KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

İntikam - Bölüm 1

Brave Seviye 88

HİKAYELER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Liberty
öff bune be bu kadar imla hatası,anlatım bozukluğu,konu bütünsüzlüğü böyle hikaye görmedim hayatımda ilkokul çocuğunun eline bir kalem bir kağıt sıkıştırsak daha iyi şey çıkarırdı ortaya.otur yerine sana puanım 0.
şaka bir yana en kısa zamanda okuyacağım not defterine kaydettim. iyi olduğunu düşünüyorum ama üstün körü bakınca gözüme Mira takıldı, Yamanı aramadım değil. medcezirciler eqlesin bu arada. paylaşım için teşekkürler.
Liberty 622 YIL ÖNCE3YANITLA
Brave
Ciddi algıladım başını okuyunca moral 0 oldu bi anda Emoji
Miranda teknik olarak Emoji teşekkür ederim
Brave 882 YIL ÖNCE0
Lucitiel
Hikaye bölümü foruma geldiğim andan itibaren asıldığım ve çabaladığım yerleden biri oldu. Kendim de yazmayı severim. En özel bölüm zira her bir hikaye ve yazarına sonsuz saygım var. Okurlar zaten pırlanta. Seni kutluyorum, yazım ve noktalama konusunda iyi iş çıkarmışsın. Konu da güzel sevdim rahatlıkla devamını getirebilirsin. Sana tek tavsiyem ; yazarken biraz daha yaşayarak anlatman ve kurgulaman. Bunu da katarsan tadından yenmez. Takipçinim bende artık Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
nnurselin
İşte benim kızım beee. Döktürmüşsün yine. Çok beğendim devamı çabucak gelir umarım öpt:*
nnurselin 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Eline sağlık Nil hep aklimdaydi ama şimdi fırsat bulabildim. Güzel başlangıç yapmissin , güzel yerde bitirmişsin. Yazarken Shakespeare'dan kopya çekmiş gibisin Emoji düşük cümleler sürekli onu hatirlatti. Aslında bu biraz akiciligi düşürmüş. Diğer 2 bolumu de ilk firsatta okuycagim.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA