KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jeffrey Dean Morgan: "Jensen'ın yöneteceği bir bölümde dönmek isterim"

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 6B okunma


Daha önce de John Winchester karakterini canlandıran Jeffrey Dean Morgan’ın diziye geri dönebileceği ihtimali olduğunu duyurmuştuk sizlerle. TV Line, Morgan ile Supernatural hakkında kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.

Neredeyse tüm Supernatural izleyicileri baba Winchester’ın diziye dönmesini bekliyorlar. Dizide John’u son görüşümüzün üzerinden oldukça uzun zaman geçmiş olsa da, Morgan diziye geri dönmek için istekli. “Kesinlikle geri dönmek isterim. Henüz döneceğim hakkında kesin bir gelişme bulunmasa da Jared ve Jensen ile sürekli iletişim içindeyim, onlar benim çok yakın arkadaşlarım çünkü.” diyor Morgan.

"Benim açımdan sorun olan şey takvimimin çok yoğun olması." diyor daha yeni The Good Wife'ın kadrosuna katılan Morgan ve devam ediyor sözlerine, "Ama umarım Supernatural için bir vakit bulabilirim ve benim için güzel bir senaryo yazarlar. Supernatural'a geri dönüp bu çocuklarla yeniden çalışmak oldukça eğlenceli olur benim için de."

Bir de CW’dan küçük bir istekte bulunuyor: Döneceği bölümün yönetmeninin Jensen Ackles olması. “Açıkçası, Jensen’ın beni yönetmesini çok istiyorum. Bence bu çok güzel olur. Uzun zamandan beri istediğim bir şey çünkü.”

Aslına bakarsak, şu an baba Winchester’ın tam da diziye dönmesi için iyi bir zaman. Geçtiğimiz hafta düzenlenen Comic-Con’da, 11.sezonda kardeşlerin geçmişlerinden birkaç karakterlerin döneceği haberinin verilmesi üzerine, John’un 11.sezonda diziye dönme olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

Dizimizin yazarlarından Andrew Dabb de John’un eninde sonunda diziye döneceğini söyledi. “Benim için asıl soru, John’un diziye dönüp dönmeyeceğinden çok ne zaman döneceğidir. Ne zaman dönerse zamanlamanın doğru olacağı yani. Onu öyle bir anda döndürmeliyiz ki, herkesin ağzı açık kalmalı. Bu denli önemli bir karakteri diziye doğru zamanda döndürmeyip, her şeyi berbat etmek istemeyiz açıkçası.”

Sizin bu konu hakkındaki görüşünüz nedir, sizce John’u 11.sezonda görebilir miyiz?
YORUMLAR
MrAzazel
Benim dışımda herkes geri dönüyor zaten
MrAzazel 922 YIL ÖNCE9YANITLA
Juu
Eğer tanrıyı insan şekline sokacaklarsa bu şekilde görebiliriz bence fakat bu beklenen bir şey, izleyiciyi şaşırtmak için çok başka bir şey de yapabilirler. Dizi başlayınca daha çok alternatifler doğar bence. Ama kesinlikle ben de dönmesi ve hatta müthiş bir dönüş yapması taraftarıyım. Emoji Konu için teşekkürler Gizem!
Juu 782 YIL ÖNCE8YANITLA
elifhalli
Bence tanrı cuhck elici Kevin eski elcide o ama olyasarken Kevin oldu elici 10. Sezon 5. Bölüm de gördük cuhck i
elifhalli 82 YIL ÖNCE0
Lucitiel
Bir adam anca bu kadar karizmatik ve beklenesi olur. Olursa da adı Jeffrey Dean Morgan olur.

Çok özledik çok bekledik. 11.sezonda Jensen'ın yöneteceği bir bölümde görmeyi isterim, daha da ötesi 11.sezonun kilit ismi olmasını bekliyorum. Belki bizi karanlıktan babamız Winchester kurtarır ha, ne dersiniz ?

Bu ümit verici haber için teşekkürler canım Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE5YANITLA
SPN1D
Ay gelsin Emoji
SPN1D 262 YIL ÖNCE1YANITLA
dean008
Bence de Dönsün süper olur gerçekten !!! Baba Winchester seni seviyoruuuuz !!!
dean008 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Jarobyn
Tanrı olayı karışmasın işin içine bence öyle bir şey olmaz. Bir melek girdiğinde bile patlayabiliyorsa beden, tanrıyı nasıl kaldırsın? Bence kendi istediği gibi güzel bir veda edecek döndüğü bölüm. Umarım da öyle olur.
Jarobyn 782 YIL ÖNCE0YANITLA
Ivy
Bu sezon dönmesin 12. Sezon döner. Emoji
Ivy 152 YIL ÖNCE0YANITLA
SPN-JJM
bence dönmesi çok iyi olur gayette beklediğim şey zaten bu
SPN-JJM 22 YIL ÖNCE0YANITLA
dudutella
Ya bigun illaki gelecekti zaten bence yeap
dudutella 152 YIL ÖNCE0YANITLA
oztrkfyza
Ben John u seviyodum ama geri dönmesini istemiyorum yanı kardeşlerin ve Castiel in beraber olmasını arada Crowley nin veya eskilerden falan birinin katılmasını seviyorum ama gruplarının aslını ikisiyle seviyorum başkalarını bilemem benim düşüncem bu
oztrkfyza 92 YIL ÖNCE0YANITLA
evilthing
Geri donecek karakterler arasinda Gabriel de olmali. Öldügüne inanmak istemedim hic zaten
evilthing E2 YIL ÖNCE0YANITLA
Justicen
bir bölümcükte olsa elsee
Justicen 462 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
nasıl geleceği hiç önemli değil gelsin de bir daha gitmesin kalıcı olsun
ama her zaman istediğimiz gibi olmaz değil mi?
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
fergus666
Bence bu adam tanrı olarak dönsün Emoji
fergus666 512 YIL ÖNCE0YANITLA
coldplay
Bence john olarak dönsün çünkü biz koca yürekli john winchester ı seviyoruz umursamaz tanrıyı değil
coldplay 292 YIL ÖNCE0YANITLA
bade_sac
Oleyyy john is back gençler yeppa ✋
bade_sac 82 YIL ÖNCE0YANITLA
evilthing
Sam Lucifer in Dean de Michael in bedeniydi. John da bunların babası, melekler Tanrıya baba diyor diyerekten bas meleklerin belli bedenleri olmasina dayanarak Tanrı nin asıl bedenini John yapıp ta cıkarırlarsa bence olmaz. Tanrı yi karistiracaklarsa bile bu sekilde karismamali bence. Demez mi biz savastık bu karanlikla bir bildigimiz vardi dimi ne bok yemeye saldınız simdi uğrasin bakalim zaten dunyada oldugunu demislerdi. Bu sefer de yarattigi baska aleme gider takilirsa bir de :-D
evilthing E2 YIL ÖNCE0YANITLA
Zoltron
Bekliyoruz gelsin hele 2016 da Thomas Wayne'i oynayacak olmasıda beni ayrı mutlu etti Emoji
Zoltron 812 YIL ÖNCE0YANITLA
dudutella
Bence tanrı ikiye ayrıldı biri johnda biri chuckta 11. Sezonda birleştirmeye çalışacaklar gibi mal bişi soliyim içimde kalmasın ksjdjs
dudutella 152 YIL ÖNCE0YANITLA
Ryonta
Bekleriz Emoji Emoji
Ryonta 602 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle