KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

John ve Mary nerede?

eda54 Seviye 19

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Kardeşim
ben ikisininde cennette huzur içinde yaşamalarını isterim ve umarımda öyledir
Kardeşim 293 YIL ÖNCE1YANITLA
Jozefa
Dark Side Of The Moon bölümünde Ash John ve Mary'i aradım fakat bulamadım diyordu , aslında o bölümde çıkabilirlerdi.
Jozefa 293 YIL ÖNCE1YANITLA
jens_love
bence cennete gitmeliler ama john un nerde olduğunu bilmiyom o en son cehennemin kapısı açılınca ordan çıktı nere gitti bilmiyom bence mary cehennemde eğer o da çıkmadıysa çünkü o da şeytanla anlaşma yaptı
jens_love 273 YIL ÖNCE1YANITLA
eda54
evet cok merak ediyorum nerdeler diye ama john cehennemden cıkmamısmıydı ?? azazel ın öldüğü bölüm de...
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
TheFenty
John Cehennemdeydi ama sanırım mary cennetde belkide değildir.
TheFenty 583 YIL ÖNCE0YANITLA
ALFA
John cehennemden çıktı azazel in öldüğü bölümde. Ordan sonra cennete gitmiştir diye tahmin ediyorum. Şuanda ise cennet kapandığı için tüm ruhlarla birlikte onlar da dünyada acı içinde cennetin açılmasını bekliyorlardır.

Edit: Şimdi aklıma geldi. Mary de samuel öldüğünde azazel ile anlaşma yapmıştı. Ama cehennem tazıları ile ölmedi. Yanarak öldü. Azazel onun ruhunu alıp cehenneme götürmüştür bence.
ALFA 143 YIL ÖNCE0YANITLA
Queen654
Bence John tanrı Emoji bi teori tabii ki aa Mary i bnde merak ediyorum cennette olamaz büyük izhitmalle cehennemde bnce
Queen654 33 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
dean ve sam in ölüp cennete gittiği bölümü diyosun sanırım .evet cıksalardı iyi olurdu gercekten . öldüler nerde oldukları belli degıl Emoji
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
Jozefa
Evet, hayırlısı çıkarlar illaki önümüzdeki sezonlarda
Jozefa 293 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
hiç bişi anlamadığım gerçeği Emoji ama yinede saol.
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
Surgeon
Bak bu soru benim hep aklımdaydı.Tamam anladık John cehennemde yani bunda hem fikiriz ama Mary nerede? Şimdi cennetteki herkes atıldı buna ruhlar da dahil.Yani Bobby de cennete gitmişti.O da atılmış oldu.Şimdi bu Bobby, Mary ve Ash'in ruhları nerede? Hani Amy de cehennem köpeği yüzünden öldü ya belki o cehenneme gitmiştir.Annesi de intihar etmiş oldu onunla kalarak hadi diyelim onlar cehennemde ee diğerleri nerede o zaman? Purgatory de olabilir mi? Aslında ben hatırlıyorum düşen bir melek Cass'e diyordu.İşte "cennetten atılan ruhlar acı çekiyor,hepsi çaresizler..." O konuşmanın devamında ruhların nerede olduğunu da söylemiş olabilir.Ama büyük ihtimal Purgatory'dir.Bir de kafama şu soru takıldı.Hani cennetin kapısı kapatılmıştı.Cennetin kapısı park da iki melek tarafından korunuyor.Aslında cennete girmek çok kolay.Yani güçlü bir meleğe göre iki meleği öldürmek zor olmasa gerek... Bilen bir melek vardır elbet.Hiç mi fark etmemişler.Yani o civarda oturan bir insan düşün ne zaman parktan geçse aynı kişi falan garip yani insan biraz şüphelenir...Bir de o kadar araştırdılar yerlerini bulmak için ama kimse oraya bakmadı.Ben olsam ilgimi çekerdi.Hiç uyumadan sallanan bir çocuk annesi de gazete okuyor.Şüphelenir polisi arardım.Meleklerde polis telsizi dinledikleri için bulurlardı.Hani koca büroları vardı.Polis telsizi dinliyorlardır.
Surgeon 593 YIL ÖNCE0YANITLA
J-bros
John cehennemde de maryi bilmiyorum cennette heralde Emoji ama cennet kapandı SDF:sF: bilmiyorum o yüzden -,-

iyi hatırlattın harbi o.O
J-bros 53 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
bak bunlar pek aklıma gelmemıstı bnm dahaa fazla detaya ındın sen Emoji işin içinde bobby de var şimdi dimi onu hiç düşünmemiştim . bu sezon son oldugundan bnce ortaya cıkarlar bişekilde. cennetın kapısı olayınada gelınce metatron bi şekilde cennete giriş cıkıs yapıcak ve onun adamlarıda var . yanı cennet sadece düşen meleklere ve ruhlara kapalı. park yerını neden bu kadar cok dert ettın blmıyorum ama ordakılerı hergun aynı insanlar görmüyo o yuzden ilgi cekmemiştir . hem öyle bısı olsa bıle metatron caresıne bakardı .son olarakta o amy deil jo. jo ya cehennem kopegı saldırdı annesı ellen da onun yanında ıntıhar ettı binevi. sen böyle uzun yazınca aklımda daha fazla soru işaretleri oluştu Emoji
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
Surgeon
Aa o sahi Jo'du. Emoji İnşallah kafamızdaki soru işaretlerini giderir bu sezon Emoji
Surgeon 593 YIL ÖNCE0YANITLA