KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Harry Potter (Yeni Seri)

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Filmleri izlemesemde doğru bulmuyorum. Harry Potter kendini kanıtlamış bir seridir, hayranlarıda boldur amma ve lakin iş bittikten sonra bu tip yeni projelere girişmek para peşinde koşmaktan başka bir şey değil. Belli ki yapımcı kardeş paraya doymamış, ha film güzel olur kötü olur ona bir şey diyemem ama artık sinema sektörünün bu tip alışkanlıklardan vazgeçmesi tadında bırakması gerek. Böyle sadece para için çıkılan işlerde tüm seriyi rezil etme gibi bir ihtimalde var. Ha ama hayranlar ister tabi bende 20 film Batman isterim Nolan'ın elinden ama hadi hayırlısı bakalım. Sevenlerine müjdeler olsun.
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE7YANITLA
Nazmi
Haberi duyduğumda ilk tepkimKüçükken anneannesinin örgü şişlerini alıp Patronum yapan bi çocuktum,Mutlu Prensi,Kaşağıyı zorla okuyan ama HP serisini okumak için can atan bi çocuktum son filmde sinemadan çıkarken gözlerim dolmuştu içim bir buruktu umarım haberin aslı vardır da tekrar o heyecanı yaşayabiliriz Emoji
Nazmi 464 YIL ÖNCE6YANITLA
Mollary
Çocukluğumun filmleri olduğu için fazla fazla mutlu oldum açıkçası. Filmleri tekrar tekrar izlemektense, yenisini izlemek tabi daha bi hayırlı oldum replikleri ezberlemiştim artık. Eskisi gibi olamıyacağı kesin ama umarım ilginç olaylarla bizi yeniden etkisi altında bırakır. Paylaşım için teşekkürler Emoji
Mollary 554 YIL ÖNCE3YANITLA
Marla
Aşırı bir Harry Potter hayranlığım yok filmlerini izledim kitaplarını okumadım açıkçası ama yazarın bu işe kollarını sıvamasının tek nedeni şu an "para" gibi duruyor. Yeni bir kitap değilde senaryo yazacak olması bunun en büyük kanıtı. Ne zaman iş sanatsal halden çıkıp finansal hale gelirse o iş batmaya mahkumdur bence. Tadında bırakılmalıydı...
Marla 364 YIL ÖNCE2YANITLA
Zatarra
Bence daha fazla uzatmalarına gerek yok.Her şey tadında bırakılmalı.Pek tutucağınıda zannetmiyorum.Harry Potter ı ben de severim ama bu pek iyi olmaz gibime geliyor.
Zatarra 614 YIL ÖNCE2YANITLA
Reverie
Çok sevindim çok Emoji 2345678 tane film çıkarsalar yine izlerim. Emoji Ama yeni senaryoyu çok merak ediyorum. Gerçi sonuçta J.K Rowling den bahsediyoruz yine çok iyi olacağından eminim. Bi an önce yazılsın,çekilsin,izleyelim. Emoji
Reverie 334 YIL ÖNCE2YANITLA
SammyDean
Cok sevindim ya Emoji tum seriyi bastan sona 8 kez bitirdim Emoji
SammyDean 134 YIL ÖNCE1YANITLA
Poseidon
Emoji Örgü şişlerini asa olarak kullanan tek kişi değilmişim Emoji Bu arada filmin gelmesi çok iyi olmuş sevindirik oldum Emoji
Poseidon 524 YIL ÖNCE1YANITLA
Hopewell
Tadında bırakılsaydı iyiydi. Yapılan şey her ne olursa olsun fiyaskoyla sonuçlanırsa akıllarda kalan güzel şeyler de silinir gibime geliyor. Yazılmak için değil duygusallık için bir şeyler yapılıyor olması da benim için içler acısı. Neyse bekleyip görelim diyorum efenim.
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA
SammyDean
Aklimda nasil olacagi hakkinda bi senaryo var hemde müthiş senaryo ama yazmam simdi rowling görür alinti yapar Emoji
SammyDean 134 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
bencede uzatmasınlar büyük nhayranıydım çok etkilenirdim ama yeterli bence bu kadar Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
pure
Harry Potter 8 çıkmayacak o haberler şakaydı sitelere tüm haberler 1 nisan tarihinde konulmuş ama bu resmi sayfada yayınlandı #HP8 çıkmayacak fakat Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunur?'un ilk filmi çekim aşamasında! Harry Potter'ın orjinal sayfasında paylaşıldı. Bu gerçekten muhteşem bir haber!

''FANTASTİK'' şeyler geliyor!
Daha fazla şeyler için bekleyen milyonlarca hayran,hepiniz süpürgelerinize sıkı tutunun... J.K. Rowling kendi senaryosunu sahneye koyuyor, ''Fantastik Canavarlar Nelerdir,Nerelerde Bulunurlar''ı yani yeni bir serinin ilk filmini çekiyor! Size söylemek için daha fazla bekleyemedik,ama şimdilik sihrin devam edeceğini bildiğiniz için mutlu olduğunuzu umuyoruz.
pure 104 YIL ÖNCE0YANITLA
CupCake
1114 SAYFALIK KİTABINI 3 GÜNDE BİTİRDİĞİM VE ADIMIN SAYESİNDE KİTAPKURDUNA ÇIKTIĞI SERİ Emoji
CupCake 804 YIL ÖNCE0YANITLA
irmakspn
Kitaplarîde filmleride gerçekten efsan ama bir Potterhead olarak söylüyorum bence tekrar çekilse bile ilk serinin yeri her zaman ayrı olur
irmakspn 22 YIL ÖNCE0YANITLA
d_spn_s
ya çok iyi olmuş bu ya çok sevindim büyük hayranıyım haber için çok teşekkürler
d_spn_s 72 YIL ÖNCE0YANITLA
beyzasvm
bence daha fazla uzamasına gerek yok yeter bu kadar tadında bırakılsın :d
beyzasvm 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Zafi
Ben de ortaçağ vakitlerinden bişey yaparlar sanmıştım, 50 sayfalık kitabın ne filmini yapacaklarsa artık
Zafi 294 YIL ÖNCE0YANITLA
JenTitus
Tekrar söylüyorum hepsi Lidyalılar yüzünden :d
JenTitus 224 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
@Hopewell sayesinde filmleri izlemiştim baştan sona. Sonra dayanamayıp eksik yerler cuk otursun yerine diye AteşOku hızında tüm seriyi okudum diyebilirim. Öyle kocaman hayranı değilim ama habere oldukça sevindim. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Kamaa
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bu tür şeyler, yani kurgulanmış evrenler/dünyalar "tadında bitsin" ya da "uzatmasınlar" şeklindeki yorumları hak etmiyor.
Harry Potter serisi, Star Wars gibi, geniş bir zaman ve mekanda kendine yer edindi.
Sonuçta dünyanın en korkunç dönemi 20. yüzyılda yaşandı diye, kimse "omg bence uzatmayalım" diyerekten dünyayı yok etmedi.
Sürekli var olma halindeyiz, bu tür yapımlar için de aynısı söylenebilir.

Kaldı ki, ortada "uzatılan" bir şey yok.
Hogwarts'ta ders kitabı olarak referans gösterilen "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?"ın yapım aşaması film serisi olacak diye açıklama yapıldı.
Bu kitabı yazan büyücü Newt Scamander, Harry doğmadan yaklaşık 90 yıl önce doğdu ve yaşadı.
Yani Yüzüklerin Efendisi serisinin Hobbit'i gibi düşünebilirsiniz.

Senaryoyu da J.K. Rowling'in kendi yazacağı açıklanmıştı, umarım senaryo yazım tekniği de, nesir tekniği gibi muhteşemdir.
Kamaa 124 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle