KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Hayvanları Koruyalım

Freedom Seviye 48

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Reyiz zaten "mini mini bir kuş" şarkısıyla bize ne kadar hayvansever olduğunu gösterdin, bu yazıylada duygulandırdın. Adamsın, sonuna kadarda haklısın. İnsanlar daha dikkatli olmalı bu hassas konularda Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE3YANITLA
Mollary
EK Bunu görür görmez aklıma direk bu konu geldi... Harika bişey ya. Böyle insanlar her yerde bulunmalı.
Mollary 554 YIL ÖNCE2YANITLA
Galadriel
Bence hayvanlara bir kap su koymak, yemek vermek yeterli değil. Yaşadığınız şehirdeki hayvan barınaklarını ziyaret edin, (eğer giderseniz bir öneri, yetkililer bağış için para isterlerse vermeyin, mümkünse mama alıp siz götürün.) inanın orada bile durumları çok kötü gözlerinizin içine öyle bir bakıyorlar ki 1 ay kendinize gelemiyorsunuz. Bir hayvanla aranızda kurduğunuz bağı başka hiçbir şeyde kuramazsınız bence. Beslemekten önce sevginizi göstermelisiniz zaten onların tek istediği şey de bu aslında.

Paylaşım için teşekkürler bence çok önemli bir konu. Emoji
Galadriel 184 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
bizim türümüzün büyük bir kısmı aşşalıktır

Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA
DE-hunter
Biz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz ama sadece bizimle olmaz ki bu iş. Halkımız önce insan olmalı ki hayvanlara yara yardım edebilsin zira aklı olup da kullanmayan hayvandan hayvanlara yarar değil zarar gelir.
DE-hunter 423 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
insanlar bu konuda bilinçlendirilmeli, duyarlı olmalı bu konuda.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
MJ2_
MJ2_ 223 YIL ÖNCE0YANITLA
Dr.ogba
Gözlerim doldu lan insan ırkı olarak dünyanın doğanın içine s.çmak için gelmişiz utanıyorum abi nası bişeydir bu ya Emoji
Dr.ogba 443 YIL ÖNCE0YANITLA
cartman
Superman olmak icin pelerin takmak gerekmez! Bir kap mama bir kap su da aynı işlevi görür. Kış yaklaşıyor,1 kap mama 1 kap su koymaktan zarar gelmez. Ustelık hayvanları koruma haftasında oldugumuz ıcın suan cogu alısveris marketinde pet urunlerinde yuzde 50 indirim var. duyurulur Emoji )) sokaktaki canlar icin guncel.
cartman 54 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
böyle duyarlı bireyler olmak gerçekten güzel Emoji sonuna kadar hak veriyorum
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA