KAYIT GİRİŞ

Crowley yoksa biz de yokuz

Judas Gökhan

Cleage Seviye 56

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sinemgfb
İbret aldım..
sinemgfb 752 YIL ÖNCE8YANITLA
sleeper
daha yeni 6 sn dinledim yetti o kadarı.
sleeper 712 YIL ÖNCE5YANITLA
Freedom
İsmimden utandım..
Freedom 482 YIL ÖNCE4YANITLA
Justice.
Bazen Hayata Küsmek İstersin.....
Justice. 942 YIL ÖNCE2YANITLA
Rosenuf
Allaaaaaaaaaaam Emoji Hastasıyııııızzzzzz! Judas ile tanındı ve tüm Türkiye çapında dinlenmeye başladı, sü per sin judas hll judas gökkaaaan devam cu-cu-cudas gökkaaan! İlk şarkısından sonra fanı olduq arqilerimle sonrasında THE ALARIM şarkısıyla tekrardan gönlümde 1 taht kurdu. Sünger bob yorganı olayını da unutmayalım. O vedan çok üzdü bizi gökkkan, artık judas değilim nedir lnt olsn! Tşkkrlr konu içün Cudas'ı görünce adeta gözlerime 1 perde indi teşekkür etmeyi unuttum.d.d
Rosenuf 292 YIL ÖNCE2YANITLA
Suprime
AĞLADIM
Suprime 722 YIL ÖNCE2YANITLA
Pie!
Piskolojim bozuldu Emoji
Pie! 912 YIL ÖNCE2YANITLA
Melkor
Allah anasına babasına yardım etsin zor valla
Melkor 992 YIL ÖNCE2YANITLA
deanwin
şeye benziyo bu erdinin açtığı bi konu vardı. intihar ettiren çılgın music... junior ajdar glb .s judasta arkadaki fotoğraflardan birinde olsam kendimi keserdim başarılarının devamını dilerim
deanwin 562 YIL ÖNCE2YANITLA
Lion
(Allah yazdıysa bozsun :S ) Bu benim çocuğum olsa, ben bunun cebine esrar koyup polise şikayet ederim. Bu ne lannnnn!!!! Anneeğğğğğ.
Lion 472 YIL ÖNCE1YANITLA
leblebi
biri beni öldürsün xD
leblebi 252 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
İlk defa duyuyom la. Cok mu cahilim? Keske olsem mi? Ama gelen yorumlardan anladigim kadari ile bi Ajdar vakasi ile karsi karsiyayiz. Ooo çakma ajdar,alırım bir dal. İnternetim gelsin, mobillikten cikayim bakacagim.
Visur 762 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Çok komikmiş xD
Juu 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Alegria.
LANET OLSUN.
Alegria. 682 YIL ÖNCE1YANITLA
B.Hunter
Ya ben bu çocuğa çok gülüyorum nedense ahsdagskdjgajsdajhdjhas
B.Hunter 262 YIL ÖNCE0YANITLA
Visur
İs yerinde kisa bi sure boslugum oldu actim. İleri sara sara izlemeye ugrastim. Bi yerde dusuyodu ay dustum rezil oldum dedi. Sonrasini izleyemedim. Ne oluyo lan merak ediyorum cidden. Spoiler vereni yakarım. Yarın mutlaka izlicem.
Visur 762 YIL ÖNCE0YANITLA
İlaysen
En büyük hayranı olarak müziği bırakmasına çok üzüldüm Emoji
İlaysen 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Cleage
İlk defa duyman elitliğindendir fisurcuğum,çok ses getiremeden aramızda ayrıldığı için de olabilir tabi. İzledikten sonraki düşüncelerini merakla bekliyoruz,efnm.
Cleage 562 YIL ÖNCE0YANITLA