KAYIT GİRİŞ

12x19

Imagine Dragons

Nazmi Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 12B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Ravien


Çok sevdiğim oyunun şarkısını yapmış müzik grubudur . Severim kendilerini Emoji
Ravien 512 YIL ÖNCE4YANITLA
DReynolds
Demons, radioactive ve özellikle it's time şarkılarına hasta olduğum solisti sevilesi bir grup.Ayrıca Tyler Robinson için yaptıklarından dolayı tebriğimi almışlardır.
DReynolds 32 YIL ÖNCE4YANITLA
DReynolds
DReynolds 32 YIL ÖNCE3YANITLA
*J2-Dean*
Bu sayfada tanıdım bu grubu ve neredeyse tüm şarkılarını ezberledim. Özellikle Battle Cry ve Radioactive şarkılarına bayılıyorum Emoji
*J2-Dean* 552 YIL ÖNCE2YANITLA
DReynolds
Aşağılara düşmüş geleyim dedim 2 hafta önce lol oyununun 2014 dünya şampiyonası müziğini piyasaya sunmuşlar. Kesinlikle mükemmel.
DReynolds 32 YIL ÖNCE2YANITLA
DReynolds
4 Şarkıyla kısıtlamak olmaz Emoji
DReynolds 32 YIL ÖNCE2YANITLA
Emrys
Şubat ayında ''Smoke + Mirrors'' isimli albümü çıktıktan sonra kalitesine bir kez daha şahit olduk gerçekten. Hayranlarıyla bağlantı kurmayı, onlara kendi kurdukları bu dünyayı en iyi şekilde yaşatmayı çok iyi biliyorlar. ( ID takes over Hard Rock Cafe, Fan Experience - Las Vegas ) Yaptıkları şarkıların hepsi insanı kendine bağlıyor ve pürüzsüz bir ipek gibi, gereksiz melodiler olmadan harika işler çıkarıyorlar.

Böyle devam ederlerse isimleri gittikçe yükselecek eminim.
Yeni albümde şarkıların hepsi güzel denebilir ama kulağıma takılanlar; Polaroid, Smoke and Mirrors, Hopeless Opus, Release, Friction ve Dream şarkıları.
Özellikle Dream sizi gerçekten bir rüyada gibi hissettiriyor. Hüzünlü ama şefkat dolu bir rüya böyle. Bakın yine duygusala bağladım. Dinleyin bu grubu. İyidir.
Emrys 122 YIL ÖNCE2YANITLA
Pie!
Sevdiğim indie rock gruplardan biridir, aslında genel olarak belirli bir tarzları yok kendileri, müziklerini daha çok filmler ve oyunlara ekleyerek ünlü olmayı başarmışlardır genede kalitelidirler özellikle Radioactive, Monster veya Hear Me gibi parçalarıyla bunu kanıtlıyorlar kısaca dinlenmeyi hakediyorlar yani dinleyin dinletin Emoji
Ayrıca 17 şubatta Smoke+Mirrors adlı yeni albümleri çıkıyormuş ilgililerine duyrulur şurayada bir iki tane yeni albümden şarkılarını koyayım.
Pie! 912 YIL ÖNCE2YANITLA
*J2-Dean*
Radioactive bayılıyorum bu şarkılarına Emoji
*J2-Dean* 552 YIL ÖNCE2YANITLA
Shoey
Bayılırım en sevdiğim gruplardan biridir. Tarzları çok güzel ve müzikleri inanılmaz
Shoey 42 YIL ÖNCE2YANITLA
FeeLucky
Aslında Ceren sayesinde daha fazla dinlemeye başladığım bir grup. Bence bayaa sağlam şarkılar çıkıyor gruptan. It's Time şarkılarını çok severim herkese de tavsiye ederim Emoji
FeeLucky 712 YIL ÖNCE2YANITLA
Stevejobs
Dinlediğim gruplar ın yada sanatçıların adına konu açılmasına sevindim imagine dragons linkin park evanescence artic monkeys favori gruplarım imagine dragons un en çok demons şarkısını severim bununla beraber its time ,monster şarkılarını da bıkmadan dinlerim
Stevejobs 301 YIL ÖNCE1YANITLA
mishunter
radioactive...evet bayıldığım şarkıları bu müthiş bişi
mishunter 263 YIL ÖNCE1YANITLA
jensen.
Dragons!!! ♥♥♥
jensen. 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Deusa
Çok sevdiğim bir grup:)
Deusa 182 YIL ÖNCE1YANITLA
nickiname
en sevdiğim müzik gurubudur her şarkısını keyifle dinlerim favorim radioctive bir de it s time Emoji
nickiname 281 YIL ÖNCE1YANITLA
PoisonIvy
Çok dinlediğim bir grup değil ama Demons ve Riot için yaptıkları Warriors şarkılarını severek dinlerim Emoji
PoisonIvy 631 YIL ÖNCE1YANITLA
irem_SPN
Favorilerim ;
♥Radioactive,It's Time,Demons,Monster,Ready Aim Fire,Warriors♥
irem_SPN 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Sindel
Yeri kısa zamanda Arctic Monkeys gibi olan bir grup , Demons kliplerini hasta olup ölen hayranına adadıkları içinde tebriğimi almışlardır mükemmel
Sindel 672 YIL ÖNCE1YANITLA
Kenshi
Radioactive ile yatıp kalktığımı hatırlarım bir ara. Her diziye uyuyor çeşitli videolar izledim gerçekten aşırı mükemmel geldi bana. Diğer parçaları da süper olsa da onun yeri ayrı bende.
Kenshi 903 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle