KAYIT GİRİŞ

Hayatına Yön Veren Karakter Özelliğini Öğren!

HolyDemon Seviye 90

SERBEST KÜRSÜ

1 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
B.Hunter
"Karakterinin en baskın özelliği 'Güvenilirlik'
Etrafındaki insanların çoğunun içini açmak için seni seçiyor olması tesadüf değil. Şu ana kadar hiçbirine ihanet etmedin ve onlar da bunun farkında. Güvenilirliğin, etrafındaki birçok insanın en karanlık sırlarını bilmene rağmen onlara karşı tavrını değiştirmemen, ve onları olduğu gibi kabul edebilmen seni arkadaşlarının gözünde çok daha değerli biri yapıyor."

Cidden doğru Emoji
B.Hunter 261 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Karakterinin en baskın özelliği 'Hassasiyet'
Sevgi ve şefkat dolu bir kalbin var. Bununla birlikte çevrendeki insanların duygularını zaman zaman kendininkilerden bile fazla önemsiyorsun. Empati yeteneğin çok yüksek, ailen ve arkadaşların da bunun farkında olduğu için senin yakınlarında olmanı istiyorlar.
Yusuf 991 YIL ÖNCE2YANITLA
HolyDemon
bu doğru bence.
HolyDemon 901 YIL ÖNCE2
Amphitrit
Cesaret çıktı Neredeyse hiçbir şeyden korkmuyorsun. İnsanlar senin kendine olan güveninden etkileniyorlar. Bununla beraber aptallık ve cesaret arasındaki ince çizginin farkındasın. Bir şeyi yapacağından eminsen asla tereddüt etmeden her türlü meydan okumayı çekinmeden kabul edebilirsin. Sıradan bir yaşam sana göre değil. Sana macera lazım. Kesinlikle doğru
Amphitrit 181 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Karakterinin en baskın özelliği 'Sosyallik'
Duygularını ve düşüncelerini saklayamadığın gibi genelde pozitif olman çevrendeki insanların da sana karşı dürüst ve içten olmasını sağlıyor. İnsanlar senin yanında iyi hissettiği gibi sen de onların neşe kaynağın olduğu için kalabalık ortamlarda olmayı seviyorsun. Yeni insanlar tanımak ve sosyal çevreni genişletmek en sevdiğin şeylerden biri.

Hiç bunun çıkacağını tahmin etmemiştim.Ama hayatımdaki bazı kişilerden 'senin yanında kendimi daha iyi hissediyorum.Neşe veriyorsun.'sözlerini duymuşluğum var. Emoji
Misha# 731 YIL ÖNCE1YANITLA
Selandra
Karakterinin en baskın özelliği 'Hassasiyet'
Sevgi ve şefkat dolu bir kalbin var. Bununla birlikte çevrendeki insanların duygularını zaman zaman kendininkilerden bile fazla önemsiyorsun. Empati yeteneğin çok yüksek, ailen ve arkadaşların da bunun farkında olduğu için senin yakınlarında olmanı istiyorlar.
Selandra 901 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
Bu tip onedio tarzı testlerin yorumlarında birbirlerine yabancı olduklarından genelde şey yazarlar 'size ne çıktığını merak etmedik copy paste yapıyorsunuz hala ' Emoji Öyle bir şey yokken hazır yazmış olayım ben de Emoji

Karakterinin en baskın özelliği 'Mantık'
Kolay kolay tatmin olmayan ve meraklı bir doğan var. Etrafını iyi gözlemleyebiliyorsun. Algın çok açık olduğu için gözlemlediğinin ötesinde bir şeyler olduğunu sezmekte güçlük çekmiyorsun. İnsanların eylemlerini, ilişkilerini ve beden dilini birçok kişiden çok daha rahat çözümleyebiliyorsun. Sanat ve bilime etrafındaki çoğu insandan daha da meraklısın.
mervei 381 YIL ÖNCE1YANITLA
PsycoGirl
EK Wow Emoji
PsycoGirl 471 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
doğru tespit bence
HolyDemon 901 YIL ÖNCE1