KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Hayran intiharları hakkında

letmepie Seviye 6

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
Selam,
Öncelikle ölen bir hayran yok bunu söyleyebilirim. Dediğiniz gibi birkaç hayrana Tumblr üzerinden anonim olarak "Kimse seni sevmiyor, Sen kimse için önemli değilsin, En iyisi hayatına hemen son vermen olur, Saçma bir dizi hakkında burada boşuna vakit harcıyorsun" tarzında sürekli hayatına son vermesi gerektiği içerikli mesajlar gönderilmeye başlandı. Bunu duyan oyuncularımız da(Misha, Mark, Osric) hemen hayranların ne kadar önemli olduğu hakkında tweetler göndermeye başladılar, büyük ihtimalle görmüşsünüzdür. Birkaç gündür tüm Supernatural hayranları kenetlendi diyebilirim. Bu tür mesajlar alan hayranların da sanırım hesapları o mesajları gönderenler tarafından ele geçirilip intihar ettiler gibisinden bir söylenti yayılmıştı ama durumlarının iyi olduğu ortaya çıktı daha sonra ama birkaç intihara meyilli hayranın kendine zarar vermek istediği ise maalesef gerçek. Zaten bu mesajları gönderenler de bu tarz ruhsal sorunları olan kişilere yöneldikleri için hedeflerine daha kolay ulaştılar böylelikle.
Konu hakkındaki bildiklerim bu şekilde, umarım yardımcı olabilmişimdir.
Gizem 943 YIL ÖNCE11YANITLA
Lucitiel
Bu dizinin oyuncuları zaten Gizem arkadaşımızın dediği gibi duyarlı. En küçük bir hayran mutsuzluğuna bile hemen müdahale etme gereği duyacak kadar iyi kalpli insanlar. Lütfen pokemonluk yapıp kimse de bir zahmet camlardan atlamasın. Veya cehennemin kralı olacağım diye sobanın içine girmesin. Okuyan, eden, sosyal insanlarız. Böyle şeylere gerek yok.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE10YANITLA
Pie!
Pie! 912 YIL ÖNCE7YANITLA
Misha#
Aa ewet gordum.gecen Osric "ı love you guys" yazmisti tweette.ayy misha yazinca bi heyecanlaniyom anlatamam Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE4YANITLA
HolyDemon
ya her şeyin abartısını sevmiyorum DİZİLER,FİLMLER,OYUNCULAR,ŞARKICILAR.Bunlar eğlence hayatın zorluklarını atlatmanın bi bakıma kendine ertesi güne resetlemene yardımcı oluyor,sanal hayat o kadar abartmadan
HolyDemon 903 YIL ÖNCE3YANITLA
TheKing
hunter ne hunter antisi ne millet kafayı sıyırmış
TheKing 892 YIL ÖNCE2YANITLA
PsycoGirl
Yorumu okuyunca resmen haykırdım ya Emoji Sobanın içine girmesin Emoji iyi fikir ben bir deneyim ^^
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE2YANITLA
Chtsnzn
Ya bir dizi için bence bunların yaptıkları çok dengesizce psikolojik rahatsızlıkları olan kişilere şaka amaçlı bile böyle bişey yapılmaz bence bunu yapanların bir argo anlamında psikolojik sorunu var.
Chtsnzn 33 YIL ÖNCE1YANITLA
Ryonta
Şey,ben yazılışını biliyorum.Yorumumda hackerlıkla ilgili hiçbir şey bilmediğimi yanlış yazarak anlatmaya çalışmıştım Emoji
Ryonta 602 YIL ÖNCE1YANITLA
Ryonta
ah heykır olacaktimki o mesajları atan sayfaları hekleyip özür dileyecektim ama daha doğru düzgün isimleri bile bilmiyorum Emoji
Ryonta 602 YIL ÖNCE1YANITLA
letmepie
Cok teşekkürler,sağolun
letmepie 63 YIL ÖNCE0YANITLA
TheanRty
Bu arada heykır değil hacker
TheanRty 492 YIL ÖNCE0YANITLA