KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Hopewell - Osiris'in Koltuğu

Hopewell Seviye 57

OSİRİS'İN KOLTUĞU

3 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
Antidote
Mervecim, Rozerin'in sorusuna cevap verirken 2 Fail yakaladım, hemen yüzüne vurayım soru olarak (:D);

1-)Koltuğa oturduğunu başkasından mı öğrendin ? (Şimdi başkası mı olduk, tabi yha.s (Erdi style trip)... Emoji )
2-)Benim ismim As kadroda "Andidote" mi geçiyor ben mi yanlış okudum? (Karizmayı silindir gibi dümdüz yaptın helal)
3-)Sen olmadan tadı çıkmaz forumun veya Gülay veya Erdi veya Nazmi veya Eray.Bu isimler siteyi buraya getirene kadar herkesten çok çabalamış kişiler, arka planda herkesten çok emek sarf etmiş kişiler, hareketlerinde en ufak ama en ufak kötülük veya art niyet bulunmayan kişiler.bunların emeğini yabana atanın (neyse feto tarzında sövücektim kendimden iğrendim) yine de yabana atan atıyor, ne demiş Muse- New Born adlı parçada "soulless is everywhere " ben de diyorum ki, vefasızlık is everywhere, haksız mıyım can dostum güzel insan? (Nese tribimi soru şeklinde de bağladım, sonra ceza yemeyelim Emoji )
4-)En çok yapamam dediğin bir meslek var mı?
5-)Herhangi bir Beşiktaş maçına ne zaman gidiyoruz?
Antidote 343 YIL ÖNCE3
Hopewell
Goltuğun hayırlı olsun'u okuyunca koltuğu bi an bayağı sahiplendim. My preciouuuuuuuuusssss falan diyip Gollum olacaktım adeta. Savul bacısı. Seni de oturtuciiiz buralara. Çekirdek için sağ ol çiçeğim, ben misafirin eli boş gelmeyenini severim. -,-
1- Özledim ya benim büyükbaş taklidim yüzünden hala hasret gideremedik ama. : D
2- Çünkü sen Japonsun, zeki olansın. Güçlerimizi birleştirmeliyiz. Uzatma tanışalım, ben Arif. asdfghj Sen de Mehmet. Zeytinburnu çocuğusun, deri fabrikasında çalışıyosun.sdfghj Gora izledim de bana lütfen. Şahsına münhasır bi bireysin ondan etkilendim galiba.
3- Gülay, Sude, Ali. Ali ev yapar bize Robinsonumuz olur. Gülay şefkatiyle ısıtır, yemekleriynen doyurur. Sude analitik beyniyle kollarını açıp "arkamdaaaaa bi proje yükseleceeek" diye vaatler verir ki yapar da. Her şeyi bekliyorum. İnternet bağlantısı olsa seni götürürdüm, bilgisayardan "Issız adada sizi mutlu edebilecek 10 şey" adlı konulara falan bakardık. sdfghjk Aslen ben bizim bütün grubu almak istiyorum ya. Karaborsadan bilet ayarlasan da hepimiz düşsek olmaz mı? : (
4- Yengeçlerde genelde benim Manik Depresifliğe benzettiğim o duygu iniş çıkışları var ya. Ulen iki sene olacak ben seni tanıyalı bir kere de mutluluktan troposferle kucaklaşıyorum dediğini duymadım. Genelde Yengeçler mutluluğu da mutsuzluğu da en üst düzeyde yaşıyor. Bundandır ki sen ölümüne mutsuz oluyorsun, ben ne kadar dil döksem de bir değişme olmuyor. Belki hak veriyorsun ama moralin yerinden bir milim dahi oynamıyor. Ayar ediyorsun bazen hatun ama seviyorum seni. < 3
5- Beni kime kaçıracağınız önemli. Gülay'a söyle bana olan aşkını artık itiraf etsin. "Seni abime alacağım" ayağına beni kendine alacak, bilmiyorum sanmasın. Dürüst olsun öyle gelsin, dalavereci kadın istemem ben. Aman ya bir gece ansızın gelin işte, bunlar formalite. : D
6- O Ghost Busters kılıklı abiler, Garth -sevmiyorum dövmeyin- Bunlara bir ısınamadım.
7- Düşündüm. Yetenekli de sayılırım. Ama sen onun eğitimi nasıl biliyor musun? Psikolojiyi bırak PDR okuyanların neler çektiğini görüyorum. Ben sivil yönlendirici olayım yeter bea. Ayrıca içimdeki Güzin Abla mütevazi bir insan, kendi halinde güne gider, örgü örer, çay içer. "İlle de tahtım,ille de tacım!" demiyor yani. : D
8- Benden öyle bir istekte bulunup da başkasının hikayesine "yb n zmn?" "hdi yz" "yeter ama yni blm n zmn glck!!!" "gzl yaaa" tarzında yorum yapanlar olunca geliyor tabi.
9- Allahın yok mu Sinömmmm?!?!?! Biz onları kaçırsak yapacakları ilk şarkı "PROZAC" olur. Birliktelikten 1 ay sonra onsuz yapamaz olacaklar çünkü. sdfghjkl Yalnız ikisi de Oğlak. Burç uyumlarımız da mükemmel. 4 evetle uğurluyorum bizi.
Video içinse yorumum ; ğağağağağağaağaaaaaaa! Ed süt dökmüş kedi gibi yavrum, kendi ütopyasında efendi efendi çalıyor. Mike amcanın sesi ve eseri güzel olsa da kocaman egosuyla olmasa da olur bence.
Gevezelik yaptıysam -ki yaptım- affola! Sorular için teşekkür ederün bacısıı. : D
Hopewell 573 YIL ÖNCE3
Hopewell
Oleeeeeeeeeeeeey! Emoji
1- Benim belli bir rutinim yok yavrusu. Bu aralar tatildeyim , yalnız olduğum için canım hangi saatte istiyorsa o zaman uyanırım. Temizlik yaparım. Aklıma gelirse bir şeyler yerim. Sonra ya okur ya izlerim, saatlerce. Akşam yemek yaparım, arkadaşlar gelir, ikiz gelir. Onu yedirir, içirir, yatırırım. Sonra oturur okurum, belli yazar arkadaşlarım var onların yazdığı yeni bölümleri yorumlarım uzun uzun, eşref saatimse blog yazarım. Sonra da bir yerlerde sızarım. : )
2- Olmadığım her ne varsa beni onlarla itham etmeleri üzer. Özellikle yakınımsa ve beni tanımadığını düşündürecek şeyler söylüyorsa inanılmaz kırılırım.
3- Bunu bilmiyooruuum kıvırcığım. İnsan nelere dayanıyor ya.
4- Aaa güzel demişsin. Egoya inanılmaz laf ederim, yakın çevrem bilir. Bak -bunu yazınca da Kartal gibi hissettim Emoji - egosuz insan aslen olamaz çünkü ego = ben demektir. Bahsettiğimiz şey aslında özgüven fazlalığı. Özgüvenin gerçekten yakıştığı insanlar var. Ama hayata dair dişe dokunur bir amacı, isteği olmayan insanlar özgüven patlaması yaşıyor ya deliriyorum. Bana göre insan acizdir, güçlü olduğunu sanan bir aciz. Buna göre sen hala neyin mücadelesini veriyorsun kendince? Bildiği kadar konuşmalı insan. Yapabileceği kadarını söylemeli. Cahilin egosu inanılmaz rahatsız ediyor beni. Ki çok pis bozarım öyle tipleri.
5- Bir zamanlar hayatıma aldığım insanlardan ötürü inanılmaz pişmanım. Ama "beni ben yapan" şeylerden biri bu olduğu için hem keşke hem iyi ki'dir bu insanlar. Saflık iyi olduğu kadar kötü şey de azizim.
6- Yok bebeğim, kırılmadım hiç öyle hatırlayacak kadar.
7- Yengeçliğine ve kucuman kalbine veriyorum Kıvırcığııııııım. Ama tabi biz kalbinin yumuşak köşelerindeyiz, ondan böylesin. Emoji
8- Hayır pişman değilim tabii ki yavrucuğum. Bir daha olsa bir daha kabul ederim merak etme. Koğuşunda tepede parlayacağım hep. Ders çalışırken felan elantrik gitmesin boşuna geceleri ben ışık ederim sana. Sabah da şarja takarsın, gece batarya zayıf uyarısı vermeyeyim. Güneş enerjisi ile çalışanım çıkacakmış benim seneye dfghjklş
9- Kırgınlık döneminde bekledim ya, bir toplu taşıma araçlarını bir de seni bu denli bekledim diyebilirim. Zaman tanımak istedim. En son ben yazmıştım. Sakinleşince sen gelirsin konuşuruz diye bekledim. Sonra dayanamadım tabii. Aklımdaydın tabii hep.
10- asdfghjklşi Gülay ya Emoji İnsanlığa gidene binerim. Sevdiklerim de insansa onlara da ulaşmış olurum. İnsanlar çok şükür. Emoji
11- İç seslerine kurban yaaa Emoji asdfghjk baya güldüm okurken. Sen olmak gözel bir duygu elbet. Sude'nin sorusunda seni tiyatro oyunu için betimlemiştim. Get bak aynı öyle sen gibi hissetmek.
12- Telefon -çekmez herhalde- , deansamad , sigara.
13- Sevgi bebeğim. Aşk iz bıraksa da geçiyor ama sevgi kalıcı. Kıyasla en azından.
14- Dost. Sevgili illa ki oluyor. Sevgili olmadığı zaman yaslanacak bir ağaç gerek.
15- Yok. Beklentilerimi o kadar yüksek tutmayı bıraktım. Realist olmak gerek.
16- Bu ara yok canım. Ara ara temizlik yapıyorum çünkü. Emoji
17- Zor oldu be. 5 yıl olacak biz tanışalı yoksa oldu mu? Lise sonduk işte. Yerin çok ayrı ya. Gerçekten. Mesafeler engel olmadı hiçbir şeye. Sonsuz bir deniz, bazen o bayıldığım yeşil ağaçların sık sık dizildiği güvenli bir orman, bazen de ketum bir kaleydin benim için. Duygusal kelebeğim. Genelde bana derler aklıselim ya da zeki diye ama en büyük eksim fevriliğimdi. Sen düşünüp konuşur, düşünüp öyle hareket ederdin. Tamamlıyorduk yani. Aşırı değildin, olduğun kişiydin. Mütevaziydin, çılgındın, marjinaldin, sana vurulma sebeplerimden biri budur. Maşil, yevi felan. Kafa dengiydik. Ki zor bulunur. Ben en başından beri açık kitap gibiydim ama sen de kendini açınca aşkımız alevlendi. Emoji Ben insanlara güvenmem. Ama sen insanın sırtını yaslayabileceği fedakar, almaktan çok kendinden bir şeyler veren, güvenilir, TAM ANLAMIYLA bir arkadaşsın. SEVİYORUM ULEN! Yazarken bakıyorum da ne desem eksik kalıyor. Ben sana bir ara bir mektup yazayım hatırlat. Burada fazla ortalık yerdeyiz ve şu an tepemde Onur ve Ender tepemde bana bir şeyler anlatıyor, kafamı toplayıp yazamıyorum. : D
Bebeğim anlamlı sorulardı teşekkür ederim. Beyler tepemde iki dakika sussa daha hoş cevaplar verebilirdim, kusuruma bakmayacaksın artık, bakamazsın, ne kusura ne başkalarına, yassah!
Hopewell 573 YIL ÖNCE2
Gülay_J
Demek ki neymiş ? Benim sana oy vermemem gerekiyormuş. O kadar yazdım oturamadın. Bu sefer hiç bir şey yazmadım, oturdun.

Sorularımı yolda giderken yazıp ekleyeceğim.

Geç olsun güç olmasın diyelim. Öncelikle hayırlı olsun canısı. Ve sonunda diyorum. Emoji  

*Simcik Merve'nin rutin bir gününü anlatır mısın ?
*İnsanların senin hakkında ne düşünmesi seni üzer ?
*İnsanlar bana şunu yaparsa kaldıramam, çok üzülürüm dediğin ne var ?
*Ben bir ara "Bazıları sadece egodan oluşmuş. Üstlerine insanlık giymişler." diye bir şey demiştim. Bu söz hakkında ve ego hakkında ne düşünüyorsun ?
*En çok pismanlık duyduğun şey nedir ?
*Gülay sen şunu yaptın. Hiç iyi olmadı , kırıldım dediğin olaylar var mı ?
*Sonracıma sana ve Sude'ye hep ormantikim. Bunun hakkında ne düşünüyorsun ?
*Sonracıma yine sana bir teklif etmiştim. Kabul etmiştin, pişman mısın koğuşumun yıldızı ?
*Aramızda geçen kırgınlık döneminde ne düşündün ?
*2 otobüs olsa biri sevdiğine diğeri ise insanlara yardım etmeye gitse hangisine binersin ? -Evet soruları otobüste yazıyorum-
*Rozerin'e canım yazınca Gülay gibi hissettim demişsin. Ben olmak kötü bir duygu mu ? Tamam açıklama yapma, istemiyorum. Tamam yağğğ deme bir şey anlatma, dinlemek istemiyorum. Bu hoş sözlerinle beni kandıramazsın. Ya hayır ağlamıyorum gözüme soru kaçtı. Tamam sakinim. Ya da sakin falan değilim ya. Niye sakin olacağım ? Nys bn bişi dmyrm .s .s .s
*Bir adaya düşsen yanına almayacağın 3 şey nedir ?
*Aşk mı sevgi mi ?
*Hep sorulmuştur. Ben de sorayım. Dost mu sevgili mi ?
*Bir gün karşıma öyle biri çıkacak ki beni tamamlayacak, ruh eşim olacak. Diye bir düşüncen var mı ?
*Hayatından çıkarmak istediğin biri ve ya birileri var mı ?
*Evet soruyorum. Benim hakkımda düşüncelerin nelerdir ?

Bir sürü hazır sorum var. Ama şimdilik bu kadar. Emoji
Gülay_J 643 YIL ÖNCE2
Hopewell
Asdfghjklşdsjhajklşidlş Eraaaaaaay Emoji
Selam çocuuum, oj geldin bea.

Sorulara bakıp ne güldüm ya. Unutma unutturma! Emoji

1- Kıymalı pide iyidir, AP de iyi yapar ama ben kaşarlı seviyorum can.
2/3- Afiyet Pide'den daha iyisi var ama o bizim gönüllerimizin pidecisi, bıyıklı ustaları, bu dünyadan değilmiş gibi davranan çırakları, telefona bakan agresif çalışanı, yılda 345367283 kere bize gelmesine rağmen her seferinde bizim merdivenin değil öbür merdivenin başına gidip aval aval havalara bakınan motorcusuyla beraber paket halinde seviyoruz onları. Emoji
4- Aylar oldu ya bayağıdır gitmedim. Özlemişlerdir beni. dfghjklş
5- Kuyum Pide var bi de. Onunla da aşkımız senelerdir sürüyor ama sürüncemeli biraz, ayrılıp barışmalar oluyor sürekli. Emoji

Özel soruların için teşekkür ederim yavrum, Reyizler grubu olarak İzmir'e gelince götürücem sizi Afiyet Pide'ye. Son olarak AP candır, gerisi hezeyan diyorum efem.
Hopewell 573 YIL ÖNCE2
ErdiDSC
Ben geldiim

-Bence Afiyet Pide yerine Bon Appétit Pide olsa daha marjinal bir ismi olurdu dükkanın. Sen ne düşünüyorsun?
-Afiyet Pide'nin manyak çalışanları Hannibal ayarında mı? Yoksa Gaffur tarzı manyaklar mı?
-Afiyet Pide'nin logosu-simgesi ne? Bu mu?
-Bir pidede olması gereken 3 özellik?
-"Pideye pide demem, Afiyet Pide'den olmadıkça" sözünü kim söylemiştir?
-Seni yine pide almaya gönderdikleri bir günde, pideleri alıp eve dönerken hiç "2 pide aldım eve gidiyorum, biri büyük biri küçük 2 pide aldım." moduna girdin mi?
-Afiyet Pide'nin manyak elemanları seni tanıyor mu?

Teşekkürler. Forever Afiyet Pide!
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE2
Hopewell
Teşekkür ederim sayın Aslan.
1- Fobilerim yükseklik ve yılan.
2- Mitoloji ile ilgili filmlere BAYILIRIM.
3- Tarot Falı bakılırken gördüm, pek bir numarası yok gibi geldi. Gerçekten bakılmak istenirse enteresan şeyler olduğu konusunda bir şeyler duydum. Uzak duruyorum. Burçlar güvenli bölge.
Ben teşekkür ederim asıl. Emoji
Hopewell 573 YIL ÖNCE2
Hopewell
Sağ ol bitanem. Emoji
- Gönlünü müsait bir vakitte alacağım, alıcam dediysem alırıııııııııın.
- Bir jest yapacak gibiyim bu ara, içimden bir ses öyle söylüyor.
- Siz derken? Ben ve iç seslerim mi? Biliyoruz tabii ki. Emoji Uygulamalı halde hem de ve mesaj alındı kardeşim, emin olabilirsin. Öpüyorum bal yanaklarından. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler. Emoji
Hopewell 573 YIL ÖNCE2
Marla
Bi vuhuuuu da benden Emoji Hatta bende vuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Emoji Senin de dediğin gibi koltuğa oturman için Gülay'ın oy vermemesi benimde vermem gerekiyormuş. Diyorum dengeliyoruz birbirimizi diye, Ying- yang gibiyük mübarek Emoji Neyse hayırlı uğurlu olsun dud, sorularıma geçiyorum Emoji

-Eğer bir kitap/film/dizi içerisinde yaşama şansın olsa bu hangileri olurdu?
-Farzet ki ben ve Gülayla bir tiyatro oyununda oynayacaksın. Bizim için nasıl roller hayal ediyorsun (kendin dahil ) ve ne tür bir oyun olsun isterdin ?
-yabancı bir ailede doğmuş olsaydın isminin ne olmasını isterdin?

şimcülük bu kadar, acelemiz yok yavaş yavaş sorarım Emoji Ha bir de en güzelini sona sakladım.

-Merve beyaz deseneeeee deseneee deseneee. (holigan stayla okunacak)
Marla 363 YIL ÖNCE2
Spn1905
Yine ben
1. Sonunda pişman olacağını bildiğin halde yaptığın bişey oldumu? Ya da yaparmısın?
2. Seni çok etkileyen, garip, unutamadığın bir rüya gördün mü hiç?
3. Karamsarlığa çabuk kapılanlardınmısın? Yoksa hep pozitif düşünmeye çalışanlardan mı?
4. Herşeyden bıkıp usandığın, yolun sonu dediğin zamanlar oldu mu? Olduysa nasıl kurtuldun? Olmadıysa sürekli pozitif kalmayı nasıl başarıyorsun?
5. Saçma sorular üretmekte üstüme yoktur. Keşke bunu sormasaydın dediğin bir soru? (Hepsi öyledir ama içlerinden birini seç işte)
6. Ya da bu soruyu asla cevaplayamam, keşke kimse sormasa dediğin bir soru var mı? Varsa söyle, ben sorayım
Spn1905 903 YIL ÖNCE1
ErdiDSC
Ablam sen ne ara beşiktaşa döndün WQ:EQW:E:QWE:QW:Eq Neyse sorulara geçek:

-Hannibal ilk sezon hakkındaki düşüncelerin?
-Hannibal ikinci sezondan beklentilerin?
-Hannibal Lecter karakteri hakkında neler hissediyorsun? (istersen filmleri istersen diziyi baz al, istersen ikisini birden)
-Türk aktörlerden 'Bundan Hannibal olurdu he' diyebildiğin biri var mı?
Evet teaser'da ki "Hannibal, Hannibal, Hannibal, Hannibal" sözünü dört Hannibal sorusuyla sembolize ettiğime göre diğer sorulara geçelim:
-En beğendiğin Türk dizisi?
-Seni en çok etkileyen film?

to be continued..
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE1
sleeper
hoppp beşiktaş mı dediniz? Emoji soru şeklini değiştirelim oyleyse.

- kedini kartaliçe olarak görüyor musun?
- bu sene neyapcaz sence?
-rap demişken bir ara bende merak sarmıştım. eskilerden cartel ve ayben hakkında ne düşünüyorsun?(başka kişiyi hatırlamıyorum Emoji )
sleeper 713 YIL ÖNCE1
Spn1905
Geldim yine

1. Dünyadaki herşey bilen (türkçede bilge deniyor sanırım, tam emin değilim Emoji ) birine sadece 1 soru sorma şansın olsa ne sorardın?
2. Blog yazıyormuşsun. Ne yazdığını bilmeden soruyorum, yaşadıklarını mı yazmak daha zordur, yoksa yaşamak istediklerini mi?
3. Hayatda kuralların varmıdır? Varsa bir numaralı kuralın nedir?
4. Hiç bir zaman bitmeyeceğinden emin olduğun bişey var mı?
5. Soru sormak mı cevap vermek mi daha eğlenceli?
Spn1905 903 YIL ÖNCE1
Marla
Allah cızırtını vermeye Nevaeh ne hemi ? Emoji Neyse buna şükür Emoji

İnceyi görmüşsün tebrik ediyorum Emoji Ayrıca harbiden sen ne zaman Beşiktaşlı oldun ? Kim vesile oldu ?

Bir de neden Eleycah ?
Sence en orjinal özelliğin ne ?
Televizyondaki yarışmaları düşündüğünde aralarından hangisine katılmak isterdin ?
Marla 363 YIL ÖNCE1
Gülay_J
Duygulandım beee ! Gözlerim dolduğğ ! İçimdeki ormantik kımırdandı. Emoji Tabii ki de devam ediyorum. Emoji

*Tut ki bir gün İzmir'e geldim çat kapı. N'aparsın ?
*Her şeyden vazgeçerim, ama şu huyumdan vazgeçmem dediğin bir huyun var mı ?
*Ne tarz giyinmeyi seversin ?
*Seni en mutlu edecek hediye ?
*Sana yolladığımız hediye hakkında düşüncelerin ?
*En sevmediğin insan tipi ?
*Şu tarz insanlara hep özenmişimdir dediğin insan tipi ?
*Hayatının kitabı, filmi, dizisi ?
*Meslek değiştirecek olsan hangi mesleği seçerdin ?
*Hayatında değiştirmek istediğin bir şey var mı ?
*Benim bir kaç yazı mı okudun. Ne düşünüyorsun ?
*Ayrıca pek kimsenin bilmediği şeyleri bilmek nasıl bir duygu ?
*Sana çekmiş olduğumuz video ve diğer videolar hakkındaki düşüncelerin ?
* Yeşim'le ne zaman takipleşmeye başladınız yeaaa ? Emoji

Cut. Emoji
Gülay_J 643 YIL ÖNCE1
Spn1905
Boş zamanıma denk geldin canısı, canın sıkılana kadar soracağım -.-

"Ben o konularda içsesimle/ruhumla
konuşuyorum."
Güzelmiş. Herkes başaramaz bunu.

1. İntihar hakkındakı düşüncelerini ala bilirmiyim?
2. Çocukluğundan beri çok isteyipte yapamadığın birşey var mı?
3. Öğrencilik hayatın (okulda) eğlenceli mi geçti, yoksa hep 7/24 ders çalışan tiplerdenmiydin?
4. Sevdiklerin için kendi hayallerinden vazgeçermisin?
5. Bide burdaki üyelerde en merak ettiğim, sormak istediğim soru: kendi kafasına göre yaşayanlardınmısın, yoksa "el alem ne der?"cilerden mi?
Spn1905 903 YIL ÖNCE1
Antidote
Hayırlı olsun,

1-)N'aber?
2-)Nasılsın?
3-)İyi misin?

Bir kerede cevaplayabilirsin Emoji
Antidote 343 YIL ÖNCE1
J0hnN4sh
Merhaba hayırlı olsun.
-Supernatural izlemeye nasıl başladın? Biri mi tavsiye etti yoksa adı mı ilgini çekti yoksa şans eseri mi gördün?
-Supernatural'dan daha güzel bir dizi izledin mi?
-Bilgisayar oyunları oynar mısın? Oynarsan hangilerini?
-Son olarak ta; y=1/(1-x^2) denkleminin grafiğini çizebilir misin? Emoji

(son soruyu cevaplamasan da olur sanırım Emoji )
J0hnN4sh 223 YIL ÖNCE1
Bobby
Selamlar hanfendi, ben celdum.

1-Kıymalı pide hakkında düşüncelerini alalım?
2-Afiyet Pide'den daha iyisi var mı?
3-Afiyet Pide hakkında düşüncelerin?
4-En son ne zaman gittin Afiyet Pide'ye?
5-Afiyet Pide dışında tercih ettiğin başka pideciler var mı?

Bence bu sorulardan sonra bir Afiyet Pide'ye uğra abla. Emoji Teşekkürler. Emoji
Bobby 763 YIL ÖNCE1
ErdiDSC
part 2:

-ndn bn ya anltsna braz .d.d
-Egoist bir yapıya sahip olduğumu düşünüyorum, ve yamulmuyorsam sende bir keresinde bana "bende egoistim" tarzı bir şey demiştin. Bu başakların genel özelliği mi yoksa ikimize mi denk gelmiş qWE:WQ:E:QWE:WQ:
-Olayı her yönüyle tartmadan kendi yargılamasını yapıp,vardığı sonucu sonuna kadar savunan kişiler hakkındaki düşüncelerin?
-İnsanlar kolaylıkla manipüle edilebilir mi? (manipüle etmeye çalışan Hannibal değilse tabi)
-Ablacığım soru sorulmuşsa şimdiden affola, forumda şu ana kadar 'unutamayacağım' dediğin bir anın var mı? İyi veya kötü.
-Zeka mı insanı geliştirir, yoksa insan mı zekasını geliştirir? bu nasıl soru lan qwE:QW:EQW:E:QW

to be continued ablam öpüldün qw:EQW:E:QW son olarak:
"I never feel guilty eating anything."
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE1
Daha fazla yükle