KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Hannibal Rising - Hannibal Doğuyor

ErdiDSC Seviye 88

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Auwlano
on numero filmdi, hannibal bu ise yanaklardan baslamis.. Kardesi cok 'tatli'ydi.
Auwlano 863 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
evet bu fılm hannıbalın cıkıs noktası olmustur..Hannıbalı canavar gorenler bu fılmı ızlemelı sonra yorumlamalı..
katildans 463 YIL ÖNCE0YANITLA
gkcegg
Hannibal serisine baslamaliyim! diyerek ilk once film serisinden baslama karari aldim. Ve...film col etkileyiciydi. Etkilenmeyene ben insan demem. Tum film boyunca yengesiyle Hanni yi gorunce "OP OP OP" diye bagirdigim dogrudur. Misha'nin M si en etkileyici sahneydi. "Içinde sevgiye dair ne kaldi ki? demisti Hanni nin ilk aski olan yengesi. Içinde sevgiye dair kalanlari, biricik Starling iyle oyle guzel anlatiyor ki diger filmlerde.:) Izlenmeli izlenmeden olunmemeli! Acikca soyluyorum, Tip okusaydim Hannibaldan etkilenebilirdim. Ayrica gencligini canlandiran oyuncu pek sevimli.
gkcegg 433 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Hannibal doğuyor filmi ana kaynağa inme bakımından önemliydi. Kız kardeşinin intikamını aldı mı bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız bu filmi izleyin.

Erdi kardeşimize bu güzel paylaşımı için teşekkür ederim.

Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
"Misha'nın M'si" bu filmde aklıma gelen ilk replik. Seride en beğendiğim ikinci film. Etkilenilmeyecek film değil doğrusu.
aryemu§ 493 YIL ÖNCE0YANITLA