KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jensen ile Misha'nın arası neden bozuk gençler bilen var mı ??

aysenur21 Seviye 8

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 837 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
bir ramazan günü misha gölün kenarında yoğurt yiyomuş. jensen'de demiş ki misha,misha ne yapıyorsun? misha'da yoğurt yiyorum mubarek demiş. jensen kızmış. eyy mişa benden utanmıyorsan sırtında ki kanatlardan utan. sen melek halinle oruç tutmuyorsun, yapma böyle demiş. mişa'da durur mu, yapıştırmış cevabı. Ya tutarsamm?? bu şok edici cevabın verdiği dumur etkisi ile jensen mişa'ya küsmüş ve hiç konuşmamışlar. hatta jensen demiş ki şu mişaya herşeyi öğrettim bi yoğurt yemeyi öğretemedim. Allah rızası için beğen,paylaş,fava at,rt pls yap. kesin bilgi, efet aynen eyleee.
Visur 763 YIL ÖNCE22YANITLA
J-bros
Yeniden düzeldi araları diye biliyorum twitter da misha yazmıştı
J-bros 53 YIL ÖNCE0YANITLA
J-bros
hahahahahahahah çok güldüm yaa df.SF:SDA:fSD::gSDF:
J-bros 53 YIL ÖNCE0YANITLA