KAYIT GİRİŞ

Lucifer ve Michael Yeniden!

Jared Padalecki Doğum Günü Etkinliği

gkcegg Seviye 43

ETKİNLİKLER & BULUŞMALAR

4 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gülay_J
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim katılımınızdan dolayı. O kadar çok katılım varmış ki Gökçe ve Gizem'im mesaj kutuları dolup taşmış. Artık yetişemiyorlarmış yani.

Fanlığa gelince hepiniz en birinci fanlarsınız. Çok seviyorsunuz ediyorsunuz. Ama iş eyleme gelince hiç bir işlev yok. Biz tamamiyle sizin için bir şeyler yapıyoruz. Hiç bir kazancımız yok. Radyoya kimleri getirdik sizin için ki daha kimler gelecek. Siz bu süreçte zevkle dinlediniz. Ama arka tarafta yoğun çalışma ve zaman harcandı. Şimdi size diyoruz ki hadi Jared'ın doğum günü bir etkinlik yapalım. Siz sadece HAPPY BİRTHDAY yazıp çekileceksiniz ya da video çekeceksiniz. Ama tık yok. Bunu bile yapmıyorsunuz. Artık diyecek laf yok. Emoji Sonra da İstanbul Buluşması yaptığımızda mırın kırın ediyorsunuz. Abi siz aktif olmadınız ki etkinliğe katılmadınız ki neyin kafasındasın. Neyse arkadaşlar unutmayın. Bir elin Brezilya'lısı gibi olamıyorsak yuh artık. Resimleri bekliyoruz. Gösteerin fanlığınızı, SpnTurkey'in gücünü. Umarım artık dikkate alırsınız.
Gülay_J 644 YIL ÖNCE4YANITLA
S.Winch.
Konuyu hareketlendirdiğim için mutlu oldum şuan Emoji Hadi arkadaşlar yapabilirsiniz Emoji
S.Winch. 84 YIL ÖNCE3YANITLA
S.Winch.
Ben yolladım fotoğraf arkadaşlar, siz de biraz ilgi gösterin. Altı üstü bir kartona bir şeyler yazıp foto çekileceksiniz. Ben ''Happy Birthday Jared. Love from Turkey'' yazdım mesela. Keşke daha güzel şeyler yapabilecek vaktim ve imkanım olsaydı. İmkanı olanlar kesinlikle bir şeyler yapsın, kuru kuru izlemekle olmaz hayranlık.
S.Winch. 84 YIL ÖNCE3YANITLA
foreversn
Bende elimden geldiğince herkese yaymaya çalışacağım çok güzel bir hediye olacak eminim Emoji birde hem video çekip hem kağıda bir şeyler yazıp göndersek yani birden fazla şey yapıp da göndersek olur mu ??
foreversn 64 YIL ÖNCE2YANITLA
Gizem
Sadece kağıdın fotoğrafını da çekebilirsiniz.
Gizem 944 YIL ÖNCE1YANITLA
gizem_ozr
Son anda etkinliği facebookda gördüm. Emoji fotoğrafımı cekip gülay'a gönderdim Emoji
gizem_ozr 84 YIL ÖNCE1YANITLA
Sed_J
Tamam hashtagle destek veririz bizde o zaman Emoji
Sed_J 204 YIL ÖNCE1YANITLA
Megstiel
göndericeğimiz yerin linki açılmıyor
Megstiel 284 YIL ÖNCE1YANITLA
Gülay_J
Bana özel mesaj atabilirsin. Emoji
Gülay_J 644 YIL ÖNCE1YANITLA
Sed_J
Etkinliğe katılmayı çok isterdim ama şuan video yada resim çekemem benimde kameram yok twitterdan nasıl destek verebiliriz bişeyler yazabilirim oradan.
Sed_J 204 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Arkadaşlar videomuz hazır, Twitter'da #HappyBdayJaredFromTurkey tagi altından Jared'ın doğum gününü kutlayarak Türk hayranların sesini duyurabilirsiniz.

Gizem 944 YIL ÖNCE1YANITLA
YniHunter
PUDEAN SENİ HATIRLADIM
YniHunter 154 YIL ÖNCE1YANITLA
Phantom
Tabii ki olur Emoji Çok seviniriz Emoji
Phantom 394 YIL ÖNCE1YANITLA
SelinJar
benimde daha yen, haberim oldu ve bugün haberim oldu ve şu anda yapamam
SelinJar 24 YIL ÖNCE0YANITLA
-poine
Yok artık dfjhfkjs
Zahmet etme zaten, seneye artık.
-poine 294 YIL ÖNCE0YANITLA
S.Winch.
Son gönderim tarihi 16'sı mıydı?
S.Winch. 84 YIL ÖNCE0YANITLA
S.Winch.
Şuan malesef bunu yapma şansım yok, keşke daha önce öğrenme imkanım olsaydı, daha bu siteye bile yani kayıt oldum. İmkanı olan arkadaşlar kesinlikle bir şeyler yapsın. Jared'ı çok severim gerçekten, biraz duyarlı olunmalı.
S.Winch. 84 YIL ÖNCE0YANITLA
dhunter
Bir şey soracaktım. Video çekemeyeceğim ama fotoğraf olabilir. Yalnız fotoğraf için illa kağıda yazıp bizde mi fotoğraf çekileceğiz yoksa sadece kağıdın fotoğrafını çekebilir miyiz?
dhunter 54 YIL ÖNCE0YANITLA
ireem
Ne yazık ki fotoğraf makinem bozuk olduğundan bu etkinliğe katılamıyorum.Ama twitterdan RT yaparak etkinliği takipçilerime duyurmaya çalıştım.Yapabileceğim başka bişey yok.Ama katılmak isterdim çok üzgünüm.
Telefonla neyim çeksen olmaz mı ?
ireem 274 YIL ÖNCE0YANITLA
J2castiel
Eğer yapabilme imkanım olursa yapıp yollucam. Başka arkadaşlarda lütfen katılsın. Fanlık sözde kalmasın.
J2castiel 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle