KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Imdb'den final bölümüne topluca 2 puan verelim!

PeterLore Seviye 34

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Josepine
Ama arkadaşlar kaç yıllık son izleyicisisiniz ayıp değilmi topluca felan
Josepine 521 YIL ÖNCE7YANITLA
PeterLore
Senaristlere bir tokat atmak lazım ki bir daha böyle saçma bölümler çekmesinler. mesela şu bölümün puanı 5e falan inse bir sorularlar kendilerini. İnci sözlük böyle bir çalışma yapmıştı celal ile ceren filmine ve baya etkili olmuştu. Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE3
jj ackles
bu kadar da değil artık. Burası bir fan sitesi bu ne ya! Tamam beğenmiyorsan düşüncelerini yazdın anladık. Bu hareketi yapıyorsan artık fanlara karşı haksızlık yapmış oluyorsun. Böyle olmaz..
jj ackles 561 YIL ÖNCE5YANITLA
PeterLore
Zaten benim gibi düşünen varsa tepkimizi böyle gösterelim dedim. Sen 10 puan verebilirsin. Benim puanım 1. o da değerlendirme dışı kalıyor diye 2 veriyorum. 11 sezonun içerisindeki en kötü finaldi bana göre. sen sevdiysen bir şey diyemem saygı duyarım.
PeterLore 341 YIL ÖNCE2
tactsfake
Hey millet bi oturun bir soluklanın bir sakin yav Emoji Tamam eleştirilerimiz yazalım, yeri geldimi yerden yere vuralım ama diziye de saldırmayalım.

Hep söylerim insanların " basit " kaçan bölümlerde atarlanmasının en büyük sebebi diziyi gözlerinde fazla büyütmeleri.

Oysa Supernatural özellikle 6. sezon itibariyle " eğlencelik, çerezlik " bir diziden fazlası değil ben bunun farkında olarak diziyi izliyorum olay senin izlediğin şeyin ne olduğunu, nasıl bir dizi olduğunu bilmende ve beklentilerini ona göre ayarlamanda yani.

Supernatural'dan kaliteli bir sürü yapım izledim ve bundan sonra da izleyeceğim ama Supernatural'ın yeri bende ayrıdır başka bir şey var bu dizide ben buna " samimiyet " diyorum ve bu diziyi sekiz senedir izlememin en büyük sebebi de bu.
tactsfake 841 YIL ÖNCE3YANITLA
PeterLore
Tamam da supernaturaldan nefret eden birine ver senaryo işini diziye zarar verecek en kötü senaryoyu yazsa bundan daha iyi yazar yahu.Yani hiçbir izahı yok işin. İddia ediyorum kimse de ikna edemez beni. Neden?

Bu elemanlar Tanrı'nın eli şeysine 2 ya da 3 bölüm ayırmadı mı? e hani nerede finalde Tanrı'nın eli? Tanrı geldi ne Tanrı'nın eli yahu gereksiz dedi '))

Hani nerde Azrail bilienin boşluk planı? laf olsun diye mi söyledi durdu?

Bir arkadaş konu açmış, neymiş ölüm yeri geldiğinde Tanrı'nın da canını alacakmış. Nereye alıyorsun bak Tanrı ölünce senin de kelle gidiyormuş işte?

Lucifer? Bu adam canını niye verdi yok yere mi öldü? Herkes iyi oldu 2 dakikada olan Lucifere oldu. Ben lucifer olsam. küfür ederdim ulan madem. barışacaktiniz benden ne istediniz Allahsızlar diye? Emoji

Metatron? Ne diye öldü metatron?

daha sayayım mı? Hani sezonun merak unsuru? insanlar 4 ay boyunca acaba sam öldü mü diye mi merak edecek? %99.9 ölmedi işte. Kadın niye öldürsün? onun da üstü olan insanlar var ve belliki canlı istediler Dean ve Sam'i.

Ayrıca Tanrı bunlara ceza vermemiş harflerin adamı kim ya? her şey tatlıya bağlanmış adamlar çıkıp dünyaya zarar veriyorsunuz bilmem ne. Ulan adamlar Tanrı'nın hayatını kurtardı resmen be Emoji Hem hadi diyelim ki harflerin adamları haklı karanlığı serbest bırakan büyü yapılırken neredeydiniz gafiller?

Daha sayayım mı?

Karanlık bana verdiğin şeyi ben de sana vereceğim diyerek Dean'i ailesinin yani annesinin yanına gönderiyor? Hani nerde kaldı john Winchester o aile değil mi?

Michael nerede, herkes mutlu Michael kafeste çürümeye devam.

Ölüm nerede? öylece yok oldu ve Tanrı bir kere bile ondan bahsetmedi. Bu mu konu bütünlüğü? 11. sezon boyunca ne işledilerse 11.sezon finalinde hepsini yuttular hiçbirini de konuya baglamadilar.

Daha bir sürü saçmalık var da, aklıma gelmeyen onca şey var. Bu soruların mantıklı hiçbir cevabı yok. Kusura bakmasınlar valla. Keşke şu bölüm puanı epey düşse de içlerine dert olsa biraz Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE3
didolitaa
Bence bu kadar kötü bakmayın arkadaşlar. Ben şahsen dizinin 12. sezonu yapacağına şükrediyorum ve gurur duyuyorum. Bu dizi hala devam ediyorsa bu kadar yerden yere vurduğunuz kadar değil demektir. 12. sezon hayırlı olsun Emoji
didolitaa 21 YIL ÖNCE2YANITLA
JenAkleS
12.sezonda harflerin adamlarının ihtiyarlarımı ne varmış sam i kaçırcak bunlar dean ile mary de sam i kurtarmaya çalışcak
JenAkleS 41 YIL ÖNCE0
Castiel#
seni kırmayıp 10 puan verdim : ))))

Castiel# 941 YIL ÖNCE1YANITLA
Magnitude
Ben şahsen sezon finalini sevdim o kadarda kötü değildi yani. Evrenin en güçlü 2 varlığının ölmesi saçma olurdu bence yani...
Magnitude 491 YIL ÖNCE1YANITLA
Ynsylmz
Bu kadarda değil abartmayın arkadaş olabilecek en supriz finali çıkardılar karşımıza tamam beklenti bu değildi ama o kadarda kötü değildi yerden yere vurulmayı hak etmiyor.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE1YANITLA
PeterLore
aşağı sebeplerini yazdım mantıklı bir açıklaman varsa bunlara puanı değiştirip 10 da veririm Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE0
Ynsylmz
Dizi amara ve tanrı üstüne kurgulanmadı dizinin kurgusu her ne koşulda olursa olsun aile ve kardeşliğin önemini anlatmaktı onuda başardılar ben sana istemeyeceğin kadar dizinin kusurunu anlatabilirim hatalarını anlatabilirim burdaki maksat bu değil açıklamaya gelince geçen bölüm zaten amaraya var güçleri ile saldırdılar ve başaramadılar ruh bombasını patlatsalardı ve amara yok olsaydı bu seferde herkes tanrı kendisi yenemedi yarattıkları nasıl yeniyor diye binlerce eleştiri alıcaklardı bu eleştiriden kaçmak için olabilecek en mantıklı senaryo ile sezon finaline gittiler.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE0
PeterLore
şu kadarını söyleyeyim, bu senaryoyu Türk bir dizide görsek yerden yere vururuz. Zaten eline kumandayı al, kanalları değiştir diziler hep aynı aile içi meselelerden dizi yapıyor adamlar. Aile konusunu Dean ve Sam etrafında işlesinler. Aileye çok düşkündür ise cehennemden kaçan john Winchesterın akıbetini anlatsınlar mesela. koskoca Tanrı'ya kız kardeş uydurup sonra bunları barıştırıp her şeyi tatlıya bağlamak? teoriler konusunda dahiyane senaryolar yazıyordu üyelerimiz.
PeterLore 341 YIL ÖNCE1
Ynsylmz
Senaryo o kadar dağıldı ki vasatın altındaki bir senaryoda olabilecek en iyi finali çıkardılar çok güzel demiyorum ama bu vasatlıkta saçma sapan işler arasında çıkabilecek en iyi şey çıktı adamlar o kadar daralttılar senaryoyu yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal hesabı sıkışıp kaldılar 3 ihtimal vardı tanrının ölmesi birinci ihtimaldi tanrıyı öldürseler herkes havaya sıçrardı bende dahil 2. senaryo karanlığın ruh bombası saldırısında ölmesi bu sefer tanrı yenemedi yarattığı ruhlar yendi ne kadar saçma derdi izleyiciler bende dahil.3.senaryo tanrı ve amara kafese beraber döneceklerdi bunuda kimse istemezdi ben hariç ben isterdim şimdi soruyorum bu kadar saçma ilerleyen sezonda bu final kötümü?
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE1
PeterLore
Oyumu kullandım hayırlı olsjn
toplam 380 kişi falan oynamış yoğun katılım olursa baya düşürürüz bölüm puanını Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE0YANITLA
PeterLore
teessüf ederim arkadaşlar o kadar yazdık indiren indiren 0.1 puan indirmişsiniz 9.1di 9.0 olmuş Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE0
ROWENABEA
bu kadar nefretin üzerine 12.sezonu izlememeni öneriyorum.
ROWENABEA 71 YIL ÖNCE0YANITLA
Marowit
Ama Dean onun icin bambaska bisey, metatron kimmiş bee Emoji
Marowit 211 YIL ÖNCE0YANITLA
bırcık
Ya ama en kötü bölüm değil hakkını yemeyin daha kötüleri vardı 2 vermek abartı gibi biraz
bırcık 101 YIL ÖNCE0YANITLA
tactsfake
Yorum iki :

Her fırsatta yazdığım gibi bu dizide 6. sezondan beri " ana konu hattı " ve konu btünlüğü diye bir şey yok. Boşluğa niye kimse gitmedi, Meto niye öldü, onca insan niye öldü sorusunun cevabı budur adamlar ana konu hattı yazamıyor / yazmıyor. Supernatural bir tek ilk 5 sezonunda ana konusu olan bir dizi olmuştu.

Lucifer ölü değil galibe Cas " Amara onu bedenimden ayırdı, Lucifer gitti " dedi yanlış hatırlamıyorsam.

Evet ben de Sam'in ölmediğini ve Karanlık ve Aydınlık konusundan sonra " ihtiyar " gibi birisinin, bir şeyin çıka gelmesini oldukca zorlama buluyorum zaten iyice Kurtlar Vadisi Supernatural'a dönmüş dizi bir de başımıza gizli topluluklar falan çıktı

Ha unutmadan Amara'nın kuş besleyen yaşlı kadınla iki dakka muhabbet edip iki saniyede duygusala bağlaması, 360 derece dönüp Çakiyle barışnması bana da itici geldi ama n'apalım elimizde olan şu an için bu.
tactsfake 841 YIL ÖNCE0YANITLA
PeterLore
valla 8. sezon finali çok iyidi. "The angels they are falling"

9.Sezon finali harikaydı şeytan Dean gözlerini açar.

10. zaten açık ara iyi, karanlık impalayı sarar.

7.sezon finali harika Dean arafa düşer.

6.sezon finali CAS Tanrı olur.

3.sezon finali Dean cehenneme gider.

4.sezon finali lucifer serbest kalır.

2.sezon İntikamın eşsiz lezzeti Azazel ölür Emoji

1 . sezon finali biraz sönüktü ama o kadar olur ilk sezon sonuçta.

ve 5 Emoji

peki 11. finali? Tanrı ile karanlık el ele tutuşur Emoji )) Mutlu aile tablosu Emoji tabi yapacak bir şey yok ama şu harika malzemeden bu sonuç çıkınca isyan haktır Emoji
PeterLore 341 YIL ÖNCE2
heryergri
Beklediğim tarza bir şeydi benim tamam mükemmel değildi ama SPN aile üstüne kuruldu amaç onu vurgulamak diye böyle bir şey çıkardılar*spoi* ve tamam her şey düzeldi iyi hallettik sorunu derken böyle bir şey ortaya çıkmasının amacı seyirciyi meraklandırıp 12. sezonun izlenmesini sağlamak
heryergri 61 YIL ÖNCE0YANITLA
ÜmmüW
Bence gayet uygun ve olabilecek en mantıklı finaldi bu kadar yerden yere burulmayı hak etmiyor nesini beğenmediniz ki? Geçen bölüm tanrının kendisi cadılar bilmem ne birçok güç amaraya saldırdılar ve sadece birkaç dakikalık zayıfladı sezon finalinde önceki bölümlerde Tanrının kendisi öldürememişken onun yarattıkları nasıl öldürüyor diye bir soru çıkardı ortaya ve çok saçma olurdu..
1 Puan değerlendirme dışı kaldığı için 2 veriyorum diyecek kadar saçma bir durum yok yani bence abartmayalım o kadar.
ÜmmüW 891 YIL ÖNCE0YANITLA
khal
Böyle bir konu açman hiç hoş değil
khal 291 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle