KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

J-Rock Nedir?

Juu Seviye 78

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
J rock Japon rock tır arkadaşlar
eline sağlık aynı şarkıları dinlemekten sıkılmıştım
Melkor 993 YIL ÖNCE3YANITLA
Juu
Bir müzik öğrencisinden bu denli güzel yorumlar duymak beni çok mutlu etti. Solistleri genellikle evet detone oluyor ama bütün solistler gruplarınına devam ederken aynı zamanda sürekli olarak da ders alıyorlar. Zamanla aslında aşılabilecek bir şey, aşanları biliyorum yani xd Senden dinlemek isteriz yine Gökhan bey, özledik gitarınızın tınısını Emoji

Bu arada yine bırakayım şuraya, bu zamanlar pek dinlerim.

Juu 782 YIL ÖNCE2YANITLA
Nobody
Dün Buse önerdikten sonra iyice j-rock'a sardım. Emoji Konu cidden çok iyi olmuş, teşekkürler. Bir de yeni keşfettiğim bir şarkıyı bırakayım buraya.

Nobody 713 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Busecim daha önce Japan Rock dinlememiştim sayende başlıyorum. Eğer aklına gelen güzel isimler olursa mutlaka bizlerle paylaşmaya devam et. Bir rock müzik sever olarak bakalım bu türü de sevecek miyim ?

Çok emek verilmiş bir çalışma olmuş ellerine sağlık renkli kişilik ya da Kayahan'ın deyimi ile Juusss Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Başlarda gerçekten garip geliyor, ben özellikle bir arkadaşım sayesinde yanlış şarkılarla başlamıştım ama inat edip dinledim ve bağımlısı oldum diyebilirim, başka bir şey dinleyemez olmuştum bir ara :') Tabii paylaşırım siz yeter ki isteyin :')
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Rica ederim, sevindim bir kişiyi daha kazandırdığıma :')
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
İlaysen
Bana bi arkadaşım My First Story'yi önermişti bu türde
İlaysen 53 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
Japonların herseyi ilgimi.çekiyorda bir türlü şu j-rock ilgimi.çekemedi. Belki yanlış şarkılarını dinliyorumdur belki anlamadığımdandır bilemedim. japon rock ta farklı olan nedir kültürel şeylerin rock a uyarlanması mı mesela türk rock deyince türkülerle rock müziğin birşeltirilmesi.gibi birsey oluyor.
sleeper 713 YIL ÖNCE1YANITLA
Freedom
Japonlar çoğu şeyde olduğu gibi müzikte de gayet başarılılar. Armoni bilgilerinin şahane olmasının yanında enstrümanlarıda gayet iyidir. Koral çalışmaları çok güzel, müzikte japoncaya yakışan en güzel olay. Tek sorun solistlerin fazla detone olması buda japoncadan kaynaklanıyor olsa gerek. Genel olarak J-Rock gayet başarılı. Animeler ve Buse sağolsun bende severek dinliyorum. Teşekkürler capon qız Emoji
Freedom 483 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Bu arada bu yeni keşfettiğin Exist Trace grubunun üyelerinin hepsi bayan, sana Skype'dan gönderdiklerimin hepsi de erkek idi. :')
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
Nobody
Dikkat etmemişim galiba, hepsi birbirine benziyor Emoji Emoji Ama bu grup da, the GazettE de çok iyiymiş. Emoji Tekrardan böyle hayırlı bir işe vesile olduğun için çok teşekkür ederim Emoji
Nobody 713 YIL ÖNCE0YANITLA