KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Hiç bu yönden düşündünüz mü?

HolyDemon Seviye 90

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
İnsani tüm cümleler pişman edebilir eğer kalpten gelmiyorsa. Ondan nefret ettiğini söylersin pişman olursun belki. Ama onu sevdiğini söylersin kalpten belki kırılırsin belki yikilirsin ama asla pişman olmazsın.
Önemli olan söylemek yada susmak değildir. Önemli olan onu dudaklarının mi yoksa kalbinin mi söylediğini bilmektir
Moliarty 972 YIL ÖNCE4YANITLA
AjanSmith
Beni en çok söyleyememek mahveder kafanda planlarsın yüzlerce kere yaparsın söylersin o cümleyi ama onun yanına gelince dilin sanki mühürlenir hiç birşey söyleyemezsin ve o cümle beynini kemirir durur.
AjanSmith 132 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Düşünelim bakalım, duruma göre yani göreceli bir kavram bu bazen söylemek kötü bazende söylememek mesela ben ağzıma geleni söylerim çoğu zaman bunun yüzünden bir kaç kere başım yandıda. Ama bana kalırsa her zaman içinden geleni söylemek en iyisidir, söyleseydim nasıl olurdu acaba düşüncesi siz ölene kadar beyninizi kemireceğine şansınızı deneyip söyleyiverin gitsin. En fazla ölürsünüz.
Pie! 912 YIL ÖNCE1YANITLA
mübeccel
Tamamen konuya bağlı tabi ki ama ilerde keşke söyleseydim diye pişman olacaksam hiç durmam gider konuşurum Emoji
mübeccel 162 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Hangi yönden düşünsek hep aynı.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
Kısa ve öz yani yusuf.
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0
Yusuf
Aynen abla kaybetmek bize mahsus.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0
HolyDemon
niye yaaa böyle karamsar düşüncelerini resetle güzel şeyler düşün canım kardeşim
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1
PsycoGirl
Bir şeyi söyleyip keşke söylemeseydim demek.
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
jcksprrow
bence bir şey söylemeyip keşke söyleseydim demek çok daha ağır geliyor insana. çünkü o söylemediğin şey içinde büyüyor ve bu bazen insanı yiyip bitiriyor.
jcksprrow 232 YIL ÖNCE0YANITLA
jivel
Söylediklerinden pişman olmamak için bin düşünüp bir söylemeli insan büyüklerimizin dediği gibi, bunun tek çözümü budur. Lakin, söylenmeyen yada söylenemeyen şeylerin pişmanlığına çare yok be. Dudu Peri hanım teyze gibi zamanı geri döndürme yeteneğimiz yok maalesef, o an söyledin söyledin, söylemedin yapacak bir şey yok. ''Of ulan keşke şunu şunu da deseydim, mosmor olurdu kappe.'' dediğim zamanlar çok oldu, halen daha olmaya devam ediyor. Çaresi de yok bunun. Söylediğinden pişman olmak söyleyemediğinden pişman olmaktan kat be kat daha iyidir, neyse öyle bir şeyler işte.
jivel 872 YIL ÖNCE0YANITLA
Ellashev
Soylemek icim bir firsatimiz daha olabilir ama soylenmis bir sozu geri alamayiz. Boyle dusununce geri alamamak daha kotu geliyor. Ama istisnai durumlar olur elbet Emoji
Ellashev 102 YIL ÖNCE0YANITLA
Misha#
Yani ikiside kotu bi durum.Soyleyip hic geri alinamayacaklar var birde soylemeyipte icinde tuttuklarin Emoji Soz agizdan cikar elbet geri alamazsin,donusu yoktur ama soylemeyip icinde tutmak daha zor.:)
Misha# 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Sast
Iyi hisler soylenmeli kotuleri soylenmemeli pisman olmak insanin fitratinda var cokta saapmamak lazim
Sast 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Brave
İki günlük dünyada yaşıyoruz, söyle gitsin bence. Max rezil olursun unutulur o da ama söylemiş olursun içinde kalmaz Emoji
Söylememek daha kötü
Brave 882 YIL ÖNCE0YANITLA
nnurselin
Ben söylememeyi tercih edenlerdenim hep geride duran tiplerden söyleyip rezil olucağıma ya da karşımdakini üzeceğime içimde tutmayı tercih ediyorum. Ki zaten eğer olay sizi gerçekten çok etkilemişse beyin devreden çıkarak tamamen kalbinizle içinizdekileri dökmenizi sağlıyo bunu düşünmeye gerek yok akışına bırakmak lazım.
nnurselin 692 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
evet doğru katılıyorum bazende mantığı da kullanmak gerekli
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
mnemrl
İkisi de kotu bir durum ama söylenen sözlerin geri alınamayacağını düşünmemiz gerek.
mnemrl 692 YIL ÖNCE0YANITLA