KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jensen Ackles (2009-2012)

Gülsen Seviye 51

HABERLER & RÖPORTAJLAR

6 yıl önce - 4B okunma


Jensen Ackles: “Yes, I’m very shy, but I do my best to work around it. I know it may seem strange for an actor, but acting is a good way of overcoming this trait. It gives me the opportunity to open up more to others. Also, Jared helps me with this. He has a lot on his plate, poor thing.”

Jensen: evet çok utangacım. Ama bunun için elimden geleni yapıyorum. Bir oyuncu için bu tuhaf gelebilir ama oyunculuk bu özelliğin üstesinden gelmenin iyi bir yolu. İnsanlara açılmak için iyi bir şans. Ayrıca jared bana çok yardımcı oluyor. Yapacak çok işi var, zavallı şey.”

Jensen Ackles: “In almost 40 episodes, he and I have come at each other one time, and that was just because we were super tired and super strung-out. Immediately following, I went into his trailer, it was squashed, we gave each other a hug and it was done. We’re truly like brothers.”Jensen: Neredeyse 40 bölümdür, o (Jared) ve ben tartışma noktasına gelmişizdir. Bu, biz son derece yorgun olduğumuzdan kaynaklanıyor. Ama hemen ardından, onun karavanına gider, birbirimize sarılırdık, çözülürdü. Gerçekten kardeş gibiyiz.

Jensen: I think it’s also just the common love we share for the show. We really look out for each other when we’re working with guest directors or whatnot. And I think that it’s just that we truly want this to be a great program. So when we’re working, if I see something that he’s doing or he sees something that I’m doing, there’s this, you know, very open relationship. We’re able to talk to each other & be like, “Hey, let’s do this. Let’s lock this down. Let’s get this going. I think we’re missing a beat here.” So it’s really neat to have that relationship with your co-star.

Jensen: Sanırım bu aynı zamanda dizi için paylaştığımız ortak sevgi. Gerçekten birbirimizi kollarız, yardımcı direktörlerle çalıştığımzda. Sanırım bu bizim programın harika olmasını istememizden kaynakalnıyor. Çalışıyorken, Jared’in yaptığı bir şey görürsem ya da o benim yaptığım bir şeyi görürse, işte bu, bilirsiniz, açık bir ilişkimiz var. Birbirimizle konuşabiliyoruz ve ‘Hey hadi bunu yapalım. Bunu yapmayalım. Buna devam edelim.’ gibi olabiliyoruz. Yani iş arkadaşınla böyle bir ilişkin olması çok güzel.

Jensen: “It’s a full, full-time job. And we actually have to make an effort to go do something, to go and relax. A few weeks ago, he and I went down to Seattle to catch the Cowboys game. We’re both Cowboys fans. That was something that we had planned, and it was great. We had a great time, but that was our Saturday.”

Jensen: Bu tam zamanlı bir iş. Ve biz aslında bir şeyler yapmak için çaba sarfetmeliyiz ve gidip rahatlamak için . Birkaç hafta önce, Jared ve ben Cowboy oyununu izlemek için Seattle’a gittik. İkimiz de Cowboy fanıyız. Bu planladığımız bir şeydi, ve harikaydı. Harika zaman geçirdik. Bu bizim Cumartesimizdi.Jensen: However, Jared has become a real close friend to me. I was really surprised how close we’ve become during the show and it feels as if we already became “real” brothers and as if I’m watching my little brother growing up.

Jensen: Her nasılsa Jared benim gerçek bir yakın arkadaşım oldu. Dizi boyunca ne kadar yakın olduğumuza gerçekten çok şaşırdım ve bu sanki gerçek kardeş olmuşuz gibi hissettiriyor, sanki küçük kardeşimin büyümesini izliyor gibiyim.

Jensen Ackles (about working with Jared): We joke about the fact that we spend more time with each other than our girlfriends (laughs). But it’s good when you have the relationship he and I have.

Jensen: (Jared ile çalışma hakkında) Kız arkadaşlarımızla olduğumuzdan daha fazla birlikte vakit geçirdiğimiz hakkında şakalaşıyoruz. (güler) ama bu onun ve benim gibi bir ilişkiye sahipseniz güzel bir şey.Jensen talks to a French magazine about life with Padalecki: Yes, together, but with the purest of intentions, even if he’s constantly harassing me for sexual favors.” (laughs)

Jensen Fransız dergisine Jared ile yaşamak hakkında konuşur:
Evet, birlikteyiz, ama en saf niyetlerle, beni cinsel istekleri ile sürekli bezdirse bile (güler)

Jensen: “As a matter of fact, he bought this house last year and I was living together with a friend of mine in my apartment. Then, my friend moved back to L.A. Jared, then asked me to move in with him in that gigantic house of his. I think he was feeling a little lonely with just his dogs to keep him company. So, that’s how we became the next housemates of Jared’s place. It made a lot of sense, since we already spent a lot of time with each other while we’re on set. We’re pretty much like brothers and we’re the best of friends. We hardly ever argue at all.”

Jensen: Aslında, bu evi geçen yıl aldı. Ben bir arkadaşımla bir dairede yaşıyordum. Sonra arkadaşım LosAngeles’a geri taşındı. Jared, sonra bana şu onun koca evinde yaşamamı teklif etti. Sanırım biraz yalnızlık duyuyordu, sadece ona eşlik eden köpekleriyle. Böylece, Jared’la ev arkadaşı oluverdik. Çok anlamlı, çünkü zaten setteyken birçok zamanı birlikte geçiriyorduk. Kardeş gibiyiz ve iyi arkadaşız. Neredeyse hiç kavga etmeyiz.Çeviriler bana aittir Emoji
YORUMLAR
J-Spec
Ölüm'ün girişinden sonra en iyi sahne şüphesiz Impala ve Dean'in kavuşma sahnesidir. Emoji
J-Spec 43 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Bebeğin şekil değiştirmesi ve Ölüm'in giriş müziği fenaydı Emoji
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
Zafi
Çeviri için teşekkürler, ben malum bölüm yüzünden hakkaten kardeş gibi değil de daha farklı olduklarını düşünüyordum
Zafi 295 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
Emoji rica ederim.
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
furkadean
aile sadece kan bağıyla olmaz
furkadean 54 YIL ÖNCE0YANITLA
Mishafect
Şekil değiştirenlerin babası çok kuul ya
Mishafect 294 YIL ÖNCE0YANITLA
ervoooos
Ellerine emeğine sağlık Emoji
ervoooos 54 YIL ÖNCE0YANITLA
Nazlı1907
ben ikisinide yerim Emoji
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE0YANITLA
Triavium
Çeviri için gerçekten çok teşekkürler.Aynı kandanlar resmen. Emoji
Triavium 104 YIL ÖNCE0YANITLA
aromath
Aa birlikte yaşadıklarını bilmiyordum. Paylaşım için teşekkürler Gülsen Emoji
aromath 25 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
bn teşekkür ederim Emoji bi şey değil =)
Gülsen 516 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
Bebekleri daha tatlıydı ama Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Baka
İmpala Emoji
Baka 53 YIL ÖNCE0YANITLA
Edda33
Dean ve İmpala...muhteşem ikili sonunda sahalara dönüyor Emoji
Edda33 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Mrs.Selin
sefgilim geri dondu Emoji Dean'm ya
Mrs.Selin 64 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
teşekkürler:)
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
mfa
dean nasıl baba oldugunu bu bölümde gösterdi sanırım
mfa 53 YIL ÖNCE0YANITLA
bgr21
Çok tatlılar kardeş gibi değiller onlar KARDEŞ! Emoji
bgr21 35 YIL ÖNCE0YANITLA
adorable
lisa çok anlayışlıydı sam biraz iticiydi yani tabiiki de onu çok seviyorum ama bu bölümde dean i anlamaya çalışmadı ama lisa dean le çok tatlı konuştu ve onu ikna etti böylece dean yeniden bebeğine baktı üzerindeki örtüyü kaldırdı ve muhteşem impalaaaa vuhuuuuuu

zaten bu bölümde lisa çook tatlıydı her zaman ki gibi aslındaaa gülüşü filan insana huzur veriyodu yani Emoji
adorable 63 YIL ÖNCE0YANITLA
busra_JA
lisa dean'a karşı gerçekten çok anlayışlı davranda sam'in bebeği onlara götürmesine gıcık oldum impala ve dean'ın bebeği uyutma sahnesi çok güzeldi Emoji
busra_JA 52 YIL ÖNCE0YANITLA