KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Jared Padalecki (2008-2011)

Gülsen Seviye 51

HABERLER & RÖPORTAJLAR

6 yıl önce - 2B okunma


Jared Padalecki: “There’s no… It’s remarkable, being two guys from Texas who would probably be going for the same roles, I feel no competition with him. I feel like he’s my biggest supporter and I know I’m his biggest supporter.”

Jared: “Bu olağanüstü, Teksas’tan iki adam, muhtemelen aynı roller için seçilecek olan, onunla rekabet ediyor gibi hissetmiyorum. Onun benim en iyi destekçim olduğunu düşünüyorum ve ben de onun.

Jared Padalecki: “Jensen and I… Sometimes I’m like, ‘In my trailer, now!’”
Jared: Jensen ve ben… Bazen ben “Karavanıma, hemen!” gibi yapıyorum.Jared (on whether he finds the show scary): "To me I'm dealing with it day in or day out. I'm like, 'Oh, yeah. Jensen was grabbing my butt in that picture.' I'm sorry to sell you out.(Laughter.) That was a hypothetical."

Jared: (Diziyi korkutucu bulup bulmadığı üzerine) “Bana göre bunu her gün yapıyoruz. Bazen ben “ah evet. Jensen bu resimde benim popomu tutuyordu.” Diyorum. Seni sattığım için özür dilerim (kahka atar)

Jared Padalecki: “That’s when I split my pants… You know what my favorite part of that is? When Jensen laughs. He’s got the best laugh there.”

(Hayranına imza verirken)Jared: Bu pantolonumu yırttığımız zamandı. Bunun en sevdiğim kısmı ne biklyor musunuz? Jensen’in kahkahası. En iyi kahkasını atıyor orda.Jared: We have similar interests and similar hobbies, and we’re both pretty laid-back guys. We take our work very seriously. We like to work on our characters and like to have a good time and like to keep the mood on the set fun. And we just got – we just clicked. Like I’ve definitely worked with my share of people — and I’m sure he has too — that I’m just like, “Oh, man, I’m going to work again. I’ve just got to keep my tongue in my mouth and don’t say anything that’s going to come back to bite me or just shut my mouth and do my work.” But we have a great time.

Jared: Benzer ilgi alanlarımız ve benzer hobilerimiz var,ikimizde oldukça rahat insanlarız. Karakterlerimizi çalışmayı severiz ve iyi vakit geçirmeyi, setteki havayı eğlenceli tutmayı severiz. Ve insanlara paylaştığım şeylere dikkat ederim, eminim Jensen de ediyordur.Diyorum ki: “ah adamım, tekrar işe gideceğim. Bazen düşündüklerimi kendime saklanmalıyım, bana geri dönecek ve bana zarar verecek şeyler söylememeliyim veya ağzımı kapalı tutmalı ve işimi yapmalıyım.”

Jared is known to be very generous to his loved ones and it seems to be very true as we can see in his behavior toward Jensen. Indeed, after buying him a PSP so that they could play together between takes, Jared also bought for his buddy a very nice watch. It’s after noticing Jensen admire the watch he had bought for himself that Jared bought him the same one a few days later. Furthermore, Jared also bought him an electric-eye (a device used to measure light) for his birthday because Jensen is interested by photography.

Jared’ın sevdiklerine karşı çok cömert olduğu biliniyor. Jensen’a karşı davranışlarından öyle olduğu aşikar. Jared, Jensen’a sette aralarda birlikte oynamak için PSP aldıktan sonra, güzel bir saat de hediye etti. Jensen’ın kendisinin saatine olan hayranlığını fark ettikten birkaç gün sonra aynı saati ona aldı. Dahası, ona doğum gününde, fotorafçılığa duyduğu ilgiyi bildiğinden bir elektrik-gözü almış (ışığı ölçmek için kullanılan bir alet).

According to Jared: “What’s the point of having money other than making people around you happy?”

Jared’a göre “ Etrafındaki insanları mutlu etmekten başka para kazanmanın ne anlamı olabilir ki?”

The day after his birthday Jared says “he is trashed and how he shouldn’t have stayed out so late, or let Jensen crash on his couch.”

Doğum gününün ertesi günü Jared: ne kadar dağıttığını, gece o kadar geç kalmaması gerektiğini, ya da jensen’ın koltuğunda uyumasına izin vermemesi gerektiğini söylemiş.

TVGuide.com: Don’t you see enough of Jensen on set?
Jared: “Not at all. We’re really good buddies and that’s been probably the best thing about Supernatural. In the last three years of my life, I’ve spent more time with Jensen Ackles than with any other human being and vice versa. Luckily, we get along really well and we are very similar guys. We’re both from Texas, we both love our families, the same kind of music, and the Dallas Cowboys. It’s been a huge blessing to work with somebody who is easygoing on set and who I’m friends with.”

Jensen’ı sette yeterince görmüyor musun?
Jared: Hiç de değil. Gerçekten iyi dostlarız ve Supernatural ile ilgili en iyi şey sanırım bu. Hayatımın son üç yılında Jensen ile herhangi bir canlıdan daha fazla zaman geçirdim,aynı şey onun içinde geçerli. Neyse ki gerçekten çok iyiy anlaşıyoruz, benzer tipleriz. İkimizde Teksas’tanız, ikimiz de ailelerimizi seviyoruz, aynı müzik zevkine sahibiz ve Dallas Cowboyları. Anlaşması kolay biri,arkadaşım olan biri ile çalışmak gerçekten çok değerli bir şey.(Jared’s) favorite face is of Jensen during Bad Day at Black Rock when he is smiling at the restaurant. How he looks like a 5 year old and wanting to put him on your shoulder and give him chicken nuggets.

Jared’ın favori Jensen yüzü Bad Day at Black Rock bölümünde restoranda gülümsüyorken: 5 yaşında bir çocuk gibi ve kendisini omzuna koymanı ve kızarmış tavuk vermeni istiyor

Kim Manners said that if you were dogs, Jensen would be Rin Tin Tin and you would be Pluto. Do you agree? What would Kim be?
Jared: “DudeUFugly, that’s a great question. Pluto is probably pretty accurate. I’m sort of a big bumbling kind of character, sort of run into things and break things, and I don’t always know what my lines are. Jensen being Rin Tin Tin? That’s pretty funny, I could see that. If Kim were a dog, he’d be – I don’t know. What’s the smallest dog that exists? Maybe like a miniature Chihuahua or something. Just little and yappy and annoying, you know? Talentless, also.”
Kim Manners eğer siz ikiniz köpek olsaydınız Jensen’in Rin Tin Tin senin de Plüto olacağını söyledi. Katılıyor musun? Kim ne olurdu?
Jared: Ahbap, bu harika bir soru. Plütü doğru olurdu.ben büyük homurdanan bir kararakter gibiyim, eşyalara çarparım,bir şeyler kırarım, ve sözlerimin ne olduğunu hep bilmem. Jensen rin tin tin mi? Bu oldukça komik, bunu görebiliyorum. Eğer kim köpek olsaydı, o, bilmiyorum yaşayan en küçük köpeğin adı ne? Minyatür bir Chihuahua olabilir sanırım. Küçük, geveze, sinir bozucu,bilirsiniz. ve aynı zamanda yeteneksiz.”

[When they yelled cut, he just took off down the road by himself. Jared had gone after him and put his arm around him until Jensen had stopped shaking and crying, then he simply said]:
“Great scene, man.”


Kestik diye bağırdıklarında, Jared peşinden gitti ve Jensen titreyip ağlamayı kesene kadar kolonu ona doladı,sonra da “ harika sahneydi,dostum” dedi.Jared Padalecki: “I don’t kiss Jensen…in public”

Jensen’i öpmem…halk içinde.

“Jensen’s gay. I’ve noticed it on set,” says Jared with a grin.
“Jensen gay. Sette fark ettim.” Sırıtarak söyler Jared.


kendi çevirilerimdir... devamı gelecek...
YORUMLAR
Deanirem1
Jensen gay sette farketttim Emoji
Deanirem1 91 YIL ÖNCE1YANITLA
bgr21
Öff ne güzel kıskanıyorum ben bu ikiliyi çok iyi arkadaşlar Emoji
bgr21 35 YIL ÖNCE0YANITLA
zelish
keşke hiç evlenmezelerdi hep böyle kalsalardı/birlikte yaşasalardı Emoji
PİT Emoji
zelish 106 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
teşekkürler kızlar Emoji
ahh evet yaa evlenmeyip böyle kalsalardı keşke Emoji

hakan biliyorum canım Emoji bunlar benim önceden devamı gelecek dediğim şeyler...ekleyeyim dedim kalmasın öyle diye...
onu da konuştuk yapmaya çalışacağız Emoji ama ben bir kaç gün yokum ona göre..face'ten ulaşın bana..
Gülsen 516 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
Bu sitede hergün başka bir muhteşem çeviri buluyorum ya, harikasınız. Ne denirki elinize sağlık, çok teşekkürler.:okeyto:
Birgün oturup tek tek tüm başlıkları dolaşacağım, kaçırdığım birşey varsa diye
zalex 365 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
Tek kelimeyle harika.
Zaten bayılıyorum bu adamların dostluklarına.
Gerçek dost dediğin öyle olmalı zaten.
Birbirlerinden sıkılmıyor olmaları da hayretlik doğrusu. Emoji

Eline , koluna , emeğine sağlık canım Emoji
Hopewell 575 YIL ÖNCE0YANITLA
Triavium
Çok teşekkürler, emeğine sağlık. Emoji Jared , Jensen'ı gerçekten seviyor.Çok iyi dostlar.Bence onlar bu kadar iyi dost olmasaydı bu dizi olmazdı.Onlara cidden çok teşekkürler.Bizi mutlu ediyorlar ve hayatımıza renk katıyorlar Emoji
Triavium 104 YIL ÖNCE0YANITLA
aromath
Eline sağlık, teşekkürler Emoji
aromath 25 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
ahahahhh xDD yani aklımdan ne geçiyordu çevirirken hiç bilmiyorum xD parmaklarıma hayranım xDDD
saol söylediğin için Emoji
Gülsen 516 YIL ÖNCE0YANITLA
'Wincest'
2015 tetiz
'Wincest' 192 YIL ÖNCE0YANITLA
Megstiel
hahhahahha sam in pantolonu yırtılmıştı ahhahah Emoji
Megstiel 284 YIL ÖNCE0YANITLA
FBinici
dostlukları hiç bitmez umarım
FBinici 332 YIL ÖNCE0YANITLA