KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jensen Ackles'ın Winchester Bros Radyo Yayını

-poine Seviye 29

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 1B okunma
Jensen Ackles'ın, Winchester Bros ile yaptığı radyo yayınından sonra internette bir kaç bilgi paylaşıldı. Yayın hakları korunmakla birlikte, radyo yayını iTunes'tan dinlenebiliyor.

Kabil'in Mührü Hakkında

Bu mühür Dean'in duygusal ve fiziksel durumunu etkiliyor. Onu daha güçlü ve daha duygusuz yapıyor, tıpkı bir avlanma robotu gibi. Jensen, bu robotu oynamak için kendini zorlamak zorunda kalıyormuş.

Kardeşlerin Arasındaki Soğukluk

Dean'in bütün soğuk ve duygusuz tavırları, hiç düşünmeden bir insanı öldürmesi, bunlar Kabil'in Mührü'nün bir etkisi. Dean için siyah ve beyaz arasındaki tehlikeli çizgi giderek belirginleşiyor. Eğer Dean'in silahının yanlış tarafındaysan öleceksin. Sam'in değişimleriyle alakalı çok olay olmuştu, şimdi sıra Dean'in değişiminde.

Feda Etmek - Kardeşlerin Asıl Olayı

İki farklı bakış açışı - Dean kardeşini kaybetmemek ve onu hayatta tutmak için her şeyini kaybedebilir. Ama Sam yeterince şeyi feda ettiğini düşünüyor ve gitmeye çoktan hazır. Kardeşler bir arada olsalar bile, gerçekte birlikte değiller.

Dean ve Crowley

Sam'e göre, hayat kurtaramazlar, çünkü kurtarsalar bile birlikte olmaları yanlış-tı. Ama artık Dean, ne zaman bir insan kurtarsa, korumaya çalıştığı diğer insanları kaybettiğini düşünüyor, tıpkı Kevin gibi. Kevin'dan sonra, Dean kimle çalıştığını umursamıyor, sadece işi bitiriyor.

Dean Sam'i, Sam Dean'i kurtarıyor

Artık sıra Sam'in Dean'i kurtarmasına geldi, bu Sam'in Dean'in kendisini neden kurtardığını anlamasını sağlar mı? Dean büyük kardeş, bu yüzden Sam'e göz kulak olmalı. Sam ise daha çok işlerin akışa bırakılması gerektiğine inanıyor.

Harflerin Adamları'nın hikayesi, Henry Winchester'a geri dönüş

Gill yine harika bir iş çıkardı, fakat ne yazık ki Jensen olay flashbacklerle geçtiği için onunla çalışamamış bu sefer. Harflerin Adamları hakkında daha çok şey öğrenmek çok iyi bir şey.

Dean, yalnız kalmaktan korkuyor mu?

Dean kendini feda ederken hiç böyle düşünmemişti. Her zaman kardeşini korumaya çalışıyordu, bu onun göreviydi. Hatta Sam'i bu avlanma işine soktuğu için kendini suçlu hissediyor bile olabilir. Dean, nedeni önemsemiyor, onun için önemli olan tek şey o an neyi yapmanın doğru olduğu.

Geri Dönen Konuk Oyuncular

Gözlerinize inanamayacağınız kişiler göreceksiniz. Jensen'ın geri dönmesini istediği insanların listesinin sonu gelmiyor ama Dean, John'un geri gelmesini isterdi.

Spin-off

Jensen spin-off konusunda endişeli, fakat güzel olacağına inanıyor. Güzel bir senaryoları ve kadroları olduğunu düşünüyor.

Dean'i Şekillendiren Hikayeler

Avlar Jensen'a Dean'e hayat vermek konusunda fikir verdi. Araf'taki olaylar Dean'in hayata bakış açısını ve hayat amacının ne olduğunu gösterdi. Ayrıca, Sam şeytan kanı içerken Dean'in hissettiği çaresizlik duygusu, içinde bir yangın açtı, ve kardeşine yardım etmek için kendi kendini yedi.

Dean'in Kararları

Dean, Sam'in içine Gadreel'ın girmesine izin vermezdi. Bu, sanki dokunduğu her şeyi berbat ediyormuş gibi hissetmesine yol açtı.

Farklı Sam'lere karşı Dean'i oynamak

Jensen'a göre ruhsuz Sam'e karşı oynamak en zoru imiş, dolayısıyla Jensen'ın Dean'i ruhsuz olarak oynaması çok daha zor olurmuş.

Sosyal Medya

Jensen'ın sosyal medyada hesapları yok, myspace'te bile. Hesapların hiçbiri ona ait değil, kendi gizli kişisel bir hesabı bile yok. Aynı zamanda kendi ismiyle bir hesap açmaya kalksa bile, ondan yüzlercesi var. Eğer katılırsa bunu herkese söylemekten çekinmezmiş.

Misha'nın suratına yediği turta hakkında

Jensen, Misha'nın başına gelebilecekler hakkında ona elinden geldiğince ipucu vermeye çalışmış. Yine de Misha olayı pek çakamamış gibi görünüyor. Misha'ya nasıl bir eşek şakası yapabileceklerini düşünmüş ve setteki hayranlardan öneri almışlar. Sonunda en basit ve güzelini seçmişler!
YORUMLAR
aryemu§
Güzel bir röportaj olmuş. Sanki Jensen'la değil de Dean'le konuşuyor gibi hissettim.
Paylaşım için teşekkürler. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
faterma
Güzelmiş, orjinal yayını da dinlemek istiyorum:)
faterma 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Alara ellerine sağlık o kadar güzel bir çeviri ile keyifle ve mutlulukla okudum ki anlatamam. Adeta şifa oldu bana. Bu arada ben de Dean gibi John'un geri gelmesini çok istiyorum.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
harika bir çeviri olmuş gerçekten, elinize emeğinize sağlık öncelikle..

dean'in samy işe olan ilişkisi hakkında keşke biraz daha ayrıntılı konuşabilseymiş, kardeşler arasındaki bu soğukluk hakkında ne düşünüyor acaba (gerçi böyle bir konuda yorum yapma hakları veya serbestlikleri varmı bilmiyorum ama)

samy umarım dean'i kurtaran kişi olur, gerçi 3. sezondada kurtarmaya çalışan kişi oldu ama o seyrettiğim en iyi sezonlardan biriydi. bu yılsa ruhsuz samy gibi. aksiyon var ancak hiç ruh yok, kupkuru sevgisiz...
zalex 363 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
süper ötesi daha yeni gördüm çok çok çok teşekkürler Emoji
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA
Stranger
Belki Meg gelir.Keşke gelse
Stranger 113 YIL ÖNCE0YANITLA
MT94
Çeviri Güzeldi Ve Röportajda Güzel Olmuş Sanki Dean Konuşuyormuş Gibi Olmuş
MT94 143 YIL ÖNCE0YANITLA