KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Hobbit: Smaug'un Viranesi

Jerk Seviye 33

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
LİKEMGMT


;)


seleltör Emoji Emoji
LİKEMGMT 723 YIL ÖNCE2YANITLA
gkcegg
Purfeeektttttttttttttt.Harika.Muhteşem.B-A-Y-I-L-D-I-M.
gkcegg 434 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Anlamıyorum ben bu insanları top 250 de hobbit 174.sırada yakında çıkacak nerdeyse.İlki çıktı bile.Ne bekliyorlar hiçbir fikrim yok film her türlü dört dörtlük.Nasıl vol-i,üç salak gibi hiç bir önemi olmayan hatta top 250 yi hak etmeyen filmler hobbit i geçiyor şaşıyorum.Beklenmeyen yolculuk top 250 de yok bile.Yüzüklerin Efendisi gibi bir başyapıt bile ilk on da değil en azından hepsi değil.Baba,dövüş kulübü,kara şovalye falan bayağı iyi filmler ama yüzüklerin efendisini geçecek kadar değil.Çok saçma bir şey.Eminim ki bu yı oscar da kazanamayacak ilkinde olduğu gibi.Ben bu insanları çözemedim.:/
Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
Saydığın filmlerin (baba, dövüş kulübü ve kara sovalye) hayran kitlesi baya fazla yapim yıllarıda eski. bide her yaş grubuna hitap edebiliyor. Yani listenin çokta önemi yok takma listeye girmemiş muhteşem filmler var.
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Aynen öyle ama yine de insanı sinirlendiriyor.Gerçi ben zaten benim beğendiğim filmleri herkesin beğenmesini istemem.Bir bakıma iyi oldu kimse sevmesin bana kalsın.:D
Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA
Zafi
Gidip LG IMAX 3D ile seyrettim. Film özellikle bu sistem için yapılmış, o yüzden 3d'nin tadını tam anlamıyla alıyorsunuz. Daha ilk sahnede evimdeymiş gibi hisettim resmen. Kitap uyumu, senaryo felan belki tartışılır ama şimdi değil. Müthiş yapmışlar. Gidin izleyin efenim.

Fıçı sahnesi orjinali gibi değil ama çok daha iyi olmuş. İzlediğim en iyi aksiyon sahnelerinden biriydi. Bildiğin elfler orklara, orklar cücelere, cüceler hepsine... Emoji
Zafi 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Oldu mu şimdi Hilal? Emoji Bu başlığı benim açmam gerekiyordu.Hobbit,orta dünya benden sorulur.Hobbit diyince ben.There and Back again i kimseye vermem ben açıcam o başlığı :d :d:d:d Çok iyi olmuş teşekkürler paylaşım için arkadaşım.
Bu filme diyicek kelimeler bulamam o yüzden yorum yapmak istemiyorum çünkü kelimeler kifayetsiz.:)
Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Harikulade bi film muhtesem.. Son sahnede i'm the fire, i'm the death... bittim
Auwlano 864 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
saatler kaldı sinema seansına vakit geçmiyor tenefus zilini bekleyen öğrenci gibi hissediyorum kendimi Emoji
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
Clarkent
Bugün sinemasına gittiğim tam anlamıyla harika ötesi film. Diğer bölümünü de sabırsızlıkla bekliyor olacam :d
Clarkent 294 YIL ÖNCE0YANITLA
TubaWin
izlediğim en güzel 3D filmdi bunun için özel olarak uğraşmışlar ve efektlerde çok iyiydi.
TubaWin 124 YIL ÖNCE0YANITLA