KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Jeremy Carver "Metatron"Hakkında Konuştu

gkcegg Seviye 43

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 663 okunma


1 Mayıs'ta yayınlanacak olan "The Great Escapist" bölümünde , Tanrı'nın katibi olduğu söylenen baş melek metatron ile nihayet tanışacağız.Peki sorun ne? "Metatron başkalarına görünmeden yanlız yaşayan biri,bir keşiş ve bir rastlantı değil." diyor Jeremy Carver.Yani onu alıştığı hayatından çekip almak için keyifsizce birkaç angarya birşeyler olacak.O kesinlikle gönüllü bir katılımcı değil."

Bu sırada,Sam'in gizemli testlerinin zoraki doğasının neden olduğu rahatsızlıklar daha net bir hale gelmeye başlayacak ama Jeremy Carver bir sonuç olarak kendimizi "Bunun Sam üstünde sadece fiziksel olarak değil duygusal olarak da ne tür etkileri var" sorularını sorarken bulacağımızı söylüyor."Sam daha da güçsüzleşiyor ,Dean daha fazla ayakta kalmak zorunda ve bence iki kardeş de bu son 4 bölümde olacak çok büyük şeylerle boğuşmak zorunda kalacak."

Bonus haber 8 Mayıs'taki "Clip Show" isimli bölümün "nasıl olmayacağını Carver şaka yaparak tarif ediyor, sizin tipik,1980'leriniz,bir asansörde kapana kısılmış halde harika anlar" Peki o zaman bu bölümün böyle adlandırılmasının sebebi ne? "Bence bölüm isminin eğlencesi bölümün gidişatında ne anlama geldiğini anlamak.Yani size sadece bunu söylüyorum.Peki eğlenceli bir bölüm olma umudumuz var mı ? "Bilmiyorum,beni sonra ara."diyor kahkaha atarak.Bu bölümün eğlenceli olduğunu söyleyeceğinizi sanmıyorum,ben bu bölümün bir şekilde yeri-göğü inleten bir bölüm olduğunu söylerdim.Koltuğun başında olmak eğlenceli."


Kaynak: EW.com
YORUMLAR
Phantom
Merak uyandıran bir röportaj olmuş.Çeviri için teşekkürler. Emoji
Phantom 394 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Metatronu izlemeden sevdim ya Emoji Emoji Kafa adama benziyo Emoji Emoji Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık Emoji
Suprime 724 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Metatron 9. sezonun da önemli karakterlerinden biri olacağına göre eski hayatına dönemeyecek tekrar Emoji çeviri için teşekkürler canım.
Gizem 944 YIL ÖNCE0YANITLA