KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Insurgent (İsyancı)

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 395 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Tessa_spn
Kitaplarini okudugunuzda filmi begenmiyorsunuz bence oturun kitaplarini okuyun svshhs
Tessa_spn 882 YIL ÖNCE0YANITLA
Purple_
Güzel kurgu. Özellikle oyunculuklar ve dövüş sahneleriyle öne çıkıyor. Eğer özel güçler, insan üstü yaratıklar olmadan bir bilimkurgu/fantastik izlemek istiyorsanız helede aksiyonu seviyorsanız bu seriyi izlemeden geçmeyin. Filmde en çok şuan simülasyonda mı? Değil mi? Çelişkisini seviyorum. Birde dürüstlük serumu sahnesi çok başarılıydı. Yine de sonunun daha güzel olmasını beklerdim. İnsanda "vay beee" düşüncesi bırakması gerekirken ben "bu mudur yani amaç neymişki" moduna girdim.
Purple_ 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Hamburger
Çok güzel arkadaşlar izleyin tavsiye ederim. Ilk filmi de çok güzeldi (Divergent). Kendinizi filme kaptırıyorsunuz, kurgu olarak da oyuncular olarak da başarılı bence.
Hamburger 402 YIL ÖNCE0YANITLA