KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

İlk defa bir Supernatural sezon finali beni heyecanlandırmadı :(

RyRo Seviye 2

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 700 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MicHael#
Kendi ipini çekiyor spn olay bu
MicHael# 581 YIL ÖNCE2YANITLA
sorgunlua
aynen..........
sorgunlua 251 YIL ÖNCE0
farukgs81
Bence güzel olmuş. Mesela Amara nın hatasını anlamış olması tanrı ile konuşmaları falan bence fevkaladeydi, bir kere bu sefer duygular biraz daha ön plana çıktı vesare vesare yani son derece farklı ve iyi bir sezon finaliydi.
farukgs81 31 YIL ÖNCE2YANITLA
sorgunlua
düşüncelerine kesinlikle saygım var ama amaranin 2 dakikada 'ya tm bn yok etmicm ı love u bro' moduna dönmesi bu dizeye basit kaçtı herşeyi 4 bölüme sığdırmaya çalışınca da final alelacele olmadımı:/ Emoji
sorgunlua 251 YIL ÖNCE0
Voldemort
Aynen sanki sezon içinde ara verilmiş gibi oldu diğer sezon finallerine kıyasla
Voldemort 731 YIL ÖNCE1YANITLA
fuentess
çünkü ölüpte geri gelmeler kabak tadı verdi sanki oyunlardaki gibi 5 canın varmış ölüp ölüp geri geliyorsun, birde tanrıyı gördünmü ooh ölsen bile tanrı geri getiriyo bu yüzden ister istemez godmode açık moddasın
fuentess 21 YIL ÖNCE1YANITLA
witchyy
ne yazık ki birkaç tık gerideydi...
witchyy 831 YIL ÖNCE0YANITLA
Marowit
Aynen ben de heyecanlanmadim pek Emoji
Marowit 211 YIL ÖNCE0YANITLA
mantar
Aslında konu güzeldi ama mahvettiler o kadar saçma şeylerle heyecan atesimizi sondurduler ki diğer hiç bir şey heyecanlandirmadi ve artık ters köşe yapmıyor dizi hala çok seviyorum asla bitsin istemem ama artık konuları iyi isleyemiyorlar.
mantar 131 YIL ÖNCE0YANITLA