KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

İnsan Vücudunda Yaşayabilen 7 Parazit Türü

DavyJones Seviye 49

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 928 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
DavyJones
Yemekten ve uykusuzluktan öldüklerini bilmiyordum. Larvalarla ilgili daha iyi fotoğraflar var ama uygunsuz diye koymak istemedim. Emoji
DavyJones 493 YIL ÖNCE1YANITLA
mişa
resimler midemi bulandırdı ya o gözdeki filan çok garip
mişa 622 YIL ÖNCE1YANITLA
Purple_
Kalın bağırsağın anüsten dışarı fırlaması Emoji
Purple_ 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Jarobyn
Midem kalktı. Emoji
Jarobyn 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Munzevii
Bağırsak solucanı ve afrika uyku hastalığını biliyordum da şu gözden çıkan parazite çok şaşırdım ljasdkqf şu larva bırakanlarla ilgili bi belgesel görmüştüm koskoca kaplan sırf larvadan rahatsız olduğu için sinekten nasıl kaçıyordu. ne oldum dememek lazım fln asldjqlksjda uyku hastalığı ölüm için çok güzel bi yol gibi geliyo bi uyuyosun acısız ferah bir ölüm anflkasjd tabikide işin şakası bir yana afrikada -tedavisi olmasına rağmen- bu şekilde ölüp binlerce insan var. Hastane bulamadıkları için ölüyorlar. aslında onları öldüren parazit değil, parazit uyutuyor; uyuduğu süre boyunca yemek yiyememek ve su içememek öldürüyor.
Munzevii 373 YIL ÖNCE0YANITLA
FeeLucky
Bence bu fotoğraflar yeter de artar bile dostum, her neyse güzel bir konuya değinmişsin aslında ben de munzefi beye katılıyorum uyku vesilesiyle ölmek de güzel bir yol dfgdhaja bir belgeselde izlemiştim herhalde, adam afrika olması gerek orman gezisine çıktığında bir sinek ısırıyor ve lavralarını bırakıyor. O larvalar adamdan beslenerek büyüyor yani hacmi genişliyor , en sonunda sırtında delikler açıyorlar, işin ilginç tarafı bir kadının larvaları cımbızla çıkarabilmesi. Eğer dikkatsizce çekseydi larvalar patlayabilirdi ve adamın ölümüne sebep olabilirdi, şanslıymış ki kurtuldu, izlerken ben stresten ölcektim asdfghjkl her şekilde dikkatli olmak gerek kader deyip de her yere balıklama dalmamalıyız veya tedavisi var diye tedbirsiz kalmamalıyız, sağlık ciddiye alınmayacak şey değil.
FeeLucky 713 YIL ÖNCE0YANITLA
DavyJones
Teşekkür ederim. Emoji
DavyJones 493 YIL ÖNCE0YANITLA
DavyJones
Bu tür parazit vakaları yoğun olarak Afrika bölgesinde gerçekleşiyormuş. Aynen öyle söylediklerinin hepsine katılıyorum sağlıktan daha önemli hiç bir şey yok.
DavyJones 493 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Çok Güzel Bir Konu Açmışsın Ellerine Sağlık Emoji
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA