KAYIT GİRİŞ

İyi Bayramlar SpnTurkey Ailesi ! :)

Jared'ın Tweet'i

CassLife Seviye 12

SIĞINAK

2 yıl önce - 771 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Monroe
Resim açılmıyor, ne olduğunu yazarsan belki yardımcı olabilirim Emoji
Monroe 872 YIL ÖNCE1YANITLA
Monroe
İşten eve gidiyorum. Bir dahaki sefere Supernatural'ın 200. bölümünü çekeceğiz. Yaşadığımız onca şeyden dolayı Supernatural ailesine minnettarım. Ve takım arkadaşınız olarak bir şey söylemeliyim, başardık!

Böyle bi şey işte, yani inşallah doğrudur Emoji
Monroe 872 YIL ÖNCE1YANITLA
CassLife
Sağol. Çok teşekkürler tweet atamamış harf yetersizliğinden resmini çekip koymuş. Merak edip sorayım dedim. Çok tenks Emoji
CassLife 122 YIL ÖNCE1YANITLA
CassLife
yazayım o zaman :
Heading Home From Work Now. The next thing I film will be the 200th episode of #SUPERNATURAL. I feel so grateful and blessed for the #SPNFAMİLY and all that we have been through together. And, as your teammate i have to say one thing. We did it Emoji yazmış
CassLife 122 YIL ÖNCE0YANITLA