KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Kabilin mührü ne?

bade_sac Seviye 8

BOBBY YARDIM HATTI

2 yıl önce - 777 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rowenass
Kabil'in Mührü ilk olarak Tanrı tarafıdan Lucifer'e verilmiştir işte bu mühür onu kötü yola düşürüyor sonra Kabil ilk cinayeti işleyince ona veriyor o da 9. sezonda Dean'e veriyor . Bu mühür seni öldürtmemekle kalmayıp eğer bir şekilde ölürsen şeytan oluyosun ve mühür kalkınca karanlık ortaya çıkıyor
Rowenass 32 YIL ÖNCE2YANITLA
TheArchan
Kabil'in Mührü aslında bir kilit.Korkunç bir güç olan karanlıgı başmelekleri ile beraber yenen tanrı onu bir yere hapseder ve bu yerin kilidini de bir mühür haline getirir.Bu mühürü ise koruması için Lucifer'a emanet eder.Ancak mühür korkunç bir gücü taşımaktadır ve varlıgını sürdürmek için karanlıktan etkilenmeye başlar.Lucifer bu etki ile kötüleşmeye başlar ve ilk insan yaratılıp ona secde edilmesi istendiginde o hariç her melek secde etti.O ise kibirlendi ve secde etmeyip isyan etti.Tanrı bir kafes yaratıp Lucifer'ı Michael'a gönderip onu kafese kapattırır.Lucifer Kabil ile anlaşıp Habil'i öldürtür ve mühürü ona geçirir.
TheArchan 52 YIL ÖNCE0YANITLA