KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

İlk kez uzaylı yaratık

Auwlano Seviye 86

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Diziye uzaylılari katacaklarini hic sanmıyorum. En başından beri bundan uzak durdular ve herhangi biri yaratıklara uzaylı dediklerinde çok güldüler.
Belki popüler kültüre gönderme yapmak istediler sadece.
İlerleyen bölümlerde E.T görürsek şok dalgası yaratır ama. Bir de gif yaptım bu gerçek olursa eğer diye:)
Moliarty 972 YIL ÖNCE4YANITLA
Lucitiel
Adamın yüzünün damar damar şişmesi bana aynı 16.bölümdeki ölen Kit'in suratını hatırlattı. Bu filmden esinlenilmiş olabilir mi neden olmasın. Bizim yaratığımız uzaylı mı bu da olabilir. Supernatural'da herşey mümkün. Ama konuyu güzel yerinden yakalamışsın ellerine sağlık.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Auwlano 862 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Bayağı güzel olmuş gif Emoji
Auwlano 862 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Şu sahne tanıdık geldi mi derken hatırlayamadım ne oluyodu söyler misin ? Emoji Uzaylı olduğunu sanmıyorum türü çözülmemiş başka bir yaratık olabilir.
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Allahım hatırlamaz olaydım Emoji sağol
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA