KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Kaptan Amerika: Kış Askeri

Rozerin Seviye 48

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 714 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Kenshi
Yüzbaşı Amerika'nın birinci filmini uzun bir süre önce izlemiştim. Geçenlerde 2 filmini de art arda izledim. Gerçekten her seferinde ayrı bir tat bırakıyor. İkinci filme gelecek olursam. Scarlett olsun, Chris olsun 10 numara bir filmdi. Baştan sona gram sıkmadan kendisini izletmeyi bildi. Bu tarz kahramanlara aşırı ilgim yoktur fakat okuyup, izledikçe ilgim artış gösteriyor. Herkes izlemeli diye düşünüyorum bu filmi. Ama önce 1. filmi sonra 2. filmi izleyin, daha iyi oluyor.
Kenshi 902 YIL ÖNCE0YANITLA
JenTitus
Sinemada uyuyakaldığım film asfsdgsff
JenTitus 222 YIL ÖNCE0YANITLA
Moliarty
Sebastian yani bucy resmen gözlerimi doldurmuştur. Filmde ilkinden daha iyi bir oyunculuk sergilemiş captan ölünce yerine geçebilecek citayi da asmistir bana gore.
Dövüş sahneleri de çok güzel ve heyecanliydi. Bir tek uçak gibi şeyden motorla kaçma kismi sacmaydi o kadar.
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA