KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Herkül: Efsane Başlıyor (The Legend Of Hercules)

Flame Seviye 59

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Marla
Film güzeldi hakkını yemeyeyim, efektleri ve oyunculukları beğendim ancak filmin mitolojik yanını eksik buldum. Bir mitoloji aşığı olarak beklentim yüksekti belki de bilmiyorum. 3D izleme imkanım olmadığı için izleyemedim(bknz : Ezik şehir amasya ) , belki 3D izleseydim daha çok içine girebilirdim filmin bu yüzden izleyecek arkadaşlara bende 3D izlemelerini tavsiye ederim.

Paylaşım için teşekkürler Emoji
Marla 363 YIL ÖNCE1YANITLA
LordMaxim
Bugün izledim de boşuna o kadar para harcayıp film çekmişler. Herkül yukarı bakıp "Zeus onların evlerine şimşekler salsın" deseydi de olurmuş.
LordMaxim 294 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
benimle ne alakası var Emoji ikinci sınıf filmlerin ikinci sınıf oyuncusunun tipi için izlemiyorum ki ben Emoji
sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Clarkent
Çok istiyorum bu filmi izlemeyi fragmanı bile harikaydı Emoji
Clarkent 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Dr.Owl
Aynı şekilde bende fragmanı çok fena gözüküyor. Emoji
Dr.Owl 554 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Sinemaya gitsem verdiğim paraya acırdım filmden sonra. Extra bir beklenti içinde olmalıyım ki filmi çok kötü buldum.
aryemu§ 493 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Bütün eski yunan mitolojisinde(herkül roma mitolojisiydi sanırım yunan mitolojisinde herakles) adı geçen kişiler teker teker yeniden filme alınıyor. üstelik ufak tefek ayrıntıları çıkarırsak mitoloji ile alakası kalmıyor. umarım bu filmde mitoloji ile olan bağlantısı yapımcıların kafasına göre değilde bildiğimiz mitoloji üzerinden gider.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
Sırf Liam mcıntrye için bile izlenir ki efektler harika teaserş izledim
TheKing 894 YIL ÖNCE0YANITLA
hassanTR
aslında çok merak ettiğim bir filimdi ama artık izleyesim kalmadı teşekkür ederim Emoji
hassanTR 53 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
hiç beğenmedim oldu bittiye getirilmiş film. alışılmış dövüş sahneleri vardı artık bunları 2005 ten beri her filmde görüyoruz. mitoloji ilede kullanılan isimleri çıkarırsak pek alakası yok. şöyle ki zeus un alkmene a kocası kılığında görülmesi gerekiyordu. Hebe mitolojide tanrıçadır burda insan. hebe hiç dünyada bile olmadı olympos ta evlendiler. mesela filmin adı "efsane başlıyor" ise hebe den önceki evliliği, eşini oldürmesi ve 12 görevi nerdedir. bu nasıl başlangıç. nemea aslanını öldükten sonra postunu sadece kendi pençelerinin yüzebileceğini sanki doğuştan biliyormuş gibiydi ki bunu aslan öldükten sonra athena anlatıyordu. athena nerde? bunlar dikkate alınmayacaksa niye herkül koyuyorsunuz filmin adını be. ayrıca abisi olarak gösterilen adamı da tam bir ezik yapmışlar. olum sen kral çocuğusun bak joffrey e.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
damla_oz
Gitmeyi düşünüyorum ,çok merak ettim yorumlardan sonra
damla_oz 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Giden arkadaşlar tam tat alamamış, gitsem mi gitmesem mi gerçekten arada kaldım. Emoji
Kenshi 903 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Bugün geldi sinemalara koşa koşa gittim izledim. Bu filmin bir serisi olacağını düşünerek izledim ki zaten öyle görünüyor. Eğer serisi gelmezse konusunun eksik olduğunu düşüneceğim. Efektler ve oyunculuk müthişti. Ne aşırı mitolojiye kaçılmıştı ne de aşırı bir savaş filmi tarzında olmamıştı. Bunu da beğendim. Gidecek arkadaşlara tavsiyem film 3D olarak gösterime geldi. Bu konuda gideceğiniz salonu iyice araştırmanızı öneririm ki benim bugün ki yaptığım tercihin çok yanlış olduğunu gördüm. Gittiğim yer Ankara CEPA Cinemaximum Sinemasıydı.Salonda kolon vardı ve 3D kalitesi berbattı zaten bozuldu falan onu yapmak için tekrar bir ara verdiler şaka gibi bunu birde Optiumumda görmüştüm. Seansına yetişebilsem hep tercih ettiğim Kentpark Prestige Sinemasına gidecektim orası bir harika ona göre Emoji .
Flame 594 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülay_J
Gideli baya oldu da anca yeni yorum yazabildim. Filmin ilk yarım saatini kaçırdım, ama evet mitolojik yanını ben de eksik buldum. Daha fazla gözüm aradı mitolojiyi. Kellan'ı teee Twilight'tan beri severim. Oynadığı her filme de giderim ki son dönemlerde Mitolojik filmlerde oynuyor. Bakınız, Immortals 'daki Poseidon. Emoji Umarım devamı gelir ki geleceğe benziyor. Daha fazla mitoloji görebiliriz. Emoji
Gülay_J 643 YIL ÖNCE0YANITLA
Voldemort
Senaryo biraz eksik geldi onun dışında güzeldi
Voldemort 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel'm
Kellan Lutz kaslara bittim Emoji filmde iyiydi bence Emoji
Castiel'm 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
olaylar çok hızlı gelişti bi kaç sahne iyiydi
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA