KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jim Beaver diziden ayrılması hakkında konuştu

Spn1905 Seviye 90

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 1B okunma
İnsanlar daha çok oynadığınız hangi karakter ile ilgili sokakta yaklaşıp sorular soruyor?

Zamanına bağlı. Sevilen bir karakter olarak Supernatural'da 8 sezon oynadıktan sonra sokakta pek tepki almam, daha çok tanınmam şaşırtıcı olmadı. Justified'in son sezonu yayınlandığında sokakta her zamankinden daha fazla tanınmaya başladım. Şaşırmıştım çünkü, Supernatural'daki Bobby Singer olarak tanınıyordum.

Supernatural'ın son sezonunda maalesef öldürülüyorsunuz, ve üstelik dizide kardeşlerden sonraki en uzun ömürlü karakterdiniz. Öldürüldüğünüzde ne düşündünüz ve bu sezon geri döndüğünüzde ne kadar mutlu oldunuz?

Supernatural'ın 7.sezonunda öldüğümde çok üzgündüm. Ama onlar bana bir oyuncunun hayal edebileceği en güzel uğurlama bölümünü verdiler (Death's Door) ve benim bu ani özgürlüğüm Justified'in 4.sezonu için uygun olduğum anlamına geliyordu, ki Supernatural'da hala düzenli oyuncu olsaydım bunu yapamazdım.
Supernatural ekibini çok özlüyorum. "Bu ekip ailem gibi" lafının klişe olduğunu biliyorum ama oradaki ekip gerçekten öyle. Onlar sıcak, misafirperver, sevgi dolu... ve onları korkunç sayılacak derecede özledim.

8 sezon geçmesine rağmen "Supernatural mı? O da ne? Yeni mi?" gibi sorular soran insanlar bile var. Bu sezonki reytingler tv'deki başka dizilere nispeten daha fazla arttı (7. sezondan beri %22 arttı.)
Umarım ben diziden gittiğim için değildir. 8.sezonda bir bölümlük bile olsa geri dönmek beni çok mutlu etti ve umarım, bu yaşlı adamı geri getirmenin bir yolunu bulacaklar.
YORUMLAR
Gizem
Daha sonra Dexter'a "İçine şeytan girmiş senin, evlat" demişti hatta Emoji

Son cümleye kadar umudumu kesmiştim, ben de bir yolunu bulacaklarını düşünüyorum Jim de epey istekli zaten, en azından 1-2 bölüm daha görebiliriz. Çeviri için teşekkürler canım Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE2YANITLA
sinemgfb
aslında bir dizide uzun süreli oynamak bir oyuncu için tehlikeli sayılabilir.nerde oynarsa oynasın insanların çoğu onu bobby olarak hatırlamak isteyebilirler. oynadığı başka dizi veya filmlerde karakter analizini yaparken bobby karakteriyle kıyaslama yapılacaktır. hani derler ya üzerine yapıştı bu rol diye...
en basit örneği de geçen sene dexterda konuk oyuncu oluşu.. Emoji jim amcamızın dexter'da "sanki öldüm de cennete gittim" diye bir repliği vardır. nerden baksanız gülmekten dizinin kalanını izleyememiştim.. Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
RuLing
''8.sezonda bir bölümlük bile olsa geri dönmek
beni çok mutlu etti ve umarım, bu yaşlı adamı geri getirmenin bir yolunu bulacaklar. ''

İnşallah bulurlar Emoji Cevaplar iyiymiş şu reyting artması olayına yaptığı yorum da güldürdü Emoji Teşekkürler Emoji
RuLing 494 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Üşüyoruz Bobby reyiz Emoji Vallahi geri gelsin şu 9. seonda ki gelecek gibi, güzel bir sohbet olmuş,"umarım ben diziden gittiğim için değildir" yerine bende güldüm Emoji Teşekkürler Leyla Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Rica ederim Emoji
Düzenlenme için ben teşekkür ederim Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Teostair
"Umarım ben gittigim için degildir." Seni sevmeyen ölsün Bobby Amca Emoji

9. sezonda dönecekmiş gibi bir his var içimde. Belki cennette metatronlu bölümlerde karşılaşabiliriz.

Paylaşım için teşekkür Emoji
Teostair 384 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
Umarım ben diziden gittiğim için değildir.
Yok artık sevmeyene sevdiririz hatta senin için rahat olsun Emoji Supernatural için "yeni mi" diyenler mağarada mı yaşıyor Alla'sen? Ghostfacers dönmesin Bob amca daha çok dönsün kadar çocuksu bir düşünceye kapılıyorum yahu. Gerçi bir bölü bile bir bölümdür.

Paylaşım için teşekkürler Emoji
Hopewell 574 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Bobby'im benim ya aşıktım resmen bu adamın rolüne Idjıts balls kelimelerini söyleyişine hasta oluyorum.En kısa zamanda geri döner inşallah.Winchesterlara ve bize bir baba lazım.Teşekkürler çevirme için Leyla.
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Rica ederim Emoji

Kendisi de istiyor hazır bir kaç bölüm görsek fena olmazdı
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Yani gelsin özledim şapkalı yaşlımı Emoji Şuan benim temamda o duruyor forumda Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
johnwinch
Bobby döner yaaa kesin yani ben inanıyorum Emoji
johnwinch 224 YIL ÖNCE0YANITLA
scaletta
Arada sırada geleceğinden şüphem yok, tabii gönül isterdi ki sürekli devam etsin.
scaletta 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Neden bilmiyorum ama " 7. sezondan beri %22
arttı. Umarım ben diziden gittiğim için değildir." buna çok güldüm Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA