justice.
En sevdiğim karakter Dean çünkü tarzı var ve havalı
En sevmediğim karekter ise lilith 8-9 yaşlarındaki ufak bi cüce olmasına rağmen güçlü ama gıcık Emoji
Justice. 944 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
en sevdiğim karakter cass adam karizmatik kız olsam cidden yani hani onun aşırı fanı olurdum sempatisi var dizideki her karakter iyi hoş
bir karizması var
ama şu zachariah ilk gördüğüm anda uyuz oldum hani bu kişisel bir olaydır biraz bazı tiplere hiç kanın ısınmaz ya ha bu adamda öyleydi dizideki rolüyle uyuzluğuna uyuzluk kattı
Melkor 994 YIL ÖNCE1YANITLA
Stranger
Cass tabiki Misha collins farkıyla Emoji
Stranger 114 YIL ÖNCE1YANITLA
Mishafect
Cass'i neden seviyorum ?
Çünkü o Dean için isyan etti.Cennete kafa tuttu.Dean ve Sam'in yanından asla ayrılmadı.Ta ki 6.sezona kadar.Crowley ile çalıştı.Leviathanları içine aldı.Patladı.Geri döndü.Delirdi.Bir türlü ölemedi.Cennete yaptığı onca hasar ve öldürdüğü onca melekten sonra ölümü hak ettiğini düşündü.Ama bir türlü ölemedi.Ölmek istedi ama mümkün olmuyor.Ölmeyi hak ettiğini düşünüyor.Yaptıklarından pişmanlık duyuyor.Ayrıca Naomi Dean'i öldürmesini istediği zaman ona direndi.Çok direndi.Sonunda aralarındaki bağı kopardı.Purgatory de Dean zarar görmesin diye kaçtı.Ondan hep uzaklaştı.Kendini Purgatory'e kapatıp ölmek istedi.Çıkmak istemedi.Bu yüzden en sevdiğim karakter Cass.
Mishafect 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
En sevdiğim karakter Cass.Adam ya diyorum sadece onunla ilgili.:D Onun dışında Bobby var bir de.Her zaman Dean ve Sam'e bir baba gibi olmuştur.
Ruby,Meg ve Lisa yı hiç sevmiyorum.Dick i de sevmem gerçi.
Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA
narod
Bende yazayim bari kiskandim simdi :-)

Tabiki DEAN aciklama yaparsam cok uzumw surer . Devami ise Charlie , Crowly , Sam , Gabriel , Garth , Boby ve Bella. . Ay tum Cast yazsaydim keske. Mag var mesela severim.

Sevmediklerim .
Dick , Samuel , Ruby {ikiside hem esmeri hem sarisini -Amellij , Naomi , Lilith , Eve , Zake , Jhon {bence bencil ve kôtu bi baba }

Nôtr olduklarim
Cass , Jo ,Ash ,Kavin .Lucifer ,
narod 284 YIL ÖNCE1YANITLA
seda1307
en sevdiğim karakter DEAN neden mi, yakışıklılığına söyleyecek söz bulamıyorum çünkü süper; ama bir kenara itip dizideki karakterinden yola çıkarak es geçemeyeceğim ilk huyu SAĞLAM karakterli oluşu,aile bağlarına sahip çıkışı,kardeşini kollayışı her ne olursa olsun asla karakterinden ödün vermeyişi,olaylara ciddi gözle baktığında bile o eğlenceli ve çocuksu,çılgın halini ortaya koyması,yapıcı bir yanının olması,dik kafalı; ama doğru bildiğinden şaşmayan yanı olduğundan olsa gerek,boğazına düşkün oluşu Emoji çapkın oluşu dizide onu alıp üst seviyelere taşıyor; çünkü çook sevimli bir çapkın Emoji her ne kadar aile kurma hevesi içten içten onu bitirse de belli etmeden gözyaşlarını içine atan adam, duygusal insan öyle işine sadık ki duygusal yönüne kelepçe takar vazifesine bakar durumları gözümde büyüdü de büyüdü en sevdiğim karakter olarak içime kondu yüreğime dokundu Emoji seviyorum bu adamı......
Booby'i de anmadan geçemeyeceğim büyüksün baba der susarım hele onun puslu vedası yok mu çook üzüldüğüm sahnelerdendi Emoji sam ve dean tartışırlarken kenardan onları seyredip sessiz veda sahne mükemmeldi.Hem dost,arkadaş hemde amca-baba gibi idi özellikle dean ile Emoji kan aileden olmasa da yaşamlarında puzzle gibi parça, ikinci baba gibi idi Emoji
Castiel diziye kan ve candır he başlarda yoktu o olmasa da yürüyüp gidiyordu ; ama o olsa da ayrı bir tat verir diziye ilave edilen en başarılı karakter hele tavırları yok mu Emoji
Sam aslında bu yazıyı okuyunca ona üvey evlat muamelesi yaptığım sanılır; oysaki asıl BAŞ o dur o nereye giderse ayakta peşinden gider kısa ve öz Emoji ama son bölümde ona kızgınım benny karakterini sevdim onun yüzünden gitti Emoji he ilerki bölümlerde ne olur bilemiyorum; ama dean'e güvenmeli idi sadece o bu hayattan bıkmış olamaz di mi ama dean bile bazen tükeniyor uzaklaşmak istiyor ama nasıl yapsın o da hayatını bu işe adadı tıpkı babası gibi avcılık mesleği yaşam biçimi fakat o da isterdi ailesi olmasını sam'e düşkünlüğü yalnız kalmak değil bence KADER'i bunu istiyor niye yola sadece o devam etsin aile demek birlikte olmak demek değil mi yeterince kardeşini uzak tutmaya çalıştı;ama dean de çocuk oldu,genç oldu hiç şikayet etti mi üniversiteye gitti mi Emoji özetle sam düşmanı değilim tabii ki ama sam tıpkı "dedesi" Dedesinin avcılığı ve annesinin şeytanla pazarlık olaylarından yola çıkılarak sam istemese de şeytanın kanını tattı , dean "babası" babası ailesi için hayatını adadı kaderinin yollarını kazıyarak geçti defterleri ile paylaştı yalnızlığını mecburdu sürüklendi çocuklarını da sürükledi her ne kadar sam'i ayrı tutmak istese de dean'i yanına yoldaş alarak kırıntılarını serpiştirdi niye dean'i uzak tutmadı bu olayların gidişatından, sam di uzak tutmak istediği e o zaman dean hayatının parçası olan avcılıkta sam'i yanında götürmeye hakkı yok mudur sorusunu sorduruyor....
seda1307 55 YIL ÖNCE1YANITLA
Ashriel
Sevdiklerim : Gabriel Castiel Bobby ve Crowley. Hepsini de mizaçları ve konuşma stillerinden dolayı seviyorum adamlar böyle konusurken ayrı bi cool oluyorlar ama tabii ki Dean'in yeri ayrı geleceğim Dean gibi olucak ondan korkuyorum aslında korkmuyorum iyi olucak gelecekte hele bide dayımdan miras kalıcak impala da olunca oh oh degmesinler keyfime Emoji

Sevmediğim karakter : Dick. Castieli patlattı. Bobby^'yi öldürdü.

Dikkat ettimde buraya yazsam uzadıkça uzar sevdiğim karakterler çünkü jo harvelle'den tut john winchester'a death'den tut sayamayacağım kadar çok karakter var bunların arasında kötü huylu olanlarda var iyi olanlar da var geniş bi yelpaze anlayacagınız Emoji
Ashriel 55 YIL ÖNCE1YANITLA
Sunshine.
En sevdiğim karakter:Castiel(O kediyi sorgulama bölümden sonra daha bi sevdim.)Dediğin gibi farklı ve kardeşlere çok yardımı dokundu.
Bobby ve genç mary de iyi.

En sevmediğim karakter:Lisa ve ben sanırım.Nedenini bilmiyorum ama çok sinir bozucular.
Ha,bir de dick,meg,amelia.
Sunshine. 135 YIL ÖNCE0YANITLA
Mertspn05
Cass forever. Emoji
Mertspn05 74 YIL ÖNCE0YANITLA
River
En sevdiğim karakter; Ayrım yapamıyorum ya, en sevdiğim gibi bir durum açıkçası bir türlü olamadı ilk bölümden beri. Tamam başlarda Dean karakterini çok seviyordum sonra her iki kardeşinde birbiri için yaptıkları fenakarlıkları göz önüne alınca ayrım yapamaz oldum. Her bölümde giderek daha da sevmeye başladım. Bu sebeple özgür irade takımını zaten profilimde de seçmiştim. Winchester kardeşleri zaten ayıramam, gerçi şu son bölümlerde birbirlerine karşı biraz tavır takınsalarda yine de gözümde bir bütün ayrıca Cass'te öyle. Her ne kadar kendisini bir ara Tanrı ilan edip "bu yapılır mıydı Cass" dedirtse bile sonraları çok pişman oldu. Hatta Purgatory'de suçlarının cezası olarak kalmayı bile istedi. Bobby'nin de yeri bir ayrıdır, Winchester kardeşleri daima "çocukları" olarak benimsemiş her konuda nefesinin sonuna kadar mücadelelerinde yardım etmişti. Genel olarak galiba, Dean, Sam, Bobby ve Cass diyebilirim.
***
En sevmediğim karaktere gelecek olursak son bölümlere bakarak söylüyorum ki Amelia. Tamam Sam'i sevmiş olabilir ama içten içe sevemiyorum. Önceleri Ruby'i sevmezdim, kardeşlerin yanında gibi görünüp ihanet etmesinden ötürü epey bir sinir olmuştum. Fakat son sezonda Amelia karakteri ile karşılaşında Ruby'i gölgede bıraktı.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
CupCake
ABİ VURMAYIN AMA BEN BOBBY VE CHARLİE YE Bİ TÜRLÜ ISINAMADIM ..
CupCake 804 YIL ÖNCE0YANITLA
j2mvadi
Galiba sevdiğim karakterler saymakla bitmeyecek ama ben de yeri farklı olan karakterlerden başlarsak.
Dean: Diziye ilk başladığımdan beri kendime yakınlık hissettiğim bir karakter. Tabi ki önce yakışıklılığı cezbetmişti beni ama sonra aslında karakter olarak ona yakınlık duyduğumu fark ettim. Çok ortak ozelligimiz var.
Castiel:Diziye 5.sezonu cekerlerken başladım ve hep tumblrda gördüğüm giflerde merak ediyorum Cass'in nasıl aralarına katılacağını. Melek olduğunu öğrendiğimde yaşadım ilk soku ama nedense hep bi sevimli gelmişti. Kötü karakter olarak girseydi bile sevecektim galiba djsj Aslında Dean gibi oda ailesine yanı Cennete çok bağlıydı bunun için çok savaştı onun o masum saf ifadeleri,Dean ile olan yakınlığı (destiel olarak değil arkadaş olarak ) çok hoşuma gidiyor.Castieli Mishayi tanıyarak daha da çok sevdim. Dean ile aynı hatta yeri bende *-*
Bobby: Ah Bobby bizim çocuklara ne de güzel baba olmamış mıydı ama ? Dizide John karakterinin yokluğunu hiç aratmadı hatta Johndan daha çok babalık yaptı. ifadelerini baba gibi olmasını çok sevdim. Keske geri gelse.
Crowley : En sevilen şeytan şüphesiz. Sjsj Aksanı tavırları tam bir King to Hell djdk
Sam,Charlie, Chuck, Meg, Rowenada ve hatirlamadigim eminim vardır sevdiğim karakterler arasında.
Dick: Ya resmen adam sezonu katletti. Bobby oldu o soysuzlar yuzunden. Hic sevmedigim bir yaratik ve karakter.
Metatron: Ya sen ne sinsi ne yilan bir yazici ciktin . Diziye girmez olaydin Deani oldurdun Cassi kandirdin. Sen ne yapiyon mavi gozlu fettam cuce herif.Sakinim.
j2mvadi 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Caska
En sevdiğim karakterler; Castiel ve Dean.

Castiel: Diziye katıldığı ilk bölümden beri hayranlıkla ve zevkle izlediğim bir oyuncu ve karakter. Dizide melek olması rolüyle, güçlü olduğunu ve benim diğer favori karakterim olan Dean'i kurtardığından dolayı en sevdiğim karakterler arasına girdi. Castiel çok iyi kalpli ve saf olduğundan dolayı seviyorum sanırım. Hepimiz biliyoruz ki çok saf cevaplar verebiliyor, yalan söylemekte üstüne yoktur hele ki. Emoji Demin de söylediğim gibi: zevkle izlediğim bir karakter.

Dean Winchester: Benim kafa yapıma çok uygun bir karakter. Bir film veya dizide olmasını istediğim bir karakter türü. Güçlü, komik, karizmatik ve gerektiği yerde duygusal bir karakter yapısına sahip. Kızlara olan komik ilgisi, komik davranışları ve cümleleriyle hepimizi kendini sevdirmiştir zaten. Emoji
Caska 85 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle