KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jensen Ackles, 10.sezon hakkında konuştu.

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 7B okunma

Jensen Ackles ile merakla beklediğimiz 10.sezon üzerine bir röportaj yapıldı.

Soru: 10.sezonda Dean’in başına gelecek olan olaylardan seni en çok şaşırtan ne oldu?
JA: 10.sezonda biraz farklı bir Dean göreceğiz. 10.sezon başladığında şeytan olmasının üzerinden biraz zaman geçmiş olacak ve Crowley ile birlikte aşırı saldırgan bir halde olacak. Sonuçta Dean kendisinin şeytan hali. Bu çok ilginç olacak, çünkü Dean’i geçtiğimiz 9 yıl boyunca hiç bu şekilde görmemiştik. Sam daha önceden ele geçirilmişti, şeytan kanına bağımlı olmuştu ve ruhunu kaybetmişti ama böyle şeyler Dean’in başına hiç gelmemişti. Şimdi değişiklik sırası Dean’de, kendisinin şeytan hali olması çok ilginç olacak. Biraz da zorlayacak bu Dean’i oynamak beni ama daha önce hiç görmediğimiz bir şey katacak bu durum diziye.

Soru: Hala Dean’ken şeytan olmanın seni en zorlayan tarafı neydi?
JA: Sorudaki durum zorladı işte beni. [güler] Dean’i bir şeytan ele geçirmedi, Dean’in ruhu bir şeytana dönüştü. Dean’i oynamayı bırakmadım, onun daha farklı bir versiyonunu oynuyorum yani, bu beni epey zorluyor. Dean’e farklı bir özellik eklenmiş gibi, Dean karakterini 9 yıldan beri canlandırdığım için, sürekli alıştığım Dean’e dönmek istiyorum.

Soru: Dean’in başına gelen durum seni 10.sezon için iyice heyecanlandırdı mı?
JA: 9.sezon finalinin senaryosunu okurken aşırı derecede heyecanlanmıştım. “Güzel. Böyle bir şeyi daha önce yapmamıştık.” dedim. 10.sezona nasıl başlayacağımızı, ne şekilde başlayacağımızı ve işlerin daha ne katar kötüye gideceğini görmek için sabırsızlanmıştım. Açıkçası, bu olay örgüsü çok eğlenceli olacak çünkü yeni Dean Crowley’in başa çıkabileceğinden çok daha fazlası olacak.

Soru: Şeytan Dean’in yeni özellikleri olacak mı? Yoksa, daha önceden gördüğümüz özelliklerinin gelişmiş halini mi göreceğiz?
JA: Dean’in kadınlara olan düşkünlüğü iyice artacak. Yani, Cehennemin Kralı ile gününü gün edecek, hiçbir şeyi umursamayacak. Göreceğimiz şey tam olarak bu olacak.

Soru: Peki Dean’in yeni hali Sam ile olan ilişkilerini nasıl etkileyecek?
JA: Sam Dean’i bir süre bulamayacak çünkü Dean bulunmak istemeyecek. Dean şu an oldukça eğleniyor ve hayatından memnun, Sam’in kendisini bulunca şeytanlığını iyileştirmek için elinden geleni yapacağının farkında. Dean ise “Bu fırsat elime geçmişken, sonuna kadar değerlendirmeliyim.” modunda olacak. Bu bana uyuşturucu bağımlılarını hatırlattı. Onlar da mutluluğun anahtarını bulduklarını sanıyorlar. Çevrelerindeki insanlar “Yapma, hayatını mahvedeceksin!” dese de onlar o an gerçeği göremiyorlar ve “Sana ne bundan! Bu beni harika hissettiriyor. Kullanmaya devam edeceğim, asıl kaybeden sensin.” diye düşünüyorlar. Ve herkesin gözü önünde kendini yok ediyor bu kişi… İşte şeytan Dean’in başına gelecek olanlar da bunlar diyebiliriz.

Soru: Dean uyanıp, neye dönüştüğünü anlayıp bunu hemen kabullenecek mi, yoksa biraz kendisiyle çatışma yaşayıp, “bunun geri dönüşü yok, en iyisi biraz tadını çıkarayım” modunda mı olacak?
JA: Yok yok, oldukça çabuk kabullenecek bu durumu. Kendisiyle bir çatışma falan da yaşamayacak. Çünkü, Dean sıradan bir şeytan olamayacak, Kabil’in Mührü ile şeytana dönüşmüş süper güçlü bir şeytan olacak. İçinde büyük bir güç ve kötülük barındıracak.

Soru: Merakla beklediğimiz 200.bölüm geliyor. Dizinin yapımcısı Jeremy Carver bu bölümde müziklerin de olacağını söyledi. Bu bölümde şarkı söyleyecek misin?
JA: 200.bölümün senaryosunu henüz okumadım. 1., 2. ve 3. bölüm hakkındaki gelişmeleri biliyorum şu an ve şimdilik çekimler için bunlar bana yeter.

Soru: Şarkı söyleyebildiğini biliyoruz, dizide de söylemek ister miydin?
JA: İsterdim, ama maalesef Dean şarkı söyleyemiyor. [güler]

Soru: Evet, ama o bölümde kurgu içinde kurgu olacak. Belki de Jensen söyler şarkıyı o bölümde. Aynen 6.sezonun “The French Mistake” bölümündeki gibi.
JA: Evet haklısın, bu şekilde olabilir. Supernatural’da neler olacağı asla tahmin edilemez çünkü.

Soru: Yönettiğin bölüm hakkında biraz bilgi verebilir misin bize? Yeni bir şeyler var mıydı bu bölümde?
JA: Evet, şeytan Dean vardı. Şeytan Dean'i ilk defa canlandırdım bu bölümde. Aslında 10.sezonun çekimlerine bu bölümle başladık ama 3.bölüm olarak yayınlanacak. Bir de, benim için epey zordu bu bölüm, hem ilk defa şeytan Dean’i oynuyordum hem yönetmen koltuğundaydım. Bunların hepsiyle ilgilenmek beni biraz yordu açıkçası.

Röportajın orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.
YORUMLAR
mikegirl
bu dizi gelmiş geçmiş en iyi dizi hem konusu hem de oyuncularıyla ileride çocuklarım spn izlemezse bu çocuk benim değil deyip atarım =D
mikegirl 73 YIL ÖNCE3YANITLA
RideOrDie
Bu sezon son olacak gibime geliyor.
RideOrDie 53 YIL ÖNCE2YANITLA
hisam
Bu sezon kadınlara ilgisi daha da aratacakmış...Hadi hayırlısı Emoji D
hisam 23 YIL ÖNCE1YANITLA
lastangel
Çok degisik heyecanli ve uzucu bir sezon olacak sanirim
lastangel 53 YIL ÖNCE1YANITLA
huntbitch
11. sezona kurgu kalmadı be:( Neyse Singer bulur, ona güveniyoruz. Danneel'in yerinde olmak istemezdim. Kocam her bölüm farklı bir kızla yatacak falan DD:D:D:
huntbitch 143 YIL ÖNCE1YANITLA
Purple_
Dizi 3. Bölümde başlayacak gibi bişey
Purple_ 903 YIL ÖNCE0YANITLA
FarguvseN
Oldukça güzel bir sezon olucak gibime geliyor
FarguvseN 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Collins'
Dean istediğim kıvama gelecek bu sezon desene Emoji
Collins' 33 YIL ÖNCE0YANITLA
kelebekk
Diğerlerine göre çok farklı bir sezon bekliyor bizi.jensen'in bu röportaji büyük merak uyandirdi bende...# beklemedeyim#
kelebekk 73 YIL ÖNCE0YANITLA
badcat
eski dean i şimdiden özledim Emoji yeni bayan oyuncuların gelişinden de hiç mi hiç hoşlanmadım !
badcat 93 YIL ÖNCE0YANITLA
cwmelkoor
Merakla beklediğimize değecek gibi. Diğer sezonlar gibi bununda müthiş olmaması elde değil. Harika bir sezon bizi bekliyor:)
cwmelkoor 113 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeyneeppp
"Çok mu kıskandın" demekten cidden kendimi alamıyorum Emoji .
Zeyneeppp 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Jarobyn
Çok iyi olacak bu sezon. Eski Dean'i özleyeceğiz galiba gkdlgjsf
Jarobyn 783 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
"Dean’in kadınlara olan düşkünlüğü iyice artacak." daha ne kadar artabilir ki zaten çok düşkün Emoji
Jnsenfact 633 YIL ÖNCE0YANITLA
gizemkkll
Acaba Dean mühürden kurtulursa ölümü olucak
gizemkkll 23 YIL ÖNCE0YANITLA
misshntr
Şeytan Dean'i daha izlemeden sevdim. Yine de asıl Dean çok özlenecek gibi geliyor bana. Bir de kadınlara olan ilgisi daha ne kadar artacak merak ettim. Bildiğim kadarıyla bir garsonla düzenli bir ilişkisi olacaktı. Böyle haberler geldikçe beklemek daha zor geliyor.
misshntr 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Mishafect
"Dean’in kadınlara olan düşkünlüğü iyice artacak."

önüne gelenle yatacak gibi :
Mishafect 293 YIL ÖNCE0YANITLA
a7xmomsen
Çok farklı bir sezon
a7xmomsen 23 YIL ÖNCE0YANITLA
deniz49
11 sezonun olacağını zannetmiyorum
deniz49 73 YIL ÖNCE0YANITLA
keremup
Bu sezon bomba olucak hiç beklemediğimiz bir şey yaşandı
keremup 113 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle