KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Jimmy Novak'a Ne Oldu?

murat Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-poine
Jimmy 5. sezonda kirmizi ete olan acligiyla, ne bileyim 6. sezonda porno izlediginde ereksiyon yasamasiyla hala orda oldugunu belli ediyordu, fakat Misha 7. sezonda leviathanlar golde bedeni parcaladiginda Jimmy'nin de oldugune inandigini soylemisti. Simdi beden Cass'e kaldigina gore bu teori dogru gibi geliyor bana.
-poine 294 YIL ÖNCE5YANITLA
Crowley26
Jimmy öldü. Cass'in 9. sezon hariç insani tavırları cennet'ten düştüğü içindir. Bir melek bedene sahip olduğundan tamamen onundur içindeki insan müdale edemez.Eğer böyle olsaydı en başından hiç bir melek itaat etmezdi (isyandan öncesi için diyorum)
Crowley26 34 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Katılıyorum. Cass'in özü alındığında Cass ham Cass'di. Eğer o bedende başka bir muhalefet olsaydı çoktan kendini belli etmiş olurdu.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Mertspn05
Castiel insan olmadan önce içinde duruyordu. Ama insan olduktan sonra ne oldu bilemem. Belki cennete atılmıştır. Emoji
Mertspn05 74 YIL ÖNCE0YANITLA
-poine
Hayir, yaniliyorsun. 5.14 bolumunde gecen bir diyalog:

Dean: Peki ya sen? Melekler ne zamandan beri aclik hissi duyuyorlar?
Castiel: Bu benim bedenim, Jimmy. Kirmizi ete olan acligi Aclik'tan etkileniyor.

Yine 4.20:

Castiel: Biliyorsun, olmeyeceksin, yaslanmayacaksin. Bu 1 yil sana zor geldiyse bundan yuzlerce, binlercesini dusun.
Jimmy: Hayir, olsun. Beni al.

Jimmy'nin kendi bedeni icinde olmesi yalnizca Tanri'nin Jimmy'nin parcalanmis bedenini geri getirirken icine Jimmy'nin ruhunu koymamasiyla mumkun olabilir. Bu teoriye bakarak Jimmy'nin ya 5.22'de ya da 7.02de oldugunu soylebiliriz. Eger Cass bedeni aldiginda olmus olsaydi Cass bedenden Cennet'e cekildiginde (4.20) geriye Jimmy degil bir et yigini kalirdi. Bir de soyle ki bir sey var ki seytanlar Cass gidince Jimmy'nin pesine dusmustu bilgi almak icin. "Icinde 1 sene bir melek tasimis bir insandan neler ogrenilmez ki" demisti Sam. Bu da Jimmy'nin hala kafasinin icinde, yaptiklarini gordugunu gosterir. Yine son cumlene de aciklama yapayim: bir insan cok isterse bir melege mudahale edebilir. Bunu Zeke'in "Sam beni istedigi an disari atabilir" cumlesinden anlayabiliyoruz. Cunku melekler bir bedende o kisi izin verdigi surece durur, seytanlarla karistirilmamasi gerekli ki Bobby icinde seytan varken bile mudahale edebilmisti.
-poine 294 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
arkadaşlar olay şu kiracı (castiel) eve çöreklendi ev sahibi ( jimmy) kapıda kaldı Emoji
TheKing 894 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
cass bile ölüp ölüp geldiğine pıçaklandığına göre büyük ihtimal ölmüştür adam ama dizinin büyük bölümü ölüp ölüp dirilmelerle geçtiğinden geri gelebilir ama ölmüştür yani .
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA
Crowley26
Jimmy başta yaşıyordu evet haklısınız ama ben 7.sezondan itibaren bahsediyorum.Cass'in içinde o kadar yataratık varken jimmy'nin yaşama ihtimali hiç yok.Her neyse belki ilerki zamanlarda bir şeyler söylerler Emoji
Crowley26 34 YIL ÖNCE0YANITLA
Bobby
[mod]Konu başlığı ve içeriği düzenlenmiştir. [/mod]
Bobby 764 YIL ÖNCE0YANITLA
khal
Jimmy öldü bence
khal 291 YIL ÖNCE0YANITLA